Bankalar

İş Bankası Müşteri Hizmetleri

Türkiye’nin en köklü ve en çok müşteriye sahip olan bankalarından biri olan İş Bankası, milyonlarca müşterisine farklı kanallardan müşteri desteği sunmaktadır. Son yıllarda gelişen teknolojiyi de kullanarak, müşteri hizmetleri desteğini dijital kanallara taşıyan İş Bankası Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurabilmeniz için birçok seçenek bulunmaktadır. Telefon, mail, canlı yardım, iletişim formu gibi direkt iletişim seçenekleri ile İş Bankası Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurabilir ve talep, istek ve şikâyetlerinizi iletebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız bu rehberde, İş Bankası Müşteri Hizmetleri iletişim seçeneklerini masaya yatırdık. Tüm iletişim kanallarını tek tek inceledik.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Hakkında

Bankaların hizmet anlayışını değiştirmesi ve dijital bankacılık sistemine geçiş yapması, elbette müşteri hizmetlerinin de yenilenmesini sağladı. Eskiden olduğu gibi aradığınızda meşgul çalan telefonlar, dakikalarca hatta beklemeler kalmadı. En fazla 20-30 saniye içerisinde bankanıza bağlanabiliyor ve müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorsunuz.

Göz atabilirsiniz: İş bankası hesap kapatma

İş Bankası Müşteri Hizmetleri bu konuda oldukça fazla iletişim seçeneğine sahiptir.  Telefon ile aradığınızda birkaç tuşlama sonrasında, direkt müşteri temsilcisine bağlanabiliyorsunuz. Web sitesi üzerinden gönderilen maillere genelde 24 saat içerisinde yanıt alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra canlı yardım desteği de alabiliyorsunuz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Telefonu

7 gün 24 saat boyunca yurt içinden 0 850 724 0 724 ve yurt dışından +90 850 724 0 724 numarasını arayarak İş Bankası Müşteri Hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Faks Numarası

0216 3160404 numaralı faks numarasından İş Bankası Müşteri Hizmetlerine faks çekebilirsiniz. Yurt dışından gönderilen fakslar için +90 0216 3160404 numarasını kullanmanız gereklidir.  7 gün 24 saat faks yollayabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Mail

Direkt mail atamıyorsunuz. Sadece https://www.isbank.com.tr/TR/bize-ulasin/Sayfalar/iletisim-formu.aspx adresindeki iletişim formunu kullanarak talep, görüş ve şikâyetlerinizi iletebiliyorsunuz. Bu form aracılığı ile gönderilen mailler, 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Kayıtlı email adresinizi yazmayı unutmayınız.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Canlı Yardım

Hafta içi 09.00 / 18.00 saatleri arasında https://www.isbank.com.tr/TR/dijital-bankacilik/canli-yardim/Sayfalar/canli-yardim.aspx adresinden İş Bankası Müşteri Hizmetleri ile canlı sohbet ederek destek alabilirsiniz. Bu görüşmeler kayıt altına alınmakta olup, bankacılık hesap işlemleri konusunda destek verilmemektedir. Sadece genel sorunlar ve talepler için bu alanı kullanabilirsiniz.

Diğer bankaların müşteri hizmetleri: Banka Müşteri Hizmetleri

İş Bankası Kurumsal Bilgiler

İş Bankası genel merkezi ve kurumsal bilgileri aşağıdaki belirtildiği gibidir:

Genel Müdürlük Adresi: İş Kuleleri 34330 Levent Beşiktaş-İstanbul

Telefon: 0850 724 0 724

KEP adresi: isbankasi​@hs02.kep.tr

Mersis Numarası: 0481005859000909

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Havale EFT Ücretleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı