Evde Ek İş

Kütahya Evde İş İmkanları, İlanları

Kütahya evde yapılabilecek iş imkanları, özellikle paketleme işlerinde yoğunlaşmıştır. Bununla birlikte elbette Kütahya evde iş imkanları yalnızca paketleme işleriyle sınırlı değildir. Kütahya evde iş imkanları arasından en çok tercih edilen seçenekler şunlardır:

  • Evde çay tabağı paketleme
  • Evde porselen ve çini süsleme
  • Evde bitki çayı paketleme
  • Evde kalem montajı yapma
  • Evde dikiş nakış yapma
  • İŞKUR evde iş fırsatları

Bu iş fırsatlarından yararlanmak için öncelikle firmalara başvuru yapmanız gerekmektedir. Firmalar özellikle paketleme işleri için eleman alımı yaparken çok fazla kriter belirlememektedir. Çünkü paketleme işlerinde önemli olan nokta el becerinizin yüksek olması değil elinizin çabuk olmasıdır. Bununla birlikte porselen süsleme gibi bazı işlerde yalnızca el çabukluğunuz değil el becerinizin de yüksek olması gerekmektedir. Bu durumda kazanacağınız para da artmaktadır. Evde iş imkanları yalnızca ev hanımlarının değil, ek iş arayan herkesin başvuru yapabileceği seçeneklerdir. Evde iş imkanlarını bulabileceğiniz platformlar şunlardır:

  • İŞKUR
  • Kariyer Siteleri
  • Facebook

Konya evde iş imkanı var mı? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Kütahya Evde Çay Tabağı Paketleme İşi

Kütahya çay tabağı ambalajlama işi, yüksek el becerisi gerektirmediği için herkes tarafından yapılabilecek bir iştir. Bununla birlikte oldukça dikkatli bir paketleme yapılması gerekmektedir. Çünkü paketleme yaparken tabakların kırılması durumunda firmalar ücretinizden kesinti yapabilmektedir. Kütahya ili bilindiği gibi porselen ve seramikleriyle meşhur bir ildir. Bu sebeple çay tabakları da porselen olarak üretilebilmektedir. Çay tabağı paketleme kapsamında sizden talep edilen iş, çay tabaklarını desenlerine göre ayırıp kırılmayacak şekilde paketlemenizdir. Bu iş, ek iş arayan herkes tarafından yapılabilecek bir iştir. Ücretlendirme, firmadan firmaya değişiklik gösterebilmektedir. Bazı firmalar çay tabakları adedi üzerinden ücretlendirme yaparken bazıları paket üzerinden ücretlendirme yapmaktadır. Çay tabağı paketleme işi ile aylık 1700 TL’ye kadar ücret kazanılabilmektedir.

Kütahya Evde Porselen Süsleme İşi

Kütahya ili evden porselen süsleme işi, diğer işlerin aksine eleman seçimi daha dikkatli yapılan bir iştir. Çünkü bu iş ile uğraşacak kişinin süsleme işine elinin yatkın olması gerekmektedir. Büyük firmalar porselen süsleme işini evlere vermek yerine firmalarda yaptırmaktadır. Yerel olarak tanınan daha küçük firmalarla anlaşarak porselen süsleme işi yapabilirsiniz. Porselen firmalarından biriyle anlaşmanız halinde ihtiyaç duyacağınız malzemeler tarafınıza gönderilecektir. Sizden ise gönderilen porselenleri süslemeniz istenecektir. Bu süslemeyi kendi hayal gücünüzü kullanarak değil tarafınıza sağlanacak numuneye bakarak yapmanız gerekmektedir. Porselen süsleme işinden aylık kazanabilecek tutar 2500 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Kütahya Evde Bitki Çayı Paketleme İşi

Kütahya evde çay kutulama işi, cinsiyet ve yaş fark etmeksizin yapılabilecek işlerden birisidir. Bu iş için organik ürün üretimi yapan bir firmayla anlaşma sağlamak gerekmektedir. Bitki çayı paketleme işi kapsamında tarafınıza paketleme malzemeleri, terazi ve bitki çayı gönderimi yapılmaktadır. Sizden talep edilen iş ise bitki çaylarını istenilen gramda paketlemenizdir. Evde bitki çayı paketleme işinde ücretlendirme paket üzerinden yapılmaktadır. Bazı firmalarsa çuvalla bitki çayını tarafınıza göndermekte ve çuval üzerinden ücret vermektedir. Kütahya evde iş imkanları arasında bulunan bitki çayı paketleme işiyle kazanılabilecek ücret aylık 800 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Kütahya Evde Kalem Montajı İşi

Kütahya kalem parçası birleştirme işi, kalem toptancıları tarafından sağlanan bir iş imkanıdır. Bu iş için bir toptancıyla anlaştığınız takdirde firma tarafından kalem parçaları tarafınıza koliyle gönderilmektedir. Sizden istenen şey kalem parçalarını birleştirmenizdir. Firma görevlisi size koliyi teslim ederken parçaları nasıl birleştireceğinizi tarif etmektedir. Evde kalem montajı işi, el becerisi gerektiren bir iş değildir. Bu sebeple ev hanımları, öğrenciler ve ek iş arayan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir iştir. Kalem montajı işi yaparak aylık kazanılabilecek ücret 1300 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bununla birlikte firmaların kalem adedi üzerinden yaptıkları ücretlendirme oldukça düşüktür. Bu nedenle el hızınıza bağlı olarak kazanabileceğiniz miktar değişiklik göstermektedir.

Kırklareli iş fırsatlarını da inceleyebilirsiniz.

Kütahya Evde Dikiş İşi

Kütahya evde dikiş nakış işi genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmektedir. Çünkü bu işlerde, dikiş becerisi gerekmektedir. Dikiş nakış işleri bebek kıyafetleri dikmek şeklinde olabileceği gibi çeyiz ürünlerini işlemek şeklinde de olabilmektedir. Ne iş yapacağınız tamamen firmayla yapacağınız anlaşmaya bağlıdır. Dikiş nakış işi bulabilmenin en kolay yöntemi, çeyiz mağazalarına giderek bizzat başvuru yapmaktır. Bu mağazalar tarafınıza malzeme temini sağlayarak sizden ürün talep etmektedir. Çeyiz mağazalarının talep ettiği işler, genellikle dantel işleri veya örgü işleridir. Ücretlendirme parça başına yapılmaktadır. Evde dikiş nakış işi yaparak para kazanmanın bir diğer yoluysa malzemeleri kendiniz alarak çeyiz üretimi yapmaktır. Bu durumda yapılan parçalar çeyiz mağazalarına satılabilmektedir. Bağımsız bir şekilde dikiş nakış işi yapacaksanız, çeyiz mağazalarına giderek araştırma yapmanız ve tutulan ürünleri üretmeniz gerekmektedir. Çünkü talep görmeyen ürünlerden yapmanız durumunda mağaza muhtemelen satın almayacaktır. Evde dikiş nakış işi yaparak aylık 2000 TL’ye kadar para kazanılabilmektedir.

İŞKUR Kütahya Evde İş İmkanları

İŞKUR kurumu evde iş fırsatları, paketleme işlerinin yoğunlukta olduğu fırsatlardır. Kütahya evde iş imkanları için İŞKUR’a giderek başvuru formu doldurulması gerekmektedir. İŞKUR yetkilileri başvurunuzu aldıktan sonra size uygun işleri araştırmaktadır. Sizin doldurabileceğiniz bir pozisyonun boşalması halinde İŞKUR tarafından haber verilmektedir. İŞKUR evde iş imkanları ile aylık ortalama 800 TL gibi bir para kazanılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Konya Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Kütahya merkezde oturuyorum isim yok ve günüm hep boş geçiyor para Kazanip ihtiyaçlarmi karşılamak istyorum. Önceden paketleme işi yaptım elim hızlıdır kısa sürede çok paketleme yapabileceğimi düşünüyorum yardımcı olursanız ve geri dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı