Banka Kartları

ING Bank Pegasus Plus Kart

Sıklıkla uçak seyahati yapan kişiler için özel olarak kampanyalar ve ayrıcalıklar sunan ING Bank Pegasus Plus Kart iki farklı şekilde banka müşterilerine sunuluyor. Bunlardan ilki Pegasus Plus Classic Kart olurken diğeri Pegasus Plus Premium Kart olarak belirleniyor.

Pegasus Plus Kart Avantajları ve Ayrıcalıkları

ING Bank tarafından müşterilerine sunulan Pegasus Plus kartları ile yapacağınız alışverişlerde isterseniz Bonus puan isterseniz de uçuşlarınız da kullanmak üzere uçuş puan kullanabilirsiniz. Classic Kart ile yapacağınız alışverişlerde %0,5, seyahat harcamalarında %1 ve Pegasus Hava Yolları’nda gerçekleştirdiğiniz tüm harcamalarda ek olarak %2 uçuş puanı kazanıyorsunuz. Premium kartta ise bu avantajların iki katı şeklinde faydalanma imkanı size sunuluyor. Üstelik Premium kart kullanıcıları için Sabiha Gökçen Havaalanı’nda %50 indirimli vale hizmeti, %50 indirimli Lounge hizmeti ve ücretsiz hızlı geçiş imkanı da sunuluyor. Uçuş puanı ile ilgili detaylar ise şu şekildedir;

  • 1 uçuş puanı 1TL’ye denk olarak hesaplanır.
  • 5 uçuş puanı ve üzerinde puana sahip olunduğu zaman indirim ya da alışverişlerde kullanabilirsiniz.
  • Uçuş puanınızı Pegasus havayollarından alacağınız uçak biletlerinde ya da Havalimanı içerisinde yapacağınız alışverişlerde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda uçak içi hizmetlerden de faydalanabiliyorsunuz.

Göz atabilirsiniz: ING Bank Kredim Sonsuz

Pegasus Plus kartlarından faydalanmak için telefonunuzdan PGSKLASIK yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı da yazarak 2205 numarasına göndermeniz yeterli oluyor. Eğer Premium Kart almak istiyorsanız PGSPREMİUM olarak e sesinizi düzenleyerek gönderebilirsiniz.

ING Bank Pegasus Plus Kart Ücret Detayları

Classic Kart  kullanıcıları yıllık 59 TL kart aidatı öderken Premium Kart kullanıcıları yıllık 159 TL kart aidatı ödemeleri gerekiyor. Bunun yanı sıra ING Bank tarafından yapılan son kampanya ile 2 Ağustos ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olan ücretsiz uçak bileti kampanyasından faydalanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: ING Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bu kampanyadan faydalanmak için Classic Kart ile 1 yıl boyunca toplam 12.000 TL harcama yapma sözü  yada Pegasus Plus Premium kart ile bir yıl boyunca 6.000 TL harcama sözü vermeniz yeterli oluyor. Verilen bu taahhütler doğrultusunda yurt içi uçuşlarınızda 1 adet Pegasus Havayolları uçak bileti ücretsiz bir şekilde size veriliyor.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Genç Bankkart başlıklı makalemizde KYK, Öğrenci Kart ve Öğrenciye Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı