Evde Ek İş

İzmir Evde İş İmkanları, İlanları

İzmir evden çalışma imkanı için ilan açılan şehirlerden biridir. Türkiye’nin en gelişmiş 3.kenti olan İzmir’de evde ek iş yapacak işçiler aranmaktadır. Günde 3-4 saat ayrılarak yapılan bu işler genellikle paketleme, katlama gibi hareketlerle yapılmaktadır. İzmir evde iş imkanları, ilanları 2019-2020 döneminde de sık aranılan ilan başlıklarından olmuştur. Cinsiyet, yaş, meslek fark etmeksizin herkes bu tip işleri kolayca yapabilmektedir. Evde ek iş yapan kişiler ayda 1000 lira civarı ek gelir elde edebilmektedir.

Evde İş İmkanı İzmir 2019

Ek iş imkanlarının evde yapılması, çalışanlara birçok fayda sağlamaktadır. Yemek, yol gibi giderlerin olmaması hem işveren hem de işçi için karlı olmaktadır. Bu yüzden evden çalışan kişiler firmalar tarafından tercih sebebidir. İzmir evde iş ilanlarına başvuran kişilerin karşısına pek çok iş alanı çıkabilir. Bu iş alanları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Evde davetiye katlama,
 • Sabun yapma,
 • Kulak çöpü paketleme,
 • Nikah şekeri yapma,
 • Buzdolabı süsü yapma,
 • Kürdan paketleme,
 • Kazak süsleme,
 • Tükenmez kalem paketleme

Bu tip işler herkes tarafından kolayca yapılabilen basit işlerdir. Evde ek iş ilanlarına başvuran kişilerin herhangi bir yeteneğe sahip olmasına gerek yoktur.

Düzce evde ek iş imkanlarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İzmir Evde Paketleme İş İlanları

İzmir’de evden çalışarak gelir elde etmek isteyen kişilerin karşılaştığı en yaygın alan evde paketlemedir. Paketleme işlemi için gereken tüm malzemeler firmalar tarafından temin edilmektedir. Bu malzemelere birçok ürün çeşidi paketlenir ve firmalara teslim edilir. Teslim edilen ürün başına ücret alınmaktadır. Evde paketleme işi için hem gıda ürünleri hem de tekstil ürünleri kullanılmaktadır. Bu ürünler paketleme aşamasına gelene kadar her türlü işlemden geçmiştir. Paketlenerek satılmaya hazır hale getirilir. Paketleme aşaması, raflarda yer bulma aşamasından evvel son aşamadır.

İzmir Bornova Evde İş İmkanı

İzmir’in en gelişmiş ilçelerinden biri de Bornova’dır. İzmir’de evde ek iş arayan kişilerin büyük bir çoğunluğu Bornova’da oturmaktadır. Bornova ve çevresinde birçok fabrika bulunmaktadır. Bu fabrikalardan da evde ek iş yapacak kişilere ilan açılmaktadır. Bunun için hem fabrikaların iş ilanları takip edilebilir hem de bizzat başvuruda bulunulabilir. Bornova’da evden ek iş yapacak kişilerin daha önceden bu işi yapmış olması ve ekibe sahip olması, işe kabul için artı özelliktir. Firmalar ve fabrikalar evden çalışan kişilerin zamanında ve eksiksiz sipariş teslim etmesini istemektedir. Her ne kadar basit ve beceri istemeyen işler olsa da, bu işleri yapmak için düzen ve sabır da gerekmektedir.

İzmir Kemeraltı’nda Evlere İş Veren Yerler

İzmir’de yaşayan kişilerin büyük bir çoğunluğu da Kemeraltın’daki firmalardan iş beklemektedir. Burada evlere ek iş imkanı sunan birçok yer bulunmaktadır. Kemeraltı’nda turistik eşyalar da satılmaktadır. Bu ürünlerin yapımında ve paketlenmesinde de evden çalışan kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Burada satılmak üzere evden istenen ek işler şu şekildedir:

 • Buzdolabı süsü yapmak,
 • Anahtarlık yapmak,
 • Bardak altlığı yapmak,
 • Ürün paketlemek

Bu tip işlemler için İzmir evde iş ilanlarını takip etmek gerekmektedir. Kemeraltı’nda ek iş imkanı sağlayan firmalar da bu alanda çalışacak işçiler aramaktadır.

İŞKUR Evde Ek İş İlanları

Evde ek iş alanının yaygınlık kazanmasıyla beraber, İŞKUR da bu konuda çalışmalar yapmaya başlamıştır. İŞKUR evden çalışmak isteyen kişilere çeşitli kurslar vermektedir. Bu kurslarda süsleme, paketleme gibi işler öğretilmektedir. Bu sayede evden ek iş yapmak isteyen kişiler öncelikle bu işi öğrenerek başlayacaktır. Kursu başarıyla tamamlayan kişilere sertifika verilmektedir. İŞKUR sertifika sahibi kişilere evde ek iş ilanlarını mesaj yolu ile ulaştırmaktadır. İŞKUR evden çalışma ilanları verirken, çalışmak isteyen kişiler ilan aramaksızın mesaj bekleyebilir. Bu yüzden bu kurslara katılmak kişiye hem işi öğretir hem de herhangi bir arayışta bulunmadan iş sahibi olmanın önünü açar.

İzmir Karabağlar Evde Ek İş

İzmir Karabağlar’da yaşayan kişiler de evde ek iş fırsatlarından faydalanmak istemektedir. Bu kişilerin de yapabileceği birçok iş bulunmaktadır. Özellikle Karabağlar’da bulunan mobilyacılar evde yapılmak üzere çeşitli işler vermektedir. Bu işler genellikle tekstil odaklı olup, iplik toplama gibi alanlarda yapılmaktadır. Karabağlar’da ek iş ilanlarına genellikle tekstil alanında rastlansa da, gıda ve diğer eşyalarda da paketleme işleri görmek mümkündür. Kişilerin kendi ilgi alanları ve yeteneklerine göre bu işleri seçmesi gerekecektir. Genellikle evde yapılan işler herhangi bir hüner istemez. Ancak yine de firmalar evde çalışacak işçilerini tecrübeli kişilerden isteyebilir. Bu yüzden daha önceden bu tip işler yapıldıysa iş başvurusunda mutlaka durum belirtilmelidir.

Edirne evde iş imkanlarını da inceleyebilirsiniz.

İzmir Evlere Ek İş Veren Firmalar

İzmir’de evlere ek iş veren firmaların çalışma alanları oldukça geniştir. Tekstilden gıdaya, kırtasiyeden ofise kadar birçok işte evde çalışacak işçiye ihtiyaç duyulmaktadır. İzmir evde iş ilanlarına başvuran kişiler farklı gruplardan insanlardır. Bu kişileri şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Emekliler,
 • Öğrenciler,
 • Ev hanımları,
 • Çalışanlar,
 • Zamanını ek işle değerlendirmek isteyenler

Tüm bu kişiler için evde yapmaya uygun işler bulunmaktadır. Evde ek iş imkanı sunan firmalarla işe başlayamayan kişilerin, evde kendi işlerini de yapması mümkündür. Bez bebekler, yöresel otlar, reçeller, süsler pazarlanmaya uygun ürünlerdir. Evlere iş gönderen fabrikalar bu ürünlerin adedi başına ödeme yapmaktadır. Kişiler kendi ürünlerini yapıp satabildiği takdirde daha fazla para kazanabilir.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı