Evde Ek İş

Kayseri Evde İş İmkanları, İlanları

Kayseri evde ek iş imkanları, çevresinde bulunan illere göre daha çok daha fazladır. Kayseri, ev bütçenize ekstra gelir elde etmek istiyorsanız yapacağınız küçük bir araştırma ile en hızlı evde iş imkanı bulabileceğiniz illerden bir tanesidir. Kayseri evde iş görme imkanları firmaların maliyetin azalması için evlere gönderdiği işlerden oluşmaktadır. Firmalar çaılşma alanı, sigorta gibi bazı maliyetlerden kurtulmak için bazı işleri evlere göndermeye başlamışlardır. Firmaların evlere iş vermeye başlaması ile beraber, çalışmak isteyen ev hanımlarına, öğrencilerine ve ek gelir elde etmek isteyenlere de iş kapısı açılmıştır. Günde 3- 4 saatinizi evde iş imkanlarından birine ayırarak oldukça yüksek meblağlar kazanabilirsiniz.

Ayrıca Kahramanmaraş iş imkanlarına bakabilirsiniz.

Kayseri Evde Mantı İşi

Kayseri mantı açma ek işi , Kayserililere ek iş konusunda sunulan ilk seçenektir. Kayseri evde iş imkanlarından biri olan mantı işini, kendi adınıza ve hesabınıza yapabileceğiniz gibi bir firma ile anlaşarak da bu işi yapabilirsiniz. Kayseri evde mantı işini kendiniz bizzat yapmak istiyorsanız yani hem yapım sürecini hem de satım sürecini siz kendiniz yönetecekseniz bakkal, şarküteri veya market ile anlaşarak kendi ürünlerinizi satışa çıkarabilirsiniz. İlk başta ürününüz çok satılmasa da zamanla ürüne gelen taleplerin arttığını göreceksinizdir. Kayseri evde mantı işininin hem satış hem yapım kısmını değil, sadece yapım kısmını yapmak istiyorsanız ilinizde bulunan mantı ve yemek sektöründe faliyet gösteren firmalarla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu firmalar ile yapacağınız anlaşmalar ile firma yaptığınız mantıları sizden satın alacaktır. Mantı işinin bir diğer sunduğu iş imkanı da evde mantı paketleme imkanıdır. Evde mantı paketleme işini yapmak istiyorsanız bölgenizdeki firmalar ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Eğer firma ile anlaşırsanız firma size ambalajları ve dondurulmuş mantıları gönderecek ve paketlemenizi talep edecektir. Firma size verdiği malzemelerin güvenliğinden ve uygun koşullardan saklanmasından sizi sorumlu tutacaktır. Kayseri evde mantı işleri ile evde 1500 ila 3800 TL arası ekstra gelir elde edebilirsiniz. Elde edilebilecek gelir imkanı firma ile yaptığınız anlaşmaya göre değişiklik göstermektedir.

Kayseri Evde Kına Paketleme İşi  

Kayseri evde kına paketleme ek işi ile hem kendiniz üretim ve satış bölümlerini üstlenerek bizzat hem de firmalar ile anlaşarak ek gelir elde edebilirsiniz. Kayseri ilinde yaşıyorsanız ve evde kına paketleme işini yapmak istiyorsanız bölgenizde kına işleri ile ilgili alanda faliyet gösteren firmalarla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kına sektöründe faliyet gösteren firmalarla iletişime geçtikten sonra firmayla anlaşmanız halinde bu iş için gerekli kına ve diğer malzemeler tarafınıza verilecektir. Bu malzemeleri siz gidip firmadan alabileceğiniz gibi firmaya iş talebinde bulunduğunuzda vereceğiniz adres ile malzemelerin sizin belirttiğiniz adrese bırakılmasını da sağlayabilirsiniz. Firma malzemeleri size verdikten sonra sorumluluk malzemeleri paketleyip iş verene yollayana kadar sizde olacaktır. Kına paketleme işinde tek yapmanız gereken kınaları küçük paketlere koymak ve firmanın talep etmesi halinde biraz süslemektir. Kayseri evde kına paketleme işinden 1000 TL ila 2000 TL arası bir para kazanma ihtimaliniz olacaktır. Bu miktar anlaştığınız firma ile aranızda yaptığınız anlaşmaya, günlük bu iş için ayıracağınız zamana ve çalışacak kişi sayısına göre farklılık gösterecektir.

Kayseri Evde Sabun Paketleme İşi

Kayseri evde sabun paketleme ek işi, Kayseri ilinde yaşayan insanlara sunulan bir diğer iş imkanıdır. Kayseri evde iş imkanlarından biri olan paketleme işini yapmak istiyorsanız, şehrinizde bulunan sabun ve temizlik malzemesi alanında faliyet gösteren firmalara bizzat kendiniz gidip iş talebinde bulunabilirsiniz. Tek tek firmalara başvuru yapmak istemiyorsanız, internet üzerinden kariyer sitelerinde profil oluşturarak da başvuruda bulunabilirsiniz. Kayseri evde sabun paketleme işi için gerekli olan malzemeleri anlaştığınız firma verecektir. Bu malzemelerin paketleme işlemini tamamlanıp paketlenmiş sabunları firmaya teslim edene kadar başlarına gelebilecek tehlikelere karşı çalışan sorumlu olmaktadır. Kayseri evde sabun paketleme işi ile aylık 1200 TL ila 2100 TL arası bir gelir elde edebilirsiniz. Bu miktar firma ile anlaşmanıza ve el becerinize göre farklılık göstermektedir.

İzmir evde iş imkanları yazımız içerisinde yer almaktadır.

Kayseri Evde Lif İşi

Kayseri evde lif yapma ek işi ile ek gelir elde etmek istiyorsanız, yapmanız gereken şey lif satan mağazalarla iletişime geçip iş talep etmektedir. Genellikle çeyiz mağazalarında iş imkanı daha çoktur. Bu mağazalarla anlaşarak lifin malzemelerini ve lifin yapımını üstlenebilirsiniz. Böyle bir durumda mağazaya satış fiyatı üzerinde kar vererek kendi ürünlerinizi satabilirsiniz.  Ya da malzemeleri mağazanın temin etmesini isteyip yalnızca lif yapımı üstlenebilirsiniz. Böyle bir durumda mağaza size kar vermektedir. Eliniz hızlı ve bu işe yatkınsanız, diğer işlerden daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Bu iş imkanı ile aylık 2000 TL ila 5000 TL arası bir kazanç elde edebilirsiniz.

Kayseri Evde Boncuk İşi

Kayseri evde boncuk yapma işi, Kayseri’de yapabileceğiniz evde iş imkanlarından bir diğeridir. Tekstil firmaları ürünlerinin maliyetini düşürmek için boncuk işleme işini evlere verebilmektedir. Siz de yakınınızdaki bir tekstil firmasına giderek iş talebinde bulunabilirsiniz. Kayseri evde boncuk işi ile aylık 800 ila 1800 TL arası bir ekstra gelir elde edebilirsiniz.

Kayseri Evde Mum İşi

Kayseri evde mum paketleme işi, paketleme işleri arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. Anlaştığınız firmadan gerekli malzemeleri aldıktan sonra tek yapmanız gereken, mumları sizden istenen adet kadar saymanız ve pakete yerleştirmenizdir. Kayseri evde iş imkanlarından biri olan mum paketleme işi ile aylık 1500 TL’ye yakın ekstra bir gelir elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kahramanmaraş Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Kayseri Mimsin de yaşıyoruz. Evde annemle birlikte yapabileceğimiz bir iş arıyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı