İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Kahveland Bayilik Başvurusu ve Şartları

Kahveland bayisi olmak isteyen kişiler, bayilik alma şartlarını sağlayarak kahve sektörünün en yetkin firmalarından biri olan Kahveland’dan bayiliklerini alabilirler. Kendi işletmesinin sahibi olmak isteyen ve bunu da kahve alanında uzmanlığı ile bilinen Kahveland firması ile ortak yapmak isteyen kişiler, firmanın bayisi olmak için sunmuş olduğu şartları yerine getirerek firmadan bayilik alabilmektedirler. Özellikle son zamanlarda kahve evi ve kafe alanında oldukça başarılı olan ve ülkemizin pek çok farklı noktasında şubesi bulunan firma, karlı iş imkanları ile girişimcilerinde dikkatini çekmeye başlamıştır. Ankara’da kurulan firmanın oldukça kısa bir süre içinde şube sayısını 25’e yükseltmesi, firmanın hızla büyüdüğünü gösteren en önemli parametrelerden bir tanesi olarak gösterilebilir. Bu bağlamda Kahveland firmasından bayilik almak isteyen kişiler, bayilik başvurularını bizzat firma ile görüşerek yapabilirler.

Ayrıca kahve sokağı bayilik bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Kahveland Bayilik Başvurusu Şartları Nelerdir?

Kahveland bayilik başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin sağlamaları gereken şartlar, firmanın hizmet kalitesini aynı seviyede tutmak için gerekli gördüğü şartlardan oluşmaktadır. Çay ve kahve konusunda oldukça başarılı olan ve bu alanda müşterilerine üstün bir hizmet sunan firma, bayilerinin kahve dışında birçok farklı ana üründe uzman olmasını beklemektedir. Yüzlerce farklı yiyecek ve içeceğe sahip olan markanın, en önemli unsurlarından bir tanesi, her üründe sunmuş olduğu kalitesidir. Bu sebepten dolayı bu firmanın bayisi olmak isteyen kişiler, her zaman ürün kalitesini en yukarıda tutmak zorundadırlar. Kahveland firmasının bayisi olmak isteyen kişilerden beklemiş olduğu diğer şartlar ise şunlardır;

 • Bayilik almak isteyen kişiler, firmanın markanın hizmetlerini tam anlamıyla sunabilmesi,
 • Her daim hijyen faktörüne dikkat etmesi,
 • Firmanın bayiliğini alacak olan kişinin girişimci bir ruha sahip olması,
 • Bayilerin sorumluluk sahibi olması,
 • Girişimcilerden beklenen bayilik ücret uygulamasının sağlanması,
 • Kişilerin bayilik yapmak için herhangi bir şekilde ticari engellerinin bulunmaması,
 • Girişimcilerin Kahveland kurum kültürüne uyum göstermesi,
 • Ürün teminlerinin sadece Kahveland tarafından sağlanması,
 • Bayilerin tıpkı merkez gibi Kahveland markası adı altında sunulan tüm hizmetlerinin yüksek kalitede olması,
 • Müşteri memnuniyeti konusunda hassas olunması,
 • Bayi olan kişilerin yönetici vasıflarının olması ve personellerine liderlik yapabilecek yeterliliğe sahip olmaları,
 • Mekânın uygunluğuna yetecek kadar personel çalıştırmaları,

Gibi şartlar, Kahveland’dan bayilik almak isteyen kişilerin uymaları gereken şartlar olarak belirlenmiştir. Yukarıda verilen şartlara uyan kişiler, firmadan kolaylıkla bayilik alabilmektedirler. Bunun için kişilerin isim hakkı ve bayilik hakkında diğer tüm detayları öğrenmek için firma ile doğrudan bağlantıya geçmeleri gerekir.

Kahveland Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kahveland bayisi olmak isteyen kişilerin başvuruları, ilk olarak ön başvuru şeklinde olacaktır. Firma bayisi olmak isteyen kişilerin ön başvurularını alarak öncelikle bir değerlendirme sürecine tabii tutar. Bu bağlamda ilk olarak Kahveland’dan bayilik almak isteyen öncelikle firmanın resmi internet sitesi üzerinde yer alan başvuru formunu doldururlar. Girişimcilerin bu doğrultuda başvuru süreçleri resmen başlamış olacaktır. Oldukça kısa olan bu başvuru formunun doldurulmasının ardından firma yetkilileri, bayi olmak isteyen kişilerle yüzyüze görüşür ve onları bir mülakat aşamasına dahil eder. Mülakat sonrasında olumlu yanıt alan kişiler, gereken adımları geçtikten sonra bayiliklerini kolaylıkla alabilmektedirler. Kahveland başvurusu yapmak isteyen kişiler, başvuru formuna firmanın resmi internet adresi olan www.kahveland.com.tr üzerinden ulaşabilmektedirler.

Kahveland Bayilik Almak İçin Gerekli İrtibat Bilgileri

Kahveland firmasından bayilik almak isteyen kişilerin kullanmaları gereken irtibat numaraları ve adresleri şunlardır;

 • Telefon: 0 850 304 35 19,
 • Adres: Kızılırmak Mahallesi, 1143. Cad. 22/26 Green Office 06510 Çukurambar/ Ankara,
 • Web Adresi: www.kahveland.com.tr

Bir önceki yazımız olan Kahve Sokağı Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı