Evde Ek İş

Kırıkkale Evde İş İmkanları, İlanları 

Kırıkkale evde ek iş fırsatları, Kırıkkale’de yaşayan öğrencilerin, ev hanımların, bütçesine ekstra gelir katmaya çalışan kişilerin bulmaya çalıştığı imkanlardır. Kırıkkale ili küçük bir şehir olsa da, sunduğu evde iş imkanları oldukça fazladır. Kırıkkale evde iş imkanları şehirde bulunan fabrikalar ile çeşitlenmiştir. Ayrıca şehirde öğrenci sayısı arttıkça bu işlere olan talep de artmıştır. Ürünlerinin maliyetini düşürmek isteyen firmalar içinse bu bir fırsat olmuştur. Böylelikle  evde ek iş arayan firmalar için seçenekler artmıştır.

Karabük evde iş imkanlarını inceleyebilirsiniz.

Kırıkkale Evde Nikah Şekeri İşi

Kırıkkale nikah şekeri paketleme ek işi, Kırıkkale’de yaşayan insanlar için en uygun evde iş imkanlarından biridir. Kırıkkale evde nikah paketleme işini yapmak isteyen kişiler, bu alanda faaliyet gösteren bir firma ile iletişime geçerek iş talebinde bulunabilirler. Firmalar, iş talebini kabul etmesi durumunda çalışacak olan kişiye gerekli olan malzemeleri verecektir. Firma ile çalışan arasında yapılan anlaşmaya göre, evde nikah şekeri paketleme işi için gerekli malzemelerin teslimi firmanın bulunduğu yer olabileceği gibi çalışanın vereceği adres de olabilmektedir. Kırıkkale evde iş imkanlarından biri olan evde nikah şekeri paketleme işini kişiler kendileri adına ve hesabına da yapabilmektedir. Kişiler gerekli malzemeleri satın alarak paketleme işlemini yaratıcılıklarını konuşturarak bitirdikten sonra kendileri bizzat satabileceği gibi düğün ve nikah malzemeleri satan bir mağaza ile anlaşarak hazırladıkları nikah şekerlerinin fiyatına mağaza lehine kâr miktarı koyarak ürünlerini bu mağazalarda da satabilirler. Kırıkkale evde nikah şekeri paketleme işi ile aylık 1400 TL ile 2800 TL arası bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Kırıkkale Mandal Paketleme İşi

Kırıkkale evde mandal paketleme ek işi evde yapabileceğiniz en kolay işlerden bir tanesidir. Kırıkkale evde mandal işi için bu alan da faaliyet gösteren firmalar ile iletişime geçerek iş talebinde bulunabilirsiniz. İnternette bulunan kariyer sitelerinin evde iş ilanları üzerinden de kolayca bulunabilen bir iştir. İş talebinizin onaylanması durumunda firma, mandal paketleme işi için gerekli olan malzemeleri size temin edecektir. Firma ile yaptığınız anlaşmaya göre  malzemeler daha önce verdiğiniz bir adrese bırakılabileceği gibi siz de firmaya giderek bu malzemeleri teslim alabilirsiniz. Kırıkkale evde mandal paketleme işi için gerekli olan malzemeleri firmadan teslim aldıktan ya da daha önce belirttiğiniz adrese firma teslim ettikten sonra bu malzemelerin sorumluluğu size geçecektir. Bu iş kapsamında yapmanız gereken iş oldukça açıktır. Yalnızca koymanız gereken kadar mandalı pakete koyup paketlemeniz gerekmektedir. Kırıkkale evde iş imkanlarından biri olan mandal paketleme işi ile 800 TL ile 1900 TL arası bir gelir elde etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Kırıkkale Evde Kalem Montaj İşi

Kırıkkale evde kalem montaj ek işi, Kırıkkale’de yaşayan insanlar işin başvuru yapabilecekleri iş imkanlarından bir tanesidir. Kalem montaj işi evde yapılabilecek en basit işlerden biridir. Evde kalem montaj işi için bu alanda faaliyet gösteren bir firma ile iletişime geçerek iş talebinde bulunmanız gerekmektedir. İşe alım talebinizin onaylanması durumunda firma, kalem montaj işi için gerekli olan malzemeleri size verecektir. Sonrasında sizin kalemin parçalarını birleştirmeniz gerekmektedir. Kırıkkale evde kalem montaj işi ile aylık 500 TL ile 2000 TL arası bir gelir elde edebilirsiniz. Bu gelir sizin elinizin çabukluğu , kalem montaj işi için ayırdığınız süre ve anlaştığınız firma ile yaptığınız anlaşmaya göre farklılık gösterecektir.

Karaman iş fırsatları için yazımıza bakabilirsiniz.

Kırıkkale Meyve Kurutma İşi

Kırıkkale evde meyve kurutma ek işi, Kırıkkale’de yaşayan insanlara sunulan bir diğer iş imkanıdır. Kırıkkale meyve kurutma işi sürekli yapılabilecek bir iş değildir. Ancak kazancı sürekli bir kazanç olabilecek bir iştir. Çünkü yazın kuruttuğunuz meyve ve sebzeleri kışın satın almak isteyen birden çok kişi veya firma bulabilirsiniz. Evde meyve kurutma işi için meyve ve sebzelerinizi yaz ve ilkbahar aylarında kurutup kış aylarında bir firma ile anlaşarak toptan satabileceğiniz gibi kendiniz de bir market ile anlaşarak perakende satış faaliyetinde bulunabilirsiniz. Evde meyve kurutma işi ile para kazanmanın bir diğer yolu, kurutma işlemine başlamadan önce bir firma ile anlaşıp onun talepleri doğrultusunda meyve ve sebze kurutmaktır. Firma ile önceden yapacağınız anlaşma ile bir firma çalışanı gibi aylık gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca firmaya toptan kuru meyve sebze satarak da toplu para kazanma imkanınız bulunmaktadır. Kaliteli ürün yapmanız halinde firmalar size daha fazla ücret teklifinde bulunacaktır. Evde meyve sebze kurutma işi ile kazanacağınız ücret konusunda kesin bir şey söylemek pek de mümkün olmamaktadır. Evde meyve sebze kurutma işi diğer evde iş seçeneklerine göre daha zahmetli bir iş olsa da elde edeceğiniz gelir de bu oranda artmaktadır.

Kırıkkale Evde Ek Lif İşi

Kırıkkale evde lif örme işi tüm şehirlerde olduğu gibi Kırıkkale’de evde yapılabilecek en kazançlı işlerden bir tanesidir. Kırıkkale’de yaşıyorsanız ve lif örme işi ile ekstra gelir elde etmek istiyorsanız liflerinizi kendiniz örüp bir mağaza ile anlaşıp mağazaya satabilirsiniz. Ya da bir mağaza ile anlaşıp malzemeleri firmadan alarak sadece örme işlemine de katılabilirsiniz. Bu iş imkanı ile aylık 2000 ile 5000 TL arası bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Kırıkkale Evde Örgü Örme İşi

Kırıkkale evde örgü örme ek işi Kırıkkale evde iş imkanlarından bir diğeridir. Bu işi yapmak istiyorsanız Kırıkkale’de bulunan ve el işi satan bir mağaza ile anlaşarak örgü örme işleminden sonra elde ettiğiniz ürünleri satabilirsiniz. Bu iş imkanı ile aylık 2300 ile 6000 TL arası bir ücret elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kastamonu Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Kırıkkalede oğrenciyim evde paketleme işi yapabilirim her türlü.iletisime geçerseniz çok sevinirim.

  2. Kırıkkale de yaşıyorum Evde nikah şekeri paketleme işi yapabilirim işe ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı