Evde Ek İş

Kırşehir Evde İş İmkanları, İlanları

Kırşehir evde yapılabilecek iş seçenekleri, özellikle ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen ev hanımları tarafından en çok tercih edilen iş seçenekleridir. Ayrıca Kırşehir evde iş ilanları, öğrenciler ve çalışan kişiler tarafından da ek gelir elde edebilmek için tercih edilmektedir. Evde iş ilanlarının büyük bir kısmı el becerisi değil el  çabukluğu gerektiren işlerdir. Bu sebeple her kesimden insan tarafından yapılabilmektedir. Evlere iş veren firmalar da bu durumun farkında oldukları için çok fazla kriter belirlememektedir.

Kırşehir’de evde yapabilecekleri bir iş arayan kişilerin bakması gereken ilk platform kariyer siteleridir. Bu sitelerden ek iş başvurusunda bulunmak için öncelikle profil oluşturmanız gerekmektedir. Sonrasında başvuru yaparak firmanın sizinle irtibat kurmasını beklemelisiniz. Evde ek iş bulmak için kullanabileceğiniz bir diğer platform Facebook’tur. Firmalar ev hanımlarına ulaşmak için Facebook üzerinden ilan yayınlamaktadır. Yapmak istediğiniz işin başına Kırşehir ekleyerek Facebook arama motorunda arattıktan sonra çıkan ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Son olarak yalnızca evde yapılabilecek iş ilanları için kurulmuş kariyer siteleri de evde ek iş bulmak için başvurabileceğiniz bir diğer platformdur.

Kırıkkale iş ilanlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Kırşehir Evde Dantel Yapma

Kırşehir evlere dantel işi, en çok kazandıran evde iş imkanlarından birisidir. Bu iş imkanı özellikle ev hanımları tarafından tercih edilebilecek bir seçenektir. Çünkü diğer ek iş fırsatlarına kıyasla biraz daha el becerisi gerektirmektedir. Bu nedenle öğrencilerin ve ek iş arayan çalışanların çok fazla para kazanabilecekleri bir seçenek değildir. Dantel işini diğer ek işlerden ayıran bir diğer unsur ise ek kriterlerin bulunabilmesidir. Firmalar dantellerin sararmasını önlemek adına genellikle elemanlarını sigara kullanmayan kişiler arasından seçmektedir. Bununla birlikte gerekli özeni göstereceğinize işverenleri ikna ettiğiniz takdirde sigara kullanıyor olsanız dahi dantel işi yapabilirsiniz. Evde dantel işi için bir firmayla anlaştığınız takdirde, firma gerekli malzemeleri ve dantel örneklerini tarafınıza göndermektedir. Dantel işinde ücretlendirme parça başına yapılmaktadır. Parça başına ücretlendirme diğer ek işlere kıyasla daha fazladır. Ancak diğer paketleme işleri daha hızlı yapıldığı için kazanılan gelir arasında çok fark yoktur. Dantel işi ile kazanılabilecek aylık kazanç 1200 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Kırşehir Evde Nikah Şekeri Yapma

Kırşehir evlere nikah şekeri işi veren firmalar, şeker yapmanızı istememektedir. Firmayla anlaşma sağlandığı takdirde tarafınıza süsleme malzemeleri ve şeker gönderilmektedir. Sizden istenen ise nikah şekeri süslemesi yapmanızdır. Süslemeleri nasıl yapacağınız genellikle firma görevlisi tarafından anlatılmakta ve süsleme yaparken bakmanız için numune bırakılmaktadır. Nikah şekeri yapma işinde ücretlendirme adet üzerinden yapılmaktadır. Kırşehir evde iş imkanları arasında özellikle yaz sezonunda en çok para kazanabileceğiniz işlerden birisidir. Bu iş ile aylık 1500 TL’ye kadar para kazanabilmektesiniz. Bu iş kısmen el becerisi gerektirdiği için ev hanımları tarafından daha sık tercih edilmektedir.

Kırşehir Evde Yufka Yapma İşi

Kırşehir evlere yufka işi, daha çok yerel firmalar tarafından verilmektedir. Bu sebeple bu işe başvuruda bulunmak için unlu mamul üretimi yapan firmalara bizzat gitmeniz iş bulmanızı kolaylaştıracaktır. Yufka yapma işi, İç Anadolu bölgesinde ev hanımlarına en çok kazandıran işlerden birisidir. Bu iş için firmalar tarafınıza tüp de dahil tüm malzemeleri sağlamaktadır. Ücretlendirme adet üzerinden yapılmaktadır. Yufka yapma işi firma tarafından öğretilmemektedir. Bu sebeple bu işe yufka yapmayı bilen kişilerin başvurması gerekmektedir. Yufka işiyle aylık 2000 TL’ye kadar kazanılabilmektedir. Bununla birlikte kısmen sezonluk bir iştir. Genellikle yaz sezonunda kış için yufkalar hazırlanmaktadır.

Kırşehir Evde Mandal Paketleme

Kırşehir evlere verilen mandal işi, yalnızca ev hanımlarının değil ek iş arayan herkesin kolaylıkla yapabileceği bir iştir. Mandal paketleme işi oldukça kolay para kazanabileceğiniz bir seçenektir. Bu iş kapsamında tek yapmanız gereken tarafınıza gönderilen mandalları istenen sayıda saymak ve paketlere koymaktır. Mandal paketleme işinde ücretlendirme adet üzerinden değil mandal paketi üzerinden yapılmaktadır. Kazanacağınız miktar, el çabukluğunuza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Mandal paketleme işi ile aylık 800 TL kadar para kazanılabilmektedir.

Ayrıca Kırklareli ev ek iş fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Kırşehir Evde Toka Yapma İşi

Kırşehir evlere toka işi veren firmalar, herhangi bir kriter öngörmemektedir. Bu iş çok fazla el becerisi de gerektirmediği için her kesimden insanın ek iş ihtiyacına cevap verebilmektedir. Evde toka yapma işi veren bir firmayla anlaştığınız takdirde, firma tarafından toka malzemeleri ve numune sağlanmaktadır. Sizin yapmanız gereken iş, tokanın lastiklerinin ucuna aksesuarlarını takmak ve paketlemektir. Evde toka yapma işi ile kazabileceğiniz ücret, el çabukluğunuza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu işle aylık 900 TL’ye kadar para kazanılabilmektedir.

İŞKUR Ev Hanımlarına Ek İş

İŞKUR kurumu evde ek iş imkanını, aile ekonomisine destek projesi kapsamında sunmaktadır. İŞKUR kurumunun Kırşehir evde iş imkanlarından faydalanabilmek için İŞKUR il müdürlüklerine gidilerek bizzat başvuru yapılması gerekmektedir. İl müdürlüklerine gidip başvuru yapmak istediğiniz takdirde tarafınıza başvuru formu verilmektedir. Bu formu doldurup yetkililere teslim ederek başvuru yapabilirsiniz. Size uygun bir iş çıktığı takdirde tarafınıza SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. İŞKUR evde iş imkanları genellikle paketleme işlerinden oluşan ve çok fazla el becerisi gerektirmeyen işlerdir. Bu işleri yaparak aylık kazanılabilecek ücret 800 TL civarındadır. Genel olarak ev hanımları için oluşturulmuş seçenekler olsa da ek iş arayan herkes başvuru yapabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kırklareli Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı