İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Kırkkovan Bal Bayilik Başvurusu ve Şartları

Kırkkovan Bal bayilik almak için başvuru yapın, 1934 yılından bu yana hizmet veren markanın bünyesinde siz de yerinizi alın. Doğal bal, arı sütü, paketleme, polen tüketimi için hizmet verebilirsiniz. Kırkkovan Bal bayilik aldığınız zaman Türk Patent enstitüsü tarafından verilmiş tescille iş yaparsınız. Ayrıca Tarım ve Köy işleri Bakanlığı tarafından verilen gıda sicil belgesi güvencesi altında olursunuz. Firma, bayilik almak isteyen kişilere personel ve eğitim desteği gibi yardımlar sunarak, işin en iyi şekilde verilmesine yardımcı oluyor. Desteğini alan kişiler kısa süre içinde yatırım için ortaya koydukları parayı geri alabiliyorlar.

Kırkkovan Bal Bayilik Başvurusu Yapmak için Şartlar Nelerdir?

Kırkkovan Bal bayilik almak için şartların size zorlamayacağından emin olabilirsiniz. Bayilik almak isteyen kişilerin:

  • Resmi kantinler,
  • Marketler,
  • Aktarlar,
  • Şarkuteri,
  • Halka açık alanlardan bir tanesinde hizmet vermeleri gerekiyor.

Bu alanlarda markanın bütün ürünlerinin satılması koşulu ile bayilik veriliyor. Bayilik almak isteyen adayların uygun olması halinde personel desteği ile eğitim desteği sunuluyor. Eğer bayinizde istihdam edecek kişi bulmakta zorlanırsanız, marka sizin için eleman buluyor.

Kırkkovan Bal Bayilik Başvurusu Yapmak için Daha Önce Sektör Tecrübesi Edinmiş Olmak Gerekli midir?

Kırkkovan Bal bayilik almak için sektör tecrübesi sahibi olmak gerekli değildir. İşi yapmak için öğrenme isteğinin bulunması gerekir. Marka, bayi sahibi olmak isteyen kişilere eğitim desteği sunar. Eğitimle birlikte iş sahibi olmak için gerekli donanıma sahip olursunuz. İşi yaparken geçmiş tecrübe sahibi olmaktan daha çok, kişilerin güler yüzle hizmet vermesi, işi hakkında hevesli ve motivasyonlu olması, markanın verdiği eğitimlere katılması gereklidir. Bu şartları sağlayan kişiler zaten yaptıkları işte kısa süre içinde başarılı olurlar.

Kaşıbeyaz Baklava bayilik bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Kırkkovan Bal Bayilik Başvurusu Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Kırkkovan Bal bayilik alma avantajları başında düşük başarısızlık oranı gelir. Bayilik almak demek, yerleşik ve oturmuş bir düzeni satın almak demektir. Bu da başarısızlık oranının kendi işini açmaya oranla daha düşük olduğunu gösterir. Yapılan araştırmalara göre bağımsız işletme açan kişilerin yüzde 70’i ayakta kalmayı başaramıyor. Oysa bayilik satın alanların yüzde 80’i ayakta kalmayı sürdürür. Bayilik aldığınız zaman, hem kuruluş zamanında hem de kurulduktan sonra süreçte yardım alırsınız. Gerekli eğitimler, talimatlar, ekipmanlar ve bütün malzemeler size hazır şekilde gelir. Bayilik alınca ana firmanın satın alma gücünden faydalanırsınız. Aynı ya da benzer işi bağımsız işletme olarak yapmaya kalkmış olsanız, aynı malzemeleri satın almak için daha çok para harcamak zorunda kalırsınız. Ayrıca, iyi bilinen bir markanın bayiliğini aldığınız zaman ulusal marka bilinirliğine sahip olmuş olursunuz.

Kırkkovan Bal Bayilik Başvurusu Yapmadan Önce Bu Noktalara Dikkat Edin

Kırkkovan Bal bayilik almadan önce dikkat edilmesi gerekenlerin başında firmanın dediklerini yerine getirip getiremeyeceğinize karar vermenizdir. Bir markaya bağlı faaliyet gösterdiğinizden kendi başınıza karar vermeniz mümkün değildir. Bu durumun size ne kadar uygun olduğuna karar vermenizde fayda var.  Kırkkovan Bal bayilik alarak iş yaptığınız zaman gelirin belli bir kısmını markaya vereceğinizi taahhüt etmiş olursunuz. Kazandığınızın hepsini cebinize koyamazsınız çünkü kazandığınız parayı zaten markanın size sunmuş olduğu imkanlardan, isim gücünden ve diğer desteklerinden kazanırsınız.

Verilen desteklerin sürelerine dikkat edin. Bütün destekler süresiz olarak sağlanmaz. Desteklerin süreli olması ek maliyet anlamına gelebilir. Bütçenizin el verişli olmaması halinde katılmanız mantıklı olmayacaktır. Bayilik almadan önce rakiplerin de analiz edilmesi gerekir. Başarınız biraz da rakiplerinize bağlıdır.

Bir önceki yazımız olan Kaşıbeyaz Baklava Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı