İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Kahta Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu ve Şartları

Kahta çiğköfte bayilik başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, ülkemizin 40 farklı şehrinde 400’den fazla şubesiyle hizmet veren bu büyük aileye bayilik açmak için gereken şartları sağladıklarında katılabilmektedirler. Türkiye’de çiğköfte sektörünün en önemli markalarından birisi olarak Kahta çiğ köfte hem lezzetiyle hem de kalitesiyle çiğ köfte severlerin vazgeçilmez tercihlerinden bir tanesidir. Özellikle kullanmış olduğu malzemeler açısından oldukça seçici olan marka, bu kaliteyle sunmuş olduğu hizmetlerini ülkemizin pek çok farklı noktasında müşterileri ile buluşturmaktadır. Adil El Gıda bünyesi altında hizmet veren firma, kolay bayilik açma şartları ile de bayisi olmak isteyen kişilere destek sunar. Kahta çiğ köfte bayiliği almak isteyen kişiler, aşağıda verilen şartları sağladıkları takdirde firmanın bayisi olabilirler.

Kahta Çiğ Köfte Bayiliği Açma Şartları Nelerdir?

Kahta çiğ köfte bayisi olmak isteyen kişilerin sağlaması gereken şartlar aşağıda verilmiştir. Sizde oldukça kolay olan ve çok fazla sermaye gerektirmeyen Kahta çiğ köfte bayisi olmak için verilen bu şartları inceleyebilir ve kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Kahta çiğ köfte bayisi olmak isteyen kişilerin sağlaması gereken şartlar şunlardır;

  • Kahta çiğ köfte bayisi olmak isteyen kişilerin bilmeleri gereken en önemli durum, bayilik açılırken ortaya çıkacak olan masrafların tamamen bayiliği açacak olan kişiye ait olduğudur. Şube kurulumuna ait tüm masraflar bayi tarafından karşılanmalıdır.
  • Kahta çiğ köfte bayiliği almak isteyen kişiler, bayiliklerini açmadan önce Kahta çiğ köfte personelleri tarafından bir eğitime tabi tutulurlar.
  • Firmanın hijyen kurallarına mutlaka uyulmalıdır.
  • Bayilik açmak isteyen kişilerin, bayilik açacakları lokasyonları iyi seçmeleri gerekmektedir.

Yukarıda verilen Kahta çiğ köfte bayiliği açmak isteyen kişilerin sağlamaları gereken şartlardır. Verilen bu şartları sağlayan kişiler, kolaylıkla kendi bayiliklerini açabilir ve kısa zamanda kar elde edebilirler.

Ayrıca Jumbo Künefe bayilik bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte Bayiliği Almanın Maliyeti Ne Kadardır?

Kahta çiğ köfte bayisi olmak isteyen kişilerin, ödemeleri gereken maliyet sadece bayilik kurulumu için gereken maliyettir. Firma müşterilerinden isim bedeli olarak herhangi bir ücret ödemelerini beklemez. Bu durumda bayilik almak isteyen kişilerin yalnızca bayilik için dükkân açma masraflarını karşılamaları yeterli olacaktır. Ortalama bir bayi kurulumu için gereken sermaye yaklaşık 15.000 TL’dir. Oldukça uygun fiyatlarda kendi bayiliğini kurabilen kişiler, kısa zamanda kar oranlarını arttırabilirler. Özellikle isim bedeli almama konusundan yana oldukça şanlı olan bayiler, sadece kazandıkları kardan belirli bir miktarda firmaya ödeme yapacaklardır. Bunun yanı sıra Kahta çiğ köfte firması bayilerinden ekstra bir ücret talep etmeyecektir.

Kahta Çiğ Köfte Bayilik Almak İçin Gereken İletişim Bilgileri

Kahta çiğ köfte bayiliği almak isteyen kişiler, aşağıda verilen bağlantılar üzerinden kendi iş yerlerini açabilir ve kısa zamanda almış oldukları bu bayiliklerle ciddi oranlarda kar elde etmeye başlayabilirler. Uzun zamandır sahada kazanmış olduğu deneyimlerini bayilerine aktarmak isteyen firmanın hedefi ise ülkemizde 500 farklı noktada şubeye sahip olmaktır. Bu sebepten dolayı bayisi olmak isteyen kişilere oldukça büyük kolaylıklar sağlayan Kahta çiğ köfte, sahip olduğu bayileri ile daha fazla kişiye hizmet sunmanın gururunu yaşar. Buna göre Kahta çiğ köfte bayisi olmak isteyen kişilerin bağlantı kurmaları gereken iletişim adresi ve numaraları şunlardır;

  • Adres: Mahmutbey mah. Hacı Bostan Cad. 2614. Sok. Adil El Plaza, No : 5 Mahmutbey, Bağcılar / İstanbul,
  • Telefon : 0 212 667 43 37,

Yukarıda verilen iletişim bilgileri Kahta çiğ köfte markasının bayisi olmak isteyen kişilerin kullanmaları gereken iletişim bilgileridir. Bu markanın bayisi olmak isteyen kişiler, yukarıdaki numarayı arayarak bayilik hakkında daha fazla bilgi alabilirler.

Bir önceki yazımız olan Jumbo Künefe Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı