Evde Ek İş

Kocaeli Evde İş İmkanları, İlanları

Kocaeli evde yapılabilecek iş imkanları, genellikle paketleme işleridir. Paketleme işleri el becerisi değil, el çabukluğu gerektirdiği için ek iş arayan her kesimden insana hitap edebilmektedir. Bununla birlikte Kocaeli çok fazla fabrika bulunan bir şehir olduğu için başka iş seçenekleri de bulunmaktadır. Bu işlere ulaşılabilecek platformlar şunlardır:

  • Facebook: Firmaların sayfalarında iş ilanları bulunmaktadır. Arama motoruna iş seçeneği yazılarak firmalara ulaşım sağlanabilmektedir.
  • Kariyer Siteleri: Kariyer sitelerinin evde iş imkanları ilanları üzerinden de CV oluşturularak başvuru yapılabilmektedir. Özellikle evde iş ilanları için oluşturulmuş kariyer sitelerinden çok daha rahat iş bulunmaktadır.

Bu seçeneklerin haricinde Kocaeli evde iş imkanlarına bizzat firmalara gidip görüşerek de başvuru sağlayabilmektesiniz. Kocaeli’nde yapılabilecek iş seçeneklerinden bazıları şunlardır:

  • Evde bardak altlığı paketleme işi
  • Evde mum paketleme işi
  • Evde mandal paketleme işi
  • Evde boncuk işi
  • Evde kına paketleme işi
  • İŞKUR evde iş imkanları

Kastamonu evde iş imkanlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Kocaeli Evde Bardak Altlığı Paketleme

Kocaeli evlere verilen bardak altlığı ambalajlama işi, ek gelir sağlamak isteyen çalışanlara ve aile bütçesine katkı sağlamak isteyen ev hanımlarına verilebilen bir iş seçeneğidir. Bu iş herhangi bir el becerisi gerektirmemektedir. Bununla birlikte el çabukluğuna sahip olmanız kazanacağınız parayı arttıracaktır. Çünkü bardak altlığı paketleme işinde ücretlendirme adet başına yapılmaktadır. Bardak altlığı paketleme işi için bir firmayla anlaştığınız takdirde, firma tarafından ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeler tarafınıza gönderilecektir. Malzeme gönderimi firma ile yaptığınız anlaşmaya göre değişiklik göstermektedir. Bazı firmalar malzemeleri sizin gidip toptan bir şekilde almanızı isterken bazıları adresinize göndermektedir. Bardak altlıkları tarafınıza hazır olarak verilecektir. Sizin yapmanız gereken iş bu altlıkları paketlemektedir. Bu iş ile aylık 1000 TL’ye kadar para kazanılabilmektedir.

Kocaeli Evde Mum Paketleme İşi

Kocaeli evlere mum ambalajlama işi gönderen firmalar, kişiye özel mum tasarımı yapan butik firmalar ve mum üretimi yapan fabrikalardır. Bu kapsamda yapacağınız iş de değişiklik gösterebilmektedir. Butik firmalar daha fazla süsleme isterken, büyük firmalar genellikle yalnızca mumları boyutlarına göre ayırıp kendi boyuna uygun paketlere koymanızı istemektedir. Mum paketleme için yüksek bir el becerisi istenmemektedir. Bu sebeple yalnızca ev hanımları için değil ek iş arayan çalışanlar ve öğrenciler için de doğru bir iş seçeneğidir. Evde mum paketleme işi yaparak kazanılabilecek ücret aylık 1500 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Butik firmalar daha özel bir paketleme istediği için ücretleri de biraz daha fazladır.

Kocaeli Evde Mandal Montajı Yapma ve Paketleme

Kocaeli evlere mandal paketleme işi gönderimi yapan firmaların talepleri farklılık gösterebilmektedir. Mandal paketleme işi birçok şehirde rahatlıkla bulunabilen bir iş olduğu için Kocaeli evde iş imkanları arasında da yerini almıştır. Bu iş kapsamında bazı firmalar yalnızca mandalları belli bir sayıda ayırıp paketlemenizi isterken bazı firmalar mandal montajını da sizin yapmanızı talep etmektedir. Mandal paketleme ve montaj işi, her kesimden insanın yapabileceği türden bir iş seçeneğidir. Çünkü firmaların öncelikli beklentisi el becerisi değil el çabukluğudur. Elinizi zaman içerisinde hızlandırmanız, kazanacağınız parayı da arttırmaktadır. Mandal paketleme ve montaj işlerinde ücretlendirme paket başına yapılmaktadır. Bu işi yaparak kazanabileceğiniz aylık ücret 1000 TL civarındandır. Firma tarafından size toptan bir şekilde malzeme gönderilmektedir. İşiniz bittikten sonra firmayla yaptığınız anlaşmaya göre firma gelip almaktadır. Eğer anlaşmada bu husus belirtilmemişse firma sizin götürüp teslim etmenizi talep edebilmektedir.

Kocaeli Evde Kına Paketleme İşi

Kocaeli evlere kına işi veren firmalar, anlaşma sağlandığı takdirde tüm gerekli malzemeleri tarafınıza göndermektedir. Bu malzemeler arasında terazi de bulunmaktadır. Firma malzeme gönderimi yaparken her kına paketinin içinde ne kadar kına bulunması gerektiğini de belirtmektedir. Sizden istenen iş ise terazi de tartarak istenen gramlarda kına paketlemesi yapmanızdır. Kına paketleme işi her paketleme işi gibi el becerisi değil, el çabukluğu gerektirmektedir. Bu sebeple cinsiyet ve yaş fark etmeksizin herkesin başvuruda bulunabileceği bir iş seçeneğidir. Bununla birlikte elbette çocuklara ve çok yaşlı kişilere bu iş verilmemektedir. Kına paketleme işi en çok kazandıran paketleme işlerinden birisidir. Aylık 1200 TL civarında para kazanılabilmektedir.

Kars ek iş imkanına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Evde Boncuk Yapma İşi

Kocaeli evlere boncuk işi veren firmalar, genellikle tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmalardır. Bu firmalar tekstil ürünlerini ürettikten sonra boncuk süslemelerinin yapılması için evlere boncuk işi göndermektedir. Bu iş, biraz da ince işçilik gerektirdiğinden dolayı genellikle kadınlara verilmektedir. Fabrikalar bu işleri ev hanımlarına tek tek dağıtmak yerine genellikle bir aracı ile anlaşmaktadır. Başvurunuz kabul edildiği takdirde aracı kişiye giderek malzemeleri almanız gerekmektedir. Bu kişiler size malzemeleri sağlamakta ve yapılmış bir örnek vermektedir. Sizden talep edilen iş ise örnek doğrultusunda tekstil ürünlerine işleme yapmanızdır. Ücretlendirme adet üzerinden yapılmaktadır. Boncuk işleme işinden aylık 1000 TL’ye kadar para kazanılabilmektedir.

İŞKUR Evde İş Fırsatları

İŞKUR ev hanımlarına iş fırsatlarından faydalanmak için İŞKUR il müdürlüklerine giderek başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru formunu doldurduktan sonra size uygun iş araştırmaları başlatılmaktadır. Sizin için uygun bir iş bulunduğu takdirde tarafınıza haber verilmektedir. İŞKUR Kocaeli evde iş imkanlarından yararlanarak çalışmaya başlayan kişiler, aylık 800 TL’ye kadar kazanç sağlayabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kırşehir Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı