Evde Ek İş

Kırklareli Evde İş İmkanları, İlanları

Kırklareli evde yapılabilecek iş fırsatları, genellikle paketleme işleri olarak sunulmaktadır. Kırklareli evde iş imkanları için herhangi bir el becerisi veya yetkinlik aranmamaktadır. Firmalar çoğunlukla yaş ve cinsiyet sınırlaması da yapmadıkları için evde ek iş arayan erkekler ve harçlıklarını çıkarmak isteyen öğrenciler tarafından da tercih edilmektedir. Evde ek iş imkanı arayan kişilerin ilk yapması gereken şey kariyer sitelerine üye olarak profil oluşturmaktadır. Ardından evde ek iş kategorisindeki iş ilanlarına başvuru yaparak iş sahibi olunabilmektedir. İş bulma şansınızı arttırmak istiyorsanız, sadece evde iş ilanları bulunan sayfaları ziyaret etmeniz de büyük önem taşımaktadır. Son olarak Facebook platformunda da yapmak istediğiniz işi aratarak iş imkanlarına ulaşabilirsiniz. Kırklareli için sunulan bazı evde iş imkanları şunlardır:

  • Evde sabun paketleme
  • Evde şeker paketleme
  • Şarj kablosu kontrol etme ve paketleme
  • Evde nikah şekeri paketleme
  • Evde nikah süsü yapma
  • Evde tükenmez kalem montajı yapma

Kilis iş imkanlarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Kırklareli Evde Sabun Paketleme İşi

Kırklareli sabun paketleme ek işi, işe alımlarda hiçbir kriteri olmayan oldukça kolay bir iştir. Sabun paketleme işinin el becerisi istememesi sebebiyle, hemen herkes tarafından yapılabilmektedir. Bu sebeple öğrencilerin ve erkeklerin de ek iş konusunda ilk tercihleri arasına girmektedir. Sabun paketleme için firmaların sizden talep ettikleri iş oldukça kolaydır. Sadece açık bir şekilde gelen kutuları katlamanız ve sabunları içine koymanız gerekmektedir. Sabun paketleme işi veren firmalardan biriyle anlaşma sağladığınız takdirde firma tarafından iş için gerekli bütün malzemeler tarafınıza temin edilmektedir. Sabun paketleme işinde ücretlendirme adet üzerinden yapılmaktadır. Sabun paketleme içerisinden aylık kazanılabilecek maksimum tutar 2000 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Kırklareli Evde Şeker Paketleme

Kırklareli şeker paketleme işi ile aylık 1200 TL ila 1700 TL arası para kazanılabilmektedir. Şeker paketleme işi genellikle toptan kuruyemiş ve şekerleme satan firmalar tarafından verilmektedir. Firma ile  anlaşmanız halinde tarafınıza kilo ile şeker ve paket gönderimi yapılmaktadır. Hijyen koşullarının sağlanması için kullanmanız gereken ekipmanlar da firmalar tarafından sağlanmaktadır. Kırklareli evde iş imkanları arasında en kolay para kazanılabilen işlerden birisi olan şeker paketleme işi, herhangi bir el becerisi gerektirmemektedir. Bu sebeple her kesimden insan tarafından ek iş olarak yapılmaktadır. Bu işte önem arz eden tek husus el çabukluğudur. Çünkü ücretlendirme paket adedi üzerinden yapılmaktadır. Bu sebeple ne kadar hızlı paketleme yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız diyebiliriz. Şeker paketleme işinde yapmanız gereken iş, şekerleri sizden istenen adet kadar sayıp paketlerin içine koymanızdır.

Kırklareli Şarj Kablosu Paketleme

Kırklareli evde şarj kablosu paketleme işi, diğer işlere nazaran biraz daha vakit alan bir iştir. Çünkü firmalar şarj kablolarını karışık bir şekilde farklı boylarda yollamaktadır. İlk yapmanız gereken şey boylarına göre ayırmaktır. Ardından çalışıp çalışmadıklarını kontrol etmeniz gerekmektedir. Sonrasında çalışanları paketleyip çalışmayanları ayırarak işinizi tamamlamaktasınız. Şarj kablolarını denemeniz için tarafınıza telefon da sağlanmaktadır. Fakat bu telefon yalnızca deneme amaçlı kullanılmaktadır. Aksi bir durumda firma sizden telefon ücretini tahsil edebilmektedir. Şarj kablosu deneme işi diğer işlere nazaran biraz daha fazla emek gerektirdiğinden ücreti de aynı oranda yüksektir. Şarj kablosu paketleme işi yaparak aylık 2300 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz.

Kırklareli Evde Nikah Süsü Yapma İşi

Kırklareli nikah süsü yapma ek işi özellikle ev hanımları tarafından tercih edilmektedir. Çünkü bu işte diğer işlere nazaran daha fazla el becerisi gerekmektedir. Nikah süsü yapma işi için firmayla anlaştığınız takdirde, firma tarafından size malzemeler ve numune gönderilmektedir. Sizin yapmanız gereken ise numuneyi inceleyip aynı standartta nikah süsleri yapmaktır. Bazı firmalar yalnızca nikah süsü değil nikah şekeri yapmanızı da talep edebilmektedir. Her iki işte de hemen hemen aynı şeyi yaptığınız için ücrette çok büyük bir değişiklik olmamaktadır. Nikah süsü yapma işi aylık 1400 TL’ye kadar para kazandırabilmektedir. Bununla birlikte daha sık düğün yapılan yaz aylarında ücretiniz artmaktadır.

Kayseri evde iş imkanlarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kırklareli Evde Tükenmez Kalem Montajı

Kırklareli tükenmez kalem montajı ek işi, herkesin yapabileceği türden bir iştir. Bu iş kapsamında firmalar tarafınıza kalem parçalarını göndermektedir. Genellikle bir firma yetkilisi size kalemi nasıl yapacağınız tarif etmekte ve numune bir kalem bırakmaktadır. Sizden de bu örneklerden yola çıkarak kalem montajı yapmanız beklenmektedir. Firmalar kalem montajı işinde genel olarak adet üzerinden değil kutu üzerinden ücretlendirme yapmaktadır. Bu işi yaparak kazanabileceğiniz ücret 2000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Ne kadar ücret kazanacağınız tamamen sizin el hızınıza bağlıdır.

İŞKUR Kırklareli Evde İş İmkanları

İŞKUR evde iş fırsatları, ev hanımları düşünülerek hazırlanmış fırsatlardır. İŞKUR Kırklareli evde iş imkanlarından yararlanmak için İŞKUR müdürlüklerine bizzat giderek başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Ardından kurum tarafından size uygun işler araştırılmaktadır. Sonrasında size uygun bir iş çıkması halinde tarafınıza mesaj ile bildirim yapılmaktadır. İŞKUR evde iş imkanları genel olarak paketleme işleridir. Evde paketleme işi yapan firmalardan birinde boşluk olması halinde İŞKUR tarafından bu iş için size haber verilmektedir. İŞKUR kurumunun sağladığı evde iş imkanlarından faydalanarak ev ekonomisine katkı sağlık isteyen ev hanımlarının bu işlerden kazanacağı ortalama ücret 800 TL civarındadır.

Bir önceki yazımız olan Kırıkkale Evde İş İmkanları, İlanları  başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı