Krediler

ING Bank Kredim Sonsuz

Acil nakit ihtiyaçlarının olması durumunda Kredi limitinin yetmemesi halinde ING Bank müşterilerine kredi kartlarının limitlerini de kredi olarak kullanma hakkı veren yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanyaya göre destek hesap sayesinde kredi kartının limitleri istenilmesi halinde ihtiyaç kredisi tutarlarını eklenerek kullanılabiliyor. İstenilmesi halinde kullanılan bu kredi 48 ay varan taksitlerle geri ödemesi yapılabiliyor.

Kredim Sonsuz Kampanyası Detayları

Kredi ihtiyaç olunan herhalde bankanın kredi skoruna göre müşterisine tanımlamış olduğu kredi limitinden daha fazla kredi kullanma imkanı sağlayan ING Bank Kredim Sonsuz kampanyası verdiği kredi imkanı aylık %1,49 faiz oranıyla müşterilerine sunuyor. Kampanya detayları ise şu şekildedir;

  • Kullanılan kredi kapatılması halinde birçok kez aynı şekilde krediden faydalanabilir.
  • Kredi limiti yetmediği durumunda öncelikle destek hesap daha sonra ise kredim sonsuz hesabı dahilinde kredi kartı limiti müşteriye tanınır.
  • Kredi kullanılmadığı durumlarda herhangi bir faiz oranı geçerli olmadığından dolayı herhangi bir işlem yapmaya gerek bulunmuyor.

Eğer kredin otomatik bir şekilde sonsuz işleyişini durdurmak istiyorsanız cep telefonu üzerinden KREDİMSONSUZIPTAL yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarası ile birlikte 2205  numarasına mesaj atmanız yeterli oluyor.

Örnek Hesaplama Tablosu

ING Bank Kredim Sonsuz kampanyası dahilinde kullanılan kredi için örnek hesaplama tablosu şu şekildedir;

  • 15 bin TL krediye 48 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyen kişilere ING Bank tarafından %1,49 faiz oranı imkanı verilerek aylık 468,17 TL taksitler halinde geri ödeme imkanı veriliyor. Bu kredi için sigorta masrafları 627,40 TL olarak hesaplanıyor.

ING Bank tarafından başlatılan bu kampanya sayesinde nakit ihtiyacı için kredi limiti yeterli olmayan kişileri daha fazla kredi imkanı verilebiliyor. Ancak diğer krediler de olduğu gibi kredi kartı limitini kullanıldığı kredilerin ödemelerinin geciktirilmesi ya da yapılmaması durumunda kredi skorunun düşmesine bağlı olarak kredi limiti de düşecektir. Kredi kartı üzerinden nakit para çekmek yerine ihtiyaç kredisi faiz oranlarından faydalanarak kredi kartı limitlerini kredi halinde kullanılması için herhangi bir başvuru gerekmiyor. Otomatik olarak her ING Bank müşterisine tanınan bu hizmet istenmemesi halinde iptal edildiği gibi kredi limitlerinin yetmediği durumunda öncelikle destek hesaptan kullanılan kredi ve daha sonrasında kredi kartı limiti şeklinde müşteriye veriliyor.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Hazır Hesap başlıklı makalemizde Garanti Bankası hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı