İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Jumbo Künefe Bayilik Başvurusu ve Şartları

Jumbo künefe bayilik başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, öncelikle firmanın istemiş olduğu bayilik açma şartlarını yerine getirmelidirler. 1985 yılında Gaziantepli Keklik ailesi tarafından kurulan ve kurulduğu günden bu zamana kadar oldukça sağlam bir şekilde ülkemizde faaliyet gösteren Jumbo künefe, sahip olduğu tadı ile de pek çok kişinin vazgeçilmezlerinden bir tanesidir. Gerek kullanmış oldukları malzemelerin kalitesi gerekse dayanılmaz lezzetiyle pek çok kişinin vazgeçilmezi olan bu firma, şimdi ülkemizin pek çok farklı noktasında sahip olduğu bayilikleri ile bu dayanılmaz lezzeti herkese ulaştırmayı amaçlamıştır. Jumbo künefe bayileri aynı zamanda yükse kar oranı taşıyan ve gerekli şartları yerine getiren herkese sunulan büyük avantajlı bir iştir.

Jumbo Künefe Bayilik Maliyetleri Ne Kadardır?

Jumbo künefe bayilik maliyetleri, kişinin bayilik alabilmesi için sağlaması gereken en önemli şartlardan bir tanesidir. Firmanın kendilerinden beklemiş olduğu bayilik maliyetlerini karşılayabilen kişiler, firmaya ait bayiliklerini kolaylıkla açabilirler. Jumbo künefe markasına ait bayilik almak isteyen kişiler, franchise bedeli olarak 55.000 USD + KDV ödemek zorundadırlar. İsim bedeli olarak alınan bu ücret genel olarak firmanın tüm giderleri ile birlikte 190.000 USD’ye çıkmaktadır. Verilen bu sermayeye sahip olan kişiler, aynı zamanda bayiliklerini aldıkları Jumbo künefeye kazanmış oldukları kardan %5 oranında pay vermekle yükümlüdürler.

Jumbo Künefe Bayiliği Açmak İsteyen Kişilerin Sağlaması Gereken Şartlar Nelerdir?

Jumbo künefe bayiliği açmak isteyen kişilerin sağlamaları gereken şartlar yerine getirildiğinde kişiler firmaya ait bayiliklerini rahatlıkla alabilmektedirler. Uzun zamandır kazanmış olduğu tecrübelerini herkesle paylaşmaya devam eden Jumbo künefe ülkemizin pek çok farklı noktasında hedeflediği bayiliklerle, lezzetini herkese ulaştırmak istemektedir. Bu sebepten ötürü şartlarını yerine getiren herkese yüksek kar ranjlı bayilik hizmetlerini sunar. Jumbo künefe bayiliği almak isteyen kişilerin yerine getirmeleri gereken şartlar şunlardır;

 • Bayilik almak isteyen kişilerin, bayilik kurulumu için yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olmak,
 • Markayı tam anlamıyla temsil edebilmek,
 • Markanın kalitesine uymak,
 • Markanın hijyen standartlarının altında kesinlikle kalmamak,
 • Bayilik almak isteyen kişilerin girişimci bir ruha sahip olması ve lokasyon seçimi gibi önemli kararları oldukça başarılı bir şekilde alabilmesi,
 • Kişinin ticaret yapmaya engelinin olmaması,
 • Bayilik açılacak mağazanın fiziksel şartlarının uygun olması,

Gibi şartlar, Jumbo künefe bayiliği almak isteyen kişilerin sağlaması gereken şartlardır. Yukarıda verilen şartlara uyan kişiler, firmadan kolaylıkla bayiliklerini alabilir ve kendi işlerinin patronu olabilirler.

Ayrıca İzol Börek bayilik bilgilerine bakabilirsiniz.

Jumbo Künefenin Bayilik Almak İsteyen Kişilere Sunmuş Olduğu Bayilik Destekleri Nelerdir?

Jumbo künefenin bayilik almak isteyen kişilere sunmuş olduğu bayilik destekleri, bayilik açmak isteyen kişilere firmanın sunmuş olduğu oldukça önemli desteklerdir. Bu anlamda bayisini asla yalnız bırakmaya firma, reklam desteğinden yer seçimine kadar pek çok konuda bayisinin yanında yer almaktadır. Buna göre Jumbo künefenin bayilik almak isteyen kişilere sunmuş olduğu bayilik destekleri şunlardır;

 • Yer seçimi,
 • Reklam desteği,
 • Bölge koruması,
 • Pazarlama desteği,
 • Eğitim desteği,
 • Personel desteği,

Gibi pek çok farklı konuda bayilerine destek sunan firma, bayilerini bu konuda asla yalnız bırakmayan nadir firmalardan bir tanesidir. Yukarıda verilen Jumbo Künefe bayilik destekleri, firma tarafından hiçbir ayrım gözetmeksizin firmanın bayiliklerine verilir.

Jumbo Künefe Bayiliği Yatırım Geri Dönüşleri Kaç Aydır?

Jumbo künefe yatırım bayiliği almak isteyen kişilerin bayilik açarken harcamış olduğu yatırımların geri dönüşleri 12 ile 16 ay arasında değişmektedir. 1 sene gibi oldukça kısa bir zamanda yatırım sermayelerini katlayan kişiler, aynı zamanda firma üzerinden personel desteği, eğitim desteği, mimari ve proje uygulama destekleri gibi farklı türde destekler de alabilmektedirler.

Bir önceki yazımız olan İzol Börek Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı