Evde Ek İş

Karaman Evde İş İmkanları, İlanları

Karaman’da evden ek iş fırsatı sağlayan birçok firma bulunmaktadır. Bu yerler evde birkaç saat çalışarak ek gelir elde etmek isteyen kişilere yönelik ilanlar açmaktadır. Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen kişilerin bu ilanlara başvurması yeterli olacaktır. İlanlarda belirtilen işlerin yapılması için özel bir yeteneğe ihtiyaç yoktur. Davetiye katlama, tel toka kutulama gibi basit işler sayesinde ek işe sahip olunabilir. Karaman evde iş imkanları, ilanları 2019-2020 yıllarında da hızla popülerliğini artırmaktadır.

Karaman Evde İş İmkanı

Karaman’da yaşayan kişilerin evde çeşitli işler yapması mümkündür. Bu işler sayesinde ayda bin lira gibi bir gelir elde edilmesi mümkündür. Karaman evde iş ilanlarına hem internet sitelerinde hem de gazete ve broşürlerde rastlama imkanı bulunmaktadır. Evde ek iş ilanlarına kadın erkek fark etmeksizin herkes başvuruda bulunmaktadır. Söz konusu iş ilanına en uygun kişiler başvurudaki beyanlara göre belirlenmektedir. Evde ek iş Karamanlılara tarafından da tercih edilen istihdam alanlarından biri haline gelmiştir.

Kahramanmaraş iş fırsatlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Karaman İŞKUR Evde İş İlanları

Evde ek iş ilanlarının artmasıyla birlikte, devlet destekli kurumlar da harekete geçmiştir. İŞKUR da bu kurumlardan biridir. İŞKUR evde ek iş yapacak kişilere kısa eğitim programları hazırlamaktadır. Bu kurslar sonucunda başarılı olan kişilere sertifika verilmektedir. Sertifika almaya hak kazanan kişilere, şirketler ilan açtığında bilgilendirme mesajları gelir. Bu sayede herkesten önce kursa katılan kişilerin ek iş ilanlarından haberi olur. İŞKUR evden çalışma imkanları her geçen gün kurs sayısını artırarak hizmet vermektedir. Karaman da İŞKUR’un kurs açtığı illerden biridir.

Karaman’da Davetiye Katlama İşi

Evde ek iş ilanlarından bahsederken temel iş alanları ortaya çıkmaktadır. Bu iş ilanları paketleme, katlama, süsleme ve kutulamadır. Bu tip aşamalar sayesinde ürünler raflardaki yerini almaktadır. Evde davetiye katlama işi de kolay iş tiplerinden biridir. Bu iş türünde her türlü malzeme firma tarafından işçiye verilmektedir. Bu sayede işçiye sadece ürünü katlamak ve istenilen ek bir iş varsa bunu yapmak kalmaktadır. Davetiye katlama iş yapmak isteyen kişilerin nikah salonlarına da başvurması faydalı olacaktır. Bu tip ilanları sadece firma ve fabrikalardan çıkmaz. Bazen de ürünü en çok talep eden kişilerin bulunduğu yerler tercih edilmelidir. Davetiye katlama işinde bu yerler nikah salonlarıdır. Nikah salonları ile görüşen kişilerin evde davetiye katlama işi yapma ihtimali artmaktadır.

Evde Nikah Şekeri Yapma Karaman

Evden çalışarak nikah şekeri yapan kişiler bu işlemi bireysel olarak ya da grup halinde yapabilir. Grup halinde yapılan işler çok daha çabuk bitmektedir. Asıl amaç en fazla ürünü elde etmektir. Bunun sebebi firmaların ödemelerini adet üzerinden gerçekleştirmesindedir. Bu yüzden evde nikah şekeri yapan kişilerin grup halinde işbölümü yaparak çalışması daha karlı olacaktır. Karaman evde iş imkanları arasında yer alan nikah şekeri yapma işi için firmalar her türlü malzemeyi temin etmektedir. Bu sayede hiçbir masraf yapmadan ve zaman harcamandan işçiler işe koyulabilir. Nikah şekeri yapımında kullanılan malzemeler genellikle şöyledir:

 • Renkli kalemler,
 • Renkli kağıtlar,
 • Sim,
 • Gelin ve damat figürü,
 • Şeker,
 • Çikolata,
 • Makas,
 • Tül

Tüm bu ürünlerle evde nikah şekeri yapma işi tamamlanır. Ürünler adet başına ücretlendirilir.

İŞKUR Karaman Evde Ek İş İlanı

Evde ek iş yapmak isteyen kişilerin İŞKUR aracılığıyla da hedeflerine ulaşması mümkündür. Hedeflerine ulaşmak isteyen işçiler öncelikle İŞKUR’un açtığı kurslara kayıt olmalıdır. Bu kurslarda evde yapılan basit işler için bilgilendirme eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimler sonucunda katılımcılar sertifika almaya hak kazanır. Karaman evde ek iş imkanı İŞKUR tarafından verildiğinde, sertifika sahibi kişilere bilgilendirme mesajı gitmektedir. Evde ek iş imkanı sağlayan bu kurum sayesinde, işçiler iş ilanlarını en erken öğrenen kişi olmaktadır. Ayrıca bu kurslara katılan kişiler daha önce tecrübe edinmediyse deneyimler de kazanmaktadır. Bu da firmaların işçi seçiminde önemli bir kriteri oluşturmaktadır.

İzmir evde iş imkanlarını inceleyebilirsiniz.

Karaman Evlere Ek İş Veren Firmalar

Evlere ek iş imkanı veren firmalar şehirden şehre göre değişiklik göstermektedir. Bu işler çoğu zaman yöredeki geleneksel ürünlere göre de değişir. Karaman ve çevresinde herhangi bir yöresel ürün pazarlaması yapılmadığı için, firmalar tüm Türkiye’ye dağıtılacak olan ürünleri paket yaptırmak üzere Karamanlı işçilere vermektedir. Karaman ek iş veren fabrikalar açısından da bu durum geçerlidir. Burada yer alan fabrikalar evde ek iş yapmaya müsait değildir. Ancak tekstil, kırtasiye, gıda gibi alanlarda çalışan firmaların evde ek iş için ilan açtığı görülmektedir. Ek iş veren firmaların başvurularına ulaşmak isteyen kişiler, firmaların internet üzerinde yayınladığı ilanları takip etmelidir.

Karaman Ev Hanımlarına Ek İş

Ek iş ilanlarının en büyük temsilcileri ev hanımlarıdır. Ev hanımlarının istihdam alanının genişlemesi için birçok çalışma yapılmıştır. Bu çalışmalar sayesinde Karaman evde iş ilanlarından faydalanan kadınların sayısı her geçen gün artmaktadır. Evde ek iş imkanları için cinsiyet ayrımı gözetilmemektedir. Ancak bazı işler vardır ki bu işleri yapan kemik kadrolar hep kadınlardan oluşmaktadır. Bu iş ilanları için firmalar özellikle ev hanımlarına yönelik evde ek iş gibi isimlerle duyuru yapmaktadır. Karaman kadınlara özel ek iş ilanları açılan firmalar, genellikle katlama, paketleme gibi işlemlerle ev ekonomisine katkıda sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Karabük Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. KREDIM NASIL ALABILIRIM

  Kredi almama yardim eden Bay STEVE WILSON’a tesekkür etmek istiyorum. Geçtigimiz üç ay boyunca borçlarimi yatistirmak için borç aramaktayim, herkes sonunda bu Kredi Sirketi ile tanisana kadar beni paramdan mahrum etmeye çalisti. bana 775.000 TL borç verebildi. o da diger bazi meslektaslarimin yardimci oldu. Herhangi bir maddi yardima ihtiyaciniz varsa, lütfen bu e-posta yoluyla asagidaki e-posta yoluyla iletisime geçin, size de yardim edebilecegini düsünüyorum. ILETISIM HIM VIA E-POSTA: stevewilsonloanfirm@gmail.com
  Whatsapp: +393510675312

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı