İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Kumpir Box Bayilik Başvurusu ve Şartları

Kumpir Box bayilik almak için başvuru yaparak müşterilerinizi en kaliteli patateslerden yapılmış lezzetli kumpirler ile tanıştırın! 2008 yılında kurulan marka, genel olarak alışveriş merkezlerinin içinde faaliyet gösteriyor. Bayiliklerin hem alışveriş merkezi içlerinde hem de dışında verilmesi planlanıyor.  Kumpir Box bayilik almak isteyenler için önceden sektörde tecrübeli olma şartı aranmıyor. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden marka için kişilerin yapacakları iş için heyecan ve istek duyması bekleniyor. Ayrıca işin yapılacağı yeri en az 30 metre kare olması şartı aranıyor. Toplam 210 çalışana sahip olan markanın güncel olarak 40 tane bayisi bulunuyor. 2020 senesinde 50 tane daha bayilik verilmesi planlanıyor.

Kumpir Box Bayilik Başvurusu Süreci Nasıl İlerliyor?

Kumpir Box bayilik almak için başvuru süreci kişilerin başvuru yapmaları ile başlıyor. Başvuru yapmadan önce kişilerin bu işi gerçekten yapıp yapamayacaklarına karar verebilmeleri adına kendilerine bazı soruları sorabilmeleri önemlidir. İşi ne kadar süre boyunca yapabilirsiniz? İşin gerekliliklerini sağlayabilirsiniz? Maddi ve manevi anlamda iş için yeterliliğiniz bulunuyor mu? Ve buna benzer soruları sorarak işe başlayabilirsiniz. Başvuru yapmaya karar verdikten sonra, telefon ya da internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formunu uygun biçimde doldurduktan sonra taraflar arasında iyi niyet sözleşmesi imzalanır. Ardından da yer bulma sürecine geçilir. Yer için onay alındıktan sonra ana sözleşme imzalanır. Sözleşmeden sonra kurulum en kısa zamanda tamamlanarak faaliyete uygun hale getirilir.

Kumpir Box Bayilik Başvurusunda Yer Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Kumpir Box bayilik almak için yer seçimi yaptığınız yerin alışveriş merkezi için olması halinde en az 30 metre kare alana sahip olması gerekiyor. Yer seçimi satış üzerinde önemli bir etkiye sahip olduğundan lokasyon ve lokasyon  fiziksel özellikleri çok önemlidir. Kumpir Box, bayilik almak isteyen müşterilerine yer seçimi konusunda yardımcı olur. Yer seçimi için tercih edilen alanın belli bir yaya ve araç trafiğine sahip olması beklenir. Tabelalar insanlar tarafından net bir şekilde okunmalıdır. Alanda depo, WC, sirkülasyon, mutfak ve servis alanı için yeterli alan bulunmadır. Yer seçerken çevredeki rakiplerin analizi yapılmalıdır. Çevrede benzer alanda faaliyet gösteren firmalar var mı? Bu firmaların varlığı ile nasıl baş edilecek? Çevrede çok sayıda benzer alanda faaliyet gösteren markaların olması halinde farklı bir yer tercih etmek gerekebilir.

Ayrıca Kırkkovan Bal bayilik bilgilerine bakabilirsiniz.

Neden Kumpir Box Bayilik Başvurusu Yapmalısınız?

Kumpir Box bayilik almak için başvuru yapma nedenleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Türk damak tadına ve hemen her kitleye hitap eden bir tat satarsınız,
  • Firmanın en başından sonuna kadar verdiği desteklerden faydalanırsınız,
  • Firmanın isim bilinirliği sayesinde tercih edilen bir marka olursunuz,
  • Yüksek kar marjı olduğundan iyi para kazanırsınız,
  • Satın alma gücünüz yine marka sayesinde yüksek olur,
  • Pazarlama ve yönetim alanları başta olmak üzere çeşitli eğitimler alırsınız,
  • Müşterilere sunulan ürünler tamamen hijyenik ortamda, gıda belgeli ve helal sertifikası ile sunulur,
  • Ek masraf ödemezsiniz.

Kumpir Box bayilik alarak bu avantajlardan faydalanmak isterseniz yapmanız gereken ilk şey ilgili firma ile iletişim kurmaktır. İletişim kurmak için dilerseniz firmaya telefon numarası üzerinden dilerseniz de markanın resmi internet sitesinde bayilik başvuru formundan faydalanabilirsiniz. Başvuru ön onay aldıktan sonra firma temsilcileri sizleri ön görüşme için marka merkezine çağıracaktır. Bu görüşme sırasında hakkınızda kişisel bilgiler toplanır. Finansal durumunuz, eşinizin finansal durumu, nereli olduğunuz bile görüşme konusu olabilir.

Bir önceki yazımız olan Kocabey Bal Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı