Krediler

İş Bankası Anında Kredi Başvuru ve Şartları

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak için bankaların mesai saatinde hafta sonunun gelmesini beklemeden internet şubesinden yada İş Cep’ten kolaylıkla kredinizi kullanabilirsiniz. İş Bankası anında kredi başvurusu maksimum 25.000 TL ve 48 ay vade seçenekleriyle kullanılabiliyor.

Göz atabilirsiniz: İş Bankası Anında Kredi Başvuru ve Şartları

Anında Kredi Başvurusu ve Detayları

Başvuru yapmak için herhangi bir banka şubesine gitmenize gerek kalmıyor adı gibi aynı zamanda hafta sonu ve 7 gün 24 saat başvuruda bulunabilirsiniz. kullanacak olduğunuz kredi için örnek maliyet hesaplama tablosu şu şekildedir;

  • 10.000 TL kredi 24 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyen kişiler için faiz oranı %1,35 üzerinden hesaplanarak aylık taksit tutarı 506 TL olarak hesaplanıyor. Aynı miktarda ve aynı vade oranı ile hesaplanan kredi de kredi notu düşük olanlar için faiz oranı %1,39 üzerinden tekrar bir hesaplama yapılarak aylık taksit tutarı 509 TL olarak düzenlenebiliyor.
  • 15.000 TL kredi kullanmak isteyen kişiler vade seçeneği olarak 36 ayı tercih etmeleri halinde aylık faiz oranı %1,35 üzerinden yapılan hesap ile taksit tutarı 553 TL olarak belirleniyor. Kredi notu düşük olan kişiler bu krediyi kullanmak isterse faiz oranı %1,39 olarak değiştiği için taksit miktarı da 558 TL olarak belirleniyor
  • 25000 TL  ve 48 ay vade seçeneği ile kullanılmak istenen kredi için ise yine %1,35 faiz üzerinden 753 TL aylık taksit tutarı ile geri ödemeler yapılabiliyor. Son olarak bu krediyi kullanmak isteyen Kredi notu düşük olan kişiler %1,39 faiz  rakamı üzerinden aylık 761 TL taksit ödemesi yapıyorlar.

İlginizi çekebilir: Halkbank Aynı Gün Kredi Almanın Yolu

Kullanılacak kredilerde kredi tahsis ücreti 10.000 TL 24 ay vadeli kredi için 50 TL, 15.000 TL ve 36  ay vadeli kredi için 75 TL ve son olarak 25000 TL ile 48 ay vadeli kredi için tahsis ücreti 125 TL olarak belirleniyor. Kredi başvurularını ise İş Bankası internet bankacılığı ve mobil bankacılık kullanılarak anında kredi başvurusu sekmesi üzerinden kullanmak istediğiniz kredi miktarını girerek yapabilirsiniz. Onaylanan kredileriniz anında vadesiz TL hesabınıza aktarılacaktır. 25.000 TL üzerinde kullanmak istediğiniz krediler için ise şubelere gitmeniz gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Anında Kredi Başvuru ve Şartları başlıklı makalemizde Anında Kredi, E-Kredi ve Fibabanka hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı