Krediler

İş Bankası Yılbaşı Kredisi

2017 yılının son günlerinde yılbaşının yaklaşması ile birlikte diğer tüm bankaların olduğu gibi İş Bankası yılbaşı kredisi kampanyası da Müşterilerinin sunulmaya başlandı. Kampanyaya göre 25.000 TL krediyi kullanmak isteyenlere 48 ay vade ve %1,42 den başlayan faiz oranları ile kredi kullanma imkanı veriliyor.

Yılbaşı Kredisi Detayları

İş Bankası üzerinden yılbaşı kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler internet şubesinden anında kredi başvurusu yaparak yada İşCep uygulaması ile herhangi bir İş Bankası şubesi üzerinden de başvuru yaparak bu krediden faydalanabilirler. Online olarak yapılan kredi başvuruları onaylanması halinde İş Bankası üzerinde bulunan vadesiz TL hesabına kredinin aktarılması mümkün oluyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca başvurulabilen bu kredi için örnek hesaplama tablosu şu şekildedir;

  • 10.000 TL kredi kullanmak isteyen kişilere 24 ay vade seçeneği tercih edilmesi halinde aylık %1,42 faiz oranından faydalanarak 511 TL’ye taksit halinde geri ödemeli kredi kullanılabiliyor. Bu kredi için yıllık sigorta primi 67 TL  iken kredi tahsis ücreti 50 TL’dir.
  • 15.000 TL kredi 36 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyenlere İş Bankası aylık yine %1,42 faiz oranı vererek 561 TL’ye taksitler halinde geri ödemeli Kredi planı oluşturabiliyor. Oluşturulan bu Kredi planına göre kredi tahsis ücreti 75 TL iken sigorta primi de 96 TL olarak hesaplanıyor.
  • 25.000 TL kredi 48 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyen kişilere banka tarafından %1,42 faiz imkânını kullanma seçeneği sunularak 767 TL taksitler halinde kredilerinin geri ödemeleri mümkün olabiliyor. Ödenecek kredinin toplam miktarı 36.804 TL iken Kredi tahsis ücreti 125 TL ve yıllık sigorta primi ise 159 TL olarak hesaplanıyor.

Göz atabilirsiniz: İş Bankası Anında Kredi Başvuru ve Şartları

Yapılan bu hesaplamalarda sigorta primi olarak belirlenen tutarlar 35 yaşında sağlıklı bir birey için hesaplanmış olduğundan dolayı kişiye özel bu prim tutarı değişiklik gösterebilir.

İş Bankası Yılbaşı Kredisi Şubeden Başvuru Detayları

Banka tarafından müşterilerine daha çok online olarak kullandırılması tercih edilen yılbaşı kredisinde şubeden başvuru yapmak isteyen kişiler için bazı evraklar istenebilir. Bu evrakların başında T.C. kimlik cüzdanı gelirken kimliğin yanı sıra gelirin kanıtlandığı belge ve bankanın istemesi halinde adresin gösterildiği ikamet Belgesi yada faturalardan herhangi bir tanesi getirilmesi yeterli oluyor.

İlginizi çekebilir: Esnek İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi başlıklı makalemizde ihtiyaç kredisi ve QNB Finansbank hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı