Evde Ek İş

Kars Evde İş İmkanları, İlanları

Kars’ta evden iş aramak isteyen kişiler, genellikle paketleme, süsleme ve katlama gibi işlerle karşılaşmaktadır. Bu işleri yapan kişilerin herhangi bir özelliğe sahip olması gerekmez. Bu tip işler basit ve beceri gerektirmeyen işlerdir. Kars evde iş imkanları, ilanları 2019-2020 yıllarında da özellikle ev hanımların ilgi odağı olmuştur. Günde birkaç saat ayrılarak yapılan bu işler sayesinde pek çok kişi ek gelir elde etmektedir. Bu işler sadece ev ekonomisine değil ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Hatay iş imkanları için yazımıza bakabilirsiniz.

Kars Evde Ek İş 2019

Kars’ta yaşayan kişilerin evde iş yapması mümkündür. Bu sayede yol ve yemek gibi masraflar olmadan çalışma imkanı bulunur. Hem işçiler hem de işverenler için karlı olan bu çalışma, genellikle paketleme işini kapsamaktadır. Kars evde iş imkanlarından faydalanmak isteyen kişiler, firmaların ve fabrikaların açtığı ilanlara başvurarak evde çalışma fırsatı yakalayabilir. Kars evden ek çalışma ilanlarına hem kadınların hem de erkeklerin başvurduğu görülmektedir. Çalışan ve çalışmayan kişiler de bu ilanlara başvurmaktadır. Bu tip işlere başvuran kişiler için bir genelleme yapmak mümkün değildir. Hemen hemen herkesin evden iş yapması mümkündür.

Kars Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi yapmak, evden yapılan çalışmalarda en yaygın çalışmayı oluşturmaktadır. Evden paketleme yapacak kişilere gönderilen ürünler, yörenin özelliklerine göre de değişmektedir. Özellikle küçük kırtasiye ürünleri, gıda ürünleri gibi paketlemeler yaparak ek gelir elde etmek mümkündür. Paketleme işi yapmak için gereken tüm malzemeler firmalar tarafından temin edilecektir. Evde paketleme işine konu olan ürünleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Kuruyemiş,
 • Bant,
 • Çerçeve,
 • Lastik,
 • Sakız,
 • Islak mendil,
 • Kürdan,
 • Kulak çöpü,
 • Tükenmez kalem

Tüm bu ürünlerin paketleme işinde kullanıldığı görülmektedir.

Kars İŞKUR Evde İş İlanları

İŞKUR, evde iş imkanlarının artmasıyla beraber bu iş alanına destek olacak projeler üretmiştir. Evde iş imkanlarına yönelik kurslar açan İŞKUR, evde çalışmak isteyen kişilere bu kurslarda iş öğretmektedir. Evde yapılan işlerin en yaygın olanlarını kurslarda kısa sürede öğreten İŞKUR, bu kursun sonucunda katılımcılara sertifika dağıtmaktadır. İŞKUR evde paketleme ilanlarını, sertifika kazanan kişilere mesaj yoluyla iletmektedir. Bu sayede evden çalışma yapmak isteyen kişiler hiçbir ilan arayışında bulunmadan bu tip işlerden haberdar olmaktadır. İŞKUR’un ilanları genelde ev hanımlarına yönelik açılsa da, bu ilanlara değişik insanların başvuru yapıldığı görülmüştür.

Kars Ev Hanımlarına İş İmkanı

Ev hanımlarına yönelik iş ilanlarının her geçen gün sayısını artırmaktadır. Özellikle süsleme ve paketleme gibi alanlarda evde çalışanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Kars evde iş ilanlarının birçoğu ev hanımlarına yönelik olarak açılmaktadır. Bu ilanlarda firmalar bazen evde yemek üretimine de yer vermektedir. Baklava, sarma gibi ürünlerin özellikle bayram zamanlarında evde çalışan kişilere yaptırıldığı görülmektedir. Ev hanımlarına yönelik evde iş ilanları açan firmalar şu işlerde kadınlara ihtiyaç duymaktadır:

 • Dantel işleme,
 • Tül dikme,
 • Kazak süsleme,
 • Takı yapımı

Bu tip işlerde kadınların daha yetenekli olduğu söylenebilir. Bu yüzden bu iş ilanlarında direkt kadınlara yönelik olan imkanlara rastlanabilir.

Kars Eve İşi Veren Firmalar

Kars’ta ve yakınında bulunan firmalar, evlerde çalışan kişilere iş imkanları sağlamaktadır. Bu sayede hem firmalar kar eder hem de evde çalışan kişiler ek gelir elde eder. Bu çalışma şekli son yıllarda hız kazanmıştır. Evlere iş veren firmalar genellikle büyük ve ulusal firmalardır. Ancak bazı firmaların yöresel olduğu da görülebilir. Eve iş gönderen firmalar Kars ilinde de bulunmaktadır. Özellikle bazı işleri yapmak için sadece evde çalışan kişiler tercih edilmektedir. Bu işler genellikle paketleme ve katlama işleridir. Paketleme ve katlama işleri herkes tarafından yapılan basit işlerdendir.

Ayrıca Hakkari iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Kars Evde Katlama İş İlanları

Evde katlama işlerinin yaptırılması da sık karşılaşılan iş alanlarındandır. Evde katlama işi imkanları genellikle kağıt ürünler üzerinden dönmektedir. Özellikle mağazaların kullandığı karton poşetlerin katlaması, evde çalışan kişilere yaptırılmaktadır. Bazen de davetiye katlama işi için evde çalışan kişiler tercih edilmektedir. Bu işlerde çalışanlara ürünün nasıl hazırlanacağı gösterilmektedir. Ürünü katlamaya ve hazırlamaya yönelik her türlü malzeme firmalar tarafından temin edilmektedir. Bu sayede işçilerin herhangi bir masraf yapmasına gerek kalmaz. Evde davetiye katlama işi yapacak kişilerin nikah salonlarına da giderek iş başvurusunda bulunması mümkündür. Nikah salonları nikah şekeri yapma, davetiye katlama gibi işleri de evde çalışan kişilere verebilmektedir.

Evde Süsleme İş İlanları Kars

Kars ilinde süsleme yapmak isteyen kişilerin de evde iş imkanlarından faydalanması gerekir. Karsa evde iş imkanları arasında özellikle kadınların yaptığı iş alanı olan süsleme, genellikle tekstil ürünleri üzerinde yapılmaktadır. Kazak süsleme, taş dikme, boncuk dizme gibi işler yaptıran firmalar, bu ürünleri en son aşama olarak satışa sunmaktadır. Evde süsleme işleri genellikle kadınlar tarafından yapılsa da, bu işleri yapan kişilerin arasından erkekler ve öğrenciler de çıkmaktadır. Evde iş imkanından faydalanmak isteyen kişileri belli bir gruba dahil etmek mümkün değildir. Herkes evdeki boş zamanını aktif değerlendirmek ve bunun sonucunda para kazanmak isteyebilir. Bu yüzden evde süsleme ek işi yapacak kişilerin de sayısı her gün artmaktadır. Bu ürünlerden elde edilen ek gelirler, ürün başına ücretlendirilmektedir. Seri ve doğru üretim yapmak önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Karaman Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. KREDIM NASIL ALABILIRIM

  Kredi almama yardim eden Bay STEVE WILSON’a tesekkür etmek istiyorum. Geçtigimiz üç ay boyunca borçlarimi yatistirmak için borç aramaktayim, herkes sonunda bu Kredi Sirketi ile tanisana kadar beni paramdan mahrum etmeye çalisti. bana 775.000 TL borç verebildi. o da diger bazi meslektaslarimin yardimci oldu. Herhangi bir maddi yardima ihtiyaciniz varsa, lütfen bu e-posta yoluyla asagidaki e-posta yoluyla iletisime geçin, size de yardim edebilecegini düsünüyorum. ILETISIM HIM VIA E-POSTA: stevewilsonloanfirm@gmail.com
  Whatsapp: +393510675312

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı