Krediler

Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans Kredisi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Acil nakit ihtiyacı olan kişiler bu ihtiyaçlarını karşılamaları için bankalarının kredi kartlarından nakit avans çekebilirler. Ancak her banka kredi kartına taksitli nakit avans kredisi vermiyor. Kredi kartı limitleri dahilinde kullanılabilecek bu kredi için bankalar 48 aya varan vade seçeneklerini müşterilerine sunuyor.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans

Devlet bankası olan Ziraat Bankası müşterilerine kredi kartlarından en fazla 9 ay vade seçeneği ile taksitli nakit avans kredisi veriyor. Kullanılacak olan kredi için günde en az 100 TL çekebilirken en fazla 10.000 TL kredi kullanabiliyorsunuz. Kredinizi kullanmak için bankaya ihtiyaç duymadığınız için mesai saati dışında yada hafta sonu istediğiniz anda Ziraat Bankası ATM’leri üzerinden taksitli nakit avans kredisi kullanabilirsiniz. Bu krediyi kullanmak için ATM üzerinden kredi kartınızı kullanarak Taksitli Nakit Avans menüsüne gelerek kullanmak istediğiniz miktarı ve ödemeyi planladığınız vade sayısını belirtmeniz yeterli olacaktır.

İlginizi çekebilir: Ziraat Bankasından En Hızlı Kredi Alma

Akbank Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kredisi

Diğer bankaların aksine verdiği taksitli nakit avans kredisinden hiçbir şekilde faiz talep etmeyen Akbank’ın amacı daha fazla kişiyi Akbank müşterisi yapmaktır. Bu kampanyadan faydalanmak için Akbank şubelerinden alacağınız limit dahilinde tüm ATM’ler üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: Kredi Kartını Nakite Çevirme Yöntemleri

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans Kredisi

Aylık belirli faiz ödemesi gerçekleştirerek taksitli nakit avans kredisi veren QNB Finansbank bu imkanı sunan sayılı bankalar arasında bulunuyor. Vade seçeneği ve kullanılacak kredi limiti kişinin kredi notuna ve gelirine göre belirlendiği için en yakın QNB Finansbank şubesine giderek kredi kartı talebinde bulunabilir limitinizi belirleyebilirsiniz.

Garanti Bankası Faizsiz Nakit Avans Kredisi

Faizsiz Taksitli Nakit Avans kredisi veren bankalar içerisinde Akbank ile Garanti bankası ön plana çıkıyor. Garanti Bankası müşterilerine acil nakit ihtiyacı durumunda her ay 63 TL’ye kadar faizsiz avans veriyor. Ayrıca daha fazla kredi kullanmak isteyen kişiler 500 TL ile 20.000 TL’ye kadar da 9 aya varan taksit seçenekleri ile kredi verilebiliyor. Bu krediyi kullanmak için ise sadece ATM’ye gitmenize gerek kalmadan internet şubesi, mobil şube yada telefon bankacılığı kullanılarak da kredi başvurusu yapma imkanı veriliyor.

Bir önceki yazımız olan Enpara Anında Hesapta Olan Kredi başlıklı makalemizde Anında Kredi, E-Kredi ve Enpara hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı