Evde Ek İş

Isparta Evde İş İmkanları, İlanları

Isparta’da eve iş imkanı veren firmaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Gül ve gül ürünleriyle bilinen bu şehirde hem yöresel işler yapmak hem de ulusal firmaların işlerini yapmak mümkündür. Evde paketleme, katlama gibi işlemler yapılarak ayda 2000 liraya kadar para kazanılabilmektedir. Isparta evde iş imkanları, ilanları 2019-2020 döneminde de ilgiyle karşılanmaktadır. Günde 3-4 saat çalışarak ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen kişilerin bu işlere internet üzerinden başvuru yapması mümkündür.

Isparta Evde İş Fırsatları

Evde fazladan zamanı olan kişilerin günde birkaç saat çalışmakla para kazanması mümkündür. Isparta evde iş imkanları arasında genellikle paketleme işlemleri bulunmaktadır. Bu işlemler için gerekli tüm malzemeler, evde çalışacak işçiye verilmektedir. Isparta evden çalışma imkanı açısından oldukça zengin bir şehirdir. Paketleme işlerinden ürün genellikle gül ve gül kokulu eşyalardan oluşmaktadır. Isparta’nın turizminde de etkili olan bu ürünleri paketleyecek kişiler, evde çalışan kişilerden tercih edilmektedir.

Ayrıca Hatay evde iş imkanlarına bakabilirsiniz.

Evde Paketleme İş İlanları

Evden çalışan kişilerin en çok yaptığı iş alanı paketlemedir. Paketleme işi içine birçok ürün dahil edilebilir. Isparta’da yöresel ürünler de paketleme işine dahil olmaktadır. Bu ürünler şu şekilde sıralanabilir:

 • Gül kokulu teşbih
 • Gül kokulu seccade
 • Gül lokumu
 • Gül kolonyası
 • Gül yağı
 • Gül reçeli
 • Gül kokulu sabun
 • Gül kokulu mendil

Isparta’ya özgü olan bu ürünlerin paketlenme işlemleri evden çalışan kişilere verilmektedir. Normal şartlarda paketleme işlemlerine bu tip ürünler dahil olmaz. Ancak yöreden yöreye değişiklik gösterebilir. Evde paketleme ek işinde, paketlenecek ürünler ve malzemeler işçiye teslim edilmektedir.

İŞKUR Evde Ek İş İlanı Isparta

İŞKUR, evde ek iş yapmak isteyen kişilere özel kurslar açmaktadır. Bu kurslar sayesinde kişiler hızla iş bulabilmektedir. Kursa katılan kişiler öncelikle eğitimden geçerler. Bu eğitimin sonucunda sertifika almaya hak kazanan kişilere İŞKUR tarafından iş mesajları gönderilecektir. Bu sayede evde ek iş yapmak isteyen kişiler herhangi bir başvuruda bulunmaksızın iş sahibi olabilecektir. İŞKUR evde paketleme işi gibi ilanları sertifikalı kişilere bildirmektedir. Isparta ilinde ve çevresinde de bu işler yoğun bir ilgiyle karşılanmaktadır.

Isparta’da Evlere İş Veren Firmalar

Evlere iş veren firmalar genellikle internet üzerinden başvuru almaktadır. Ancak kişilerin firmalarla iletişime geçerek iş talep etmesi de mümkündür. Isparta evde iş ilanları için iş veren firmalar genellikle yerel firmalardır. Bu firmalara Isparta’ya özel gül ürünlerinin paketleme işlemlerini evden çalışan kişilere yaptırmaktadır. Ayrıca başka gıda ürünleri ve tekstil ürünleri de paketleme işine dahil edilebilir. Isparta’da ek iş ilanı açan sayfalara başvuru yapacak kişiler herhangi bir özellik taşımasına gerek yoktur. Evde yapılan ek işler genellikle basit ve beceri gerektirmeyen işlemlerdir. Bu işler seri olarak yapılması gereken işlerden olduğu için, ödemeler de adet başına yapılmaktadır.

Kadınlara Evde İş İmkanı Isparta

Evde iş ilanlarına her gruptan insanların başvurduğu görülmektedir. Ancak en yoğun ilgi her şehirde kadınlardan gelmektedir. İşlere başvuran kişilerin şu şekilde gruplanması mümkündür:

 • Emekliler,
 • Öğrenciler,
 • Ev hanımları,
 • Çalışan ve ek işe ihtiyaç duyan kişiler

Özellikle ev hanımlarının istihdam alanının artırılması için birçok proje başlatılmaktadır. Kadınların hem evde hem de sahada iş hayatında olması devlet tarafından desteklenmektedir. Ev hanımlarına evde iş imkanı veren firmaların sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Evde yapılan işler her ne kadar beceri gerektirmese de, bu işleri kadınların daha kolay ve daha düzenli yaptığı görülmektedir. Bazı firmaların işe kabulde kadınları tercih ettiği de görülmektedir.

Senetle para veren faktoringlere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Isparta Evde Süsleme İşleri

Evde süsleme yaparak da para kazanılması mümkündür. Evde süsleme işi yapan kişilerin yapılan iş başına ücretlendirileceği öngörülmüştür. Evde süsleme işi yapan kişilerin genellikle iş tanımları şu şekildedir:

 • Evde kazak süsleme,
 • Sepet süsleme,
 • Toka süsleme,
 • Desen çizme,
 • Ahşap boyama,
 • Takı yapma

Bu tip süsleme işleri ile günde birkaç saat zaman ayırarak ek gelir elde etmek mümkündür. Evde süsleme yapma Isparta ilinde de tercih edilen evde iş imkanlarındandır. Ayrıca ulusal firmalar yaptırdığı süsleme işlerinin yanı sıra, Isparta yöresine özgü ürünlerin de süsleme işinde kullanılması mümkündür. Bu ürünler genellikle şöyledir:

 • Tespih,
 • Sepet,
 • Havlu,
 • Mendil,
 • Çiçek

Bu tip ürünlerin süslemesi de Isparta’ya has olarak yapılabilir. Hem şehre gelen turistlere hem de tüm Türkiye’de satın alacak kişilere satış yapılmaktadır.

Isparta Eve İş Veren Fabrikalar

Isparta’da genellikle tarımla geçim sağlanmaktadır. Lavanta, gül, haşhaş gibi ürünler bu yörede kolayca yetişmektedir. Evde yapılan işler de bu ürünlere yönelik olarak değişiklik göstermektedir. Isparta evde iş imkanlarına bakıldığında genellikle gül ve lavanta üzerine ürünlerin işlendiği görülmektedir. Isparta çevresinde faaliyet gösteren fabrikalar da bu ürünlerin üretilmesi üzerine çalışmaktadır. Ürünlerin üretilmesiyle birlikte yapılacak süsleme ve paketleme işlemleri evde çalışan kişilere verilmektedir. Evde çalışma yapmak isteyen kişilerin bu işler için fabrikalarla görüşmesi gerekmektedir. Bazen de fabrikalar bu işin yapılması için ilan açmaktadır. Isparta’da evlerde iş imkanı fabrikalar tarafından verildiğinde, ürünlerin eksiksiz ve zamanında verilmesi istenmektedir. Aksi halde fabrikalar işçilerle çalışmayı kesecektir. Evde iş imkanı karlı bir iş olduğu için birçok kişi bu imkana kavuşmayı beklemektedir. Yeni evli kişiler de evde ek iş ilanlarına başvurmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Iğdır Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı