İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Kahve Durağı Bayilik Başvurusu ve Şartları

Kahve durağı bayilik başvurusunda bulunmak isteyen girişimciler, firmanın kendisinden beklemiş olduğu şartları yerine getirerek bayiliklerini alabilirler. İzmir menşeili bir firma olan Kahve Durağı, bayilik sistemi ile firmasına ait tüm hizmetleri ve lezzetleri Türkiye’nin farklı noktalarında müşterilerine sunmayı planlamaktadır. Bu sebeple kahve konseptini yurt genelinde müşterileri ile buluşturan firma, son yıllarda hızlıca artan kahve sektörünün zincir markalarından birisi olmaya adaydır. İlk olarak 2009 yılında İzmir kordonda kurulan ve kurulduğu günden bu zamana kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kahve Durağı, pek çok farklı şubede hizmetlerini müşterilerine sunar. Kahve Durağı bayilik başvurusunda bulunmak isteyen kişilere, şubenin kurulumundan açılışına kadar pek çok farklı noktada destek veren firma bu sayede girişimcilerin de önemli tercihlerinden birisi olmaya devam etmektedir.

Kahve Durağı Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kahve Durağı bayisi olmak isteyen kişilerin yapmaları gereken başvurular, firmanın online sistemi üzerinden alınmaktadır. Oldukça kolay bir şekilde bayilik başvurusunda bulunabilen kişiler, aynı zamanda site üzerinde yer alan numaralar üzerinden de firma yetkilileri ile doğrudan bağlantıya geçerek bayilik hakkında öğrenmek istedikleri tüm detaylara kolaylıkla ulaşabilmektedirler. Kahve Durağı bayilik başvurusu yapmak isteyen kişilerin başvuru için firmanın online sistem üzerinde bulunan formu doldurmaları yeterli olacaktır. Formun doldurulup sisteme kaydedilmesinin ardından firma yetkilileri, başvuruda bulunan kişilere kısa zamanda geri dönüş yapacaktır.

Ayrıca Kahta Çiğ Köfte bayilik bilgilerine bakabilirsiniz.

Kahve Durağı Bayilik Eğitimleri

Kahve Durağı bayilik eğitimleri, firmanın bayisi olan kişilere sunmuş olduğu eğitimlerden oluşmaktadır. Firma kendisine bayilik için başvuruda bulunan kişilere, eğitim desteği vererek onların kendi bünyesinde kaliteli hizmet vermesine yardımcı olmaktadır. Firmanın çalışan personel ve baristaların eğitimlerinin tamamını karşılaması, firmanın bu alanda öne çıkmasına ve her nerede olursa olsun şubelerin her zaman aynı kalitedeki hizmete sahip olmasına yardımcı olan en önemli nedendir.

Kahve Durağı Bayilik Maliyeti Ne Kadardır?

Kahve Durağı bayilik maliyetleri, bayi olmak isteyen kişilerin seçtikleri mekan lokasyonuna göre farklılık gösteren bir durumdur. Ancak Kahve Durağı bayilik almak isteyen kişilerden kapalı alan için 100 metre kare, dış alan (bahçe) içinse 80 metre karelik minimum alan sağlamalarını beklemektedir. Yatırım maliyetlinin farklılığı her ne kadar lokasyona göre değişse de Kahve Durağı firması bayisi olmak isteyen kişilerden 25.000 TL tutarında bir ücret de talep eder. Firmanın aynı zamanda bayisi olmak isteyen kişilerden beklemiş olduğu en önemli şart, açılan şubenin aylık cirosunun 100.000 TL ile 200.000 TL arasında olması gerektiğidir. Aylık ciro hedeflerinin tutturulması ve lokasyon seçimleri tamamen bayilik sorumluluğunda olan bir durumdur. Ancak Kahve Durağı yetkilileri, seçilecek il ve lokasyonun araştırılmasında bayiliklerine yardımcı olur. Bu gibi detaylı şartları kişiler, firma yetkilileri ile verilen iletişim bilgileri üzerinden rahatlıkla görüşebilirler.

Kahve Durağı Firmasının Bayilerinden Alacağı Komisyon Ne Kadardır?

Kahve Durağı firmasının bayilerinden talep ettiği komisyon, bayilerin aylık ciro hesaplamalarının yüzde üçünden hesaplanmaktadır. Buna göre Kahve Durağı firmasının bayisi olmak isteyen kişiler, her ay kazançlarının % 3’ünü firmaya vermekle yükümlüdürler. Bu sebepten dolayı bayi olmak isteyen kişilerin lokasyonlarını bulabildikleri en iyi yerden seçmeleri ve aylık cirolarının 100.000 TL ile 200.000 TL arasında olması gerekmektedir.

Kahve Durağı Bayilik İletişim Bilgileri

Kahve Durağı bayisi olmak isteyen kişiler, aşağıda verilen numaraları arayarak firmanın bayisi olabilirler. Kahve Durağı bayisi olmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri iletişim bağlantıları şunlardır;

  • Telefon: 444 3 975,
  • İnternet adresi: http://kahveduragı.com.tr/

Bir önceki yazımız olan Kahta Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı