İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Lezizhan Çiğköfte Bayilik Başvurusu ve Şartları

Lezizhan Çiğköfte bayilik almak için başvuru yaparak markanın imtiyaz hakkını belli bir süre için sahibi olursunuz. Lezizhan Çiğköfte bayilik aldığınız zaman belli koşul ve sınırlar içinde çalışacağınızı onaylamış olursunuz. Bayilik almak isteyen kişilerin uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisine gireceklerini göz önünde bulundurmaları gerekir. Bayilik almak için başvuru yapmadan önce gerçekten bu iş için uygun olup olmadığınızı anlamanız gerekir. Kararlı olmadan sektöre girilmesi tavsiye edilmez. İş için ödenmesi gereken sermaye, yalnızca başlangıçtır ve sermayenin dışında iş için daha fazla emek, zaman, para vermek gerekecektir. Sermayeyi ödedim, artık para kazanma zamanı diye düşünüyorsanız, bu iş için uygun aday değilsiniz demektir.

Lezizhan Çiğköfte Bayilik Başvurusu Yapmak için Seçilen Dükkanın Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Lezizhan Çiğköfte bayilik almak için dükkan özellikleri başında, trafiğin yoğun olduğu yerlerin seçilmesi gelir. Alan en az 10 en fazla 50 metre kare olmalıdır. Bulunan dükkan çevresinde:

 • Üniversite,
 • Askeriye,
 • Hastane,
 • Fırın,
 • Kahvehane,
 • Market,
 • Lise kurumlarından en az bir iki tanesinin bulunma zorunluluğu bulunuyor.

Bulunan dükkan kirası en çok 3 bin 500 en az 750 TL olabilir. Bu şartları yerine getirmeniz bayinizin başarıya ulaşması açısında önemlidir. Çünkü Lezizhan Çiğ Köfte, bu şartların gerekliliğini uzun yıllar edindiği tecrübeler ile öğrenmiştir.

Lezizhan Çiğköfte Bayilik Başvurusu Süreci Nasıl İşler?

Lezizhan Çiğköfte bayilik almak için süreç kişilerin yukarıda sayılan özelliklere uygun olan dükkanın fotoğraflarını markaya ulaştırması ile başlar. Gerekli fotoğrafların Lezizhan Çiğköfte Whatsapp hattına gönderilmesi gerekir. Marka gerekli değerlendirmeleri yaparak, dükkan uygunluğunu onaylar. Ardından paket ücret ödemesi yapılarak sözleşme imzalanır. Ortalama 7 iş günü içerisinde sözleşmede belirtilen ürünler bayiye teslim edilir. Eğer bulunduğunuz ilde bir tek Lezizhan Çiğköfte bayisi siz olacaksanız, indirimden faydalanırsınız. Ödemeyi demirbaş ürünler için yapmış olursunuz. Lezizhan Çiğköfte bayilerinden isim hakkı talebinde bulunmaz. Bütün ürünler bayilere 1 yıl garantisi ile sıfır olarak teslim edilir. Ürünler ambar yolu ile gönderilecektir. Gönderim için ödeme bedeli bayi sahibi tarafından karşılanacaktır.

Labarba Börek bayilik bilgilerini de yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Lezizhan Çiğköfte Bayiliklerinde İç Dekorasyon Nasıl Olmalıdır?

Lezizhan Çiğköfte bayiliklerinde iç dekorasyon bayi almak isteyen kişinin zevkine göre yapılabilir. Ancak dükkan içinin beyaz ya da kum beji renklerinden bir tanesine boyatılması gerekir. 7 gün içinde dekorasyon için işlemlerin bitmesi gerekir. Dükkan içi için ne kadar özenli ve lüks bir dekorasyon , tadilat yaparsanız, satış miktarınızın artma ihtimali de o kadar yüksek olur. Dekorasyon ve tadilat işlemleri tamamlandıktan sonra dükkanda çalışacak kişiler en yakın bayiye gönderilerek bir gün sürecek eğitimden geçerler. Kurulum yapıldıktan ve eğitim verildikten sonra marka çağrı merkezi herhangi bir eksik olup olmadığı konusunda bayiyi düzenli olarak arar. Gerekli siparişler alınarak bayinin eksikleri giderilir.

Lezizhan Çiğköfte Bayiliklerinde İstediğim Ürünü Satabilir miyim?

Lezizhan Çiğköfte bayiliklerinde istenilen ürünün satılması mümkündür ancak konseptin bozulmaması şartıyla. Satılabilecek ürünler arasında:

 • Kahve,
 • Çay,
 • Tatlı,
 • Mısır,
 • İçli köfte,
 • Poğaça,
 • Börek yer alabilir.

Satılan ürünlerin Lezizhan Çiğköfte bayilikleri ile ters düşmemesi gerekir. Bu şekilde ek ürün satarak kazancınızı artırabilirsiniz. İşler oturduktan sonra siparişlerin alınması için SMS ile gönderim yapılır. Bayinin siparişi vermeden ödemesini yapması gerekir. Sipariş verilebilmesi için en az 25 kg çiğ köfte ihtiyacı olması gerekir. Ortalama bir bayinin günde 10 kg çiğ köfte sattığı bilindiğinden, 3 günde bir yeni sipariş vermeniz gerekecektir.

Bir önceki yazımız olan Labarba Börek Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı