Evde Ek İş

Kilis Evde İş İmkanları, İlanları

Kilis evde yapılabilecek iş imkanları, özellikle aile ekonomisine destek olmak isteyen ev hanımları için oldukça avantajlı bir çözümdür. Yalnızca ev hanımları değil ek iş arayan erkekler ve öğrenciler de bu imkanlardan faydalanabilmektedir. Çünkü evde ek iş imkanları genellikle paketleme ve kutulama işleri üzerine yoğunlaşmıştır. Bu işler genellikle hiçbir el becerisi gerektirmeyen işlerdir. Kilis evde iş imkanlarından bazıları şu şekildedir:

  • Evde dikiş işi yapma
  • Evde mandal montajı
  • Evde tespih dizme
  • Evde çerçeve paketleme
  • Evde ev yemeği yapma

Evde ek iş fırsatları, kariyer sitelerinin evde iş kategorilerinden bulunabilmektedir. Yalnızca evde iş imkanlarını paylaşan kariyer sitelerinden iş bulmak çok daha kolay olmaktadır. Ayrıca firma sahipleri Facebook sayfaları üzerinden de ev hanımlarına ulaşabilmek için ilan yayınlamaktadır. Bu sebeple evde yapmak istediğiniz işi seçtikten sonra Facebook platformu üzerinden aratarak da ilanlara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Kayseri evde ek iş fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Kilis Evlere Dikiş Nakış İşi

Kilis evde dikiş yapma işi, evde ek iş fırsatları arasında çok kazandırması sebebiyle en çok tercih edilen imkanlardan biridir. Fakat bu iş diğer işlere göre bir miktar daha fazla el becerisi istemektedir. Bu sebeple genellikle ev hanımları tarafından tercih edilen bir iştir. Bu iş kapsamında genellikle bebek kıyafeti dikim işi yapılmaktadır. Bazı firmalar yalnızca bebek kıyafetlerini seri bir şekilde dikmenizi talep etmektedir. Bazıları ise kalıp çıkartmanızı ve tasarım yapmanızı da talep etmektedir. Böyle bir durumda tarafınıza verilen ücret de artmaktadır. Bu iş kapsamında yapılan işler, adet üzerinden ücretlendirilmektedir. Kilis’te dikiş nakış işi yaparak kazanabileceğiniz ücret 1000 TL ila 2500 TL arasında değişmektedir. Eğer dikiş nakış işlerine yatkınsanız herhangi bir firmayla anlaşmaksızın çeyiz ürünü yapıp satarak da para kazanabilirsiniz.

Kilis Evde Mandal Montajı

Kilis evde yapılabilen mandal işi, elinizin hızına bağlı olarak değişmekle birlikte asgari ücret kadar kazandırabilen bir iştir. Mandal montajı işinde yapmanız gereken, mandalların parçalarını birleştirmek ve paketlemektir. Bu iş çok fazla el becerisi istemediği için her yaştan ek iş arayan kesime hitap etmektedir. Evde mandal montajı işi için firmayla anlaştığınız takdirde, firma tarafınıza paketler halinde mandal malzemelerini göndermektedir. Genellikle ücretlendirme paket üzerinden yapılmaktadır. İlk başlarda el hızı kazanılmadığı için aylık 800 TL civarı bir ücret kazanılabilmektedir. Yaptığınız işe alıştıktan sonra ise 2000 TL’ye kadar kazanma imkanınız bulunmaktadır.

Kilis Evde Boncuk ve Tespih Dizme

Kilis tespih ve boncuk dizme işi genellikle boncuk toptancıları tarafından sunulmaktadır. Bu işi internet platformları üzerinden bulamazsanız, bizzat toptancıları ziyaret ederek de başvuru yapabilirsiniz. Kilis evde iş imkanları arasında en kolay yapılan işlerden birisidir. İş kapsamında paketler halinde boncuk ve diğer gerekli malzemeler tarafınıza gönderilmektedir. Sizden talep edilen iş ise firmayla anlaşmanıza göre değişmektedir. Bazı firmalar yalnızca belli bir sayıda boncuğu ipe dizmenizi istemektedir. Bununla birlikte bazı firmalar ise tespih yapmanızı talep etmektedir. Tespih yapmak için anlaşma sağladıysanız bir firma yetkilisi size nasıl yapmanız gerektiğini gösterecek ve numune teslim edecektir. Tespih işinden kazanacağınız ücretler, boncuk işine göre kısmen daha fazladır. Her iki işte de ücretlendirme adet üzerinden yapılmaktadır. Kazanılabilen ortalama miktar ise 600 TL ile 1400 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu iş için cinsiyet veya yaş sınırlaması yoktur. Evde ek iş yapmak isteyen herkes yapabilmektedir.

Kilis Evde Çerçeve Paketleme

Kilis çerçeve paketleme ek işi, ev hanımlarının yanı sıra ek iş arayan herkesin yapabileceği oldukça kolay bir iştir. Çerçeve paketleme işi için gerekli tüm malzemeler işveren firma tarafından sağlanmaktadır. Bu iş için bir firmayla anlaştığınız takdirde, firma size çerçevenin yanı sıra iç paketleme için ambalaj ve dış paketleme için kutu göndermektedir. Tarafınıza birçok çerçeve gönderileceği için ilk yapmanız gereken çerçeveleri kategorilere ayırmaktır. Ardından kırılmayacak şekilde paketlemeniz ve her çerçeveyi kendi boyutundaki kutuya koymanız gerekmektedir. Çerçeve paketleme işi adet üzerinden yapılmaktadır. Kazanacağınız ücret aylık 2000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bazı firmalar ise sabit bir ücret belirlemektedir. Bu durumda çerçeve başına kazanacağınızın para daha düşük olabilmektedir. Bununla birlikte sabit bir geliriniz olması yönünden avantajlıdır.

İstanbul evde iş imkanlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Kilis Ev Yemeği Yapma

Kilis evde yemek yapma işi açısından oldukça bereketli bir yerdir. Çünkü yörenin yüzlerce meşhur yöresel tarifi bulunmaktadır. Genellikle restoranlar sulu ve sıcak yemekleri kendileri yapmakla birlikte daha aperatif tarzda olanları ev hanımlarına yaptırmayı tercih etmektedir. Yöresel yemekler arasından özellikle içli köfte, kerebiç ve kahke yemekleri, firmaların hazır satın aldığı yemekler arasında öne çıkmaktadır. Evde yemek yapma neredeyse tüm ek iş imkanları arasında en çok kazandıran seçenektir. Bununla birlikte bu iş fırsatını yakalama imkanı da aynı oranda zordur. Genellikle çok az eleman alınmakta ve internet platformlarına ilan verilmemektedir. Eğer ev yemeği yapmak istiyorsanız restoranlara bizzat giderek birebir görüşme sağlamanız iş bulmanızı kolaylaştıracaktır. Bu iş imkanı ile aylık 3000 TL’ye kadar kazanç sağlanabilmektedir.

İŞKUR Evde İş Fırsatları

İŞKUR ev hanımlarına iş projesi kapsamında, aile bütçesine destek olmak isteyen ev hanımlarına destek olmaktadır. İŞKUR tarafından sunulan Kilis evde iş fırsatları genellikle paketleme işlerinde yoğunlaşmıştır. Bu işler için başvurular İŞKUR şubelerine gidilerek yapılmaktadır. İŞKUR evde iş imkanlarından yararlanan kişiler aylık 800 TL kadar ücret kazanabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kayseri Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Bu işe cok ihtiyacım var elimden her turlu paketleme ısı gelır daha once kursta yapmıstım kilis merkezde yasıyorm suan guvenerek calısı bilirsiniz asla bir sorun cıkmayacak emın olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı