Krediler

ING Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

IngBank siz ihtiyaçlarınızı ertelemeyin diye taksit bedellerini erteliyor. Üstelik uygun faiz imkanı sunarak taksitlerinizi ödemeye 2018’de başlamanızı vaat ediyor.

İhtiyaç Kredisi Kampanya Koşulları

IngBank ihtiyaç kredisi en az 3 en çok 48 ay vade imkanları sunuyor.

Kredi için belirlenen dosya masrafı çekilen kredi tutarının %0,5’i kadardır.

Findeks kredi notu 1850 yada daha üstü olan müşteriler için % 1,29 faiz oranları sunulmaktadır.

Kredi Notuna Göre Findeks Kredi Notu Değerlendirmesi

  • Findeks kredi notu 1800 ve 1849 arası olan müşteriler için ise; faiz oranı % 1,29 olarak belirlenmiştir.
  • Eğer Findeks kredi notu 1750 ve 1799 arasında olan müşteriler varsa bunlar için de faiz oranı % 1,39 olarak belirlenmiştir.
  • Findeks kredi notu 1700-1749 arasında olan müşteriler % 1,49 faiz oranından yararlanacaklar.
  • Findeks kredi notu 1600-1699 arasında olan müşteriler varsa bu surumda faiz oranı %1,49 olarak belirlenmiştir.

Göz atın: Kredi notumu nasıl yükseltirim?

Örneğin 10.000 TL kredi çekmek isteyen birisi 48 ay vadede aylık % 1,29 faiz oranı, % 15, 48 yıllık akdi faiz oranı ve 296,77 TL aylık taksit tutarı ve 412,88 TL toplam sigorta bedeli, %1,5716 aylık toplam maliyet oranı ile %20,8751 yıllık toplam maliyet oranı ile sahip olunabilmektedir. Burada sigorta bedeli kişiye göre değişmektedir. Yıllık ve aylık toplam maliyet oranı hesaplamasına dahil olmamaktadır. IngBank ihtiyaç kredisi kampanyası 31 Ekim’e kadar geçerliliğini korumaktadır. Hazırlanan bu kampanya için kredi maksimum limiti 50.000 TL olarak tanımlanmaktadır. IngBank hazırladığı kampanyalar için sağlamış olduğu koşulları değiştirme hakkına sahiptir.

İlginizi çekebilir: ING Bank Kredim Sonsuz

İhtiyaç kredisi kampanyasından kredi notu ile faiz oranlarının hazırlanmasına dair notunuzu merak ederseniz; Findeks risk raporu temini için İnternet şubesi menüsünden ‘’ Ürün ve hesap açılışı ‘’ menüsünden Findeks risk raporu alma kısmından yada Ing mobil üzerinden Başvurular kısmı menüsünden Findeks risk raporu talep edebilirsiniz.

Müşterilerine her zaman en uygun ve kolay ihtiyaç kredisi imkanı sunan IngBank’ın tüm kampanyalarından haberdar olmak ve başvuru yapmak için en yakın şubelerden veya web sitesi üzerinden ziyaret ile bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Esnafa Özel Sonbahar Kredisi Fibapratik’ten başlıklı makalemizde Fibabanka ve Fibapratik hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı