Krediler

ING Bank Acil Kredi Onay

ING Bank, hakkında merak edilen konuların çok olduğu bankalar arasında bulunmaktadır. Gerek farklı bir vizyona sahip olmasından gerek çok uluslu bir grubun bünyesinde yer almasından ötürü ING Bank kimin merakı duyan pek çok farklı müşteri vardır. ING Bank kimin konusunun daha net bir şekilde anlaşılabilmesi için bankanın merkezi hakkındaki kafa karışıklıkları giderilmelidir. Bankanın genel merkezi Hollanda’nın Amsterdam şehrinde bulunmaktadır. Ülkemizde açmış olduğu şubeleri için ise İstanbul’da genel bir merkez belirlemiştir. Kırkın üzerinde ülkede aktif şekilde hizmet sunumu yapan bankanın hizmet verdiği ülke sayısının giderek arttığı da görülmektedir. ING Bank kimin sorununun güncel yanıtı ise Ralph Hamers şeklindedir. ING Bank 1991 yılında kurulumunu tamamlamış bir bankadır. Ralph Hamers ‘in bankanın CEO’su olma tarihi ise 2013’tür. Uluslararası alanda hizmet sunumları yaptığı için banka müşterileri pek çok alanda artı elde etmektedir. ING Bank bireysel müşterilerine olduğu gibi kurumsal olanlara da hizmet verdiği için para transferi rahatlıkla ülkeler arasında gerçekleştirilebilmektedir.

ING Bank Bankacılık

ING Bank sistemleri açısından oldukça gelişmiş alternatifleri bünyesinde bulundurmaktadır. Bireyler özellikle son yıllarda dijital bankacılık işlemleri üzerinden ihtiyaç duydukları hemen her adımı atabilme avantajına sahiptir. Bunun yanı sıra ING Bank ATM bankacılığında da bir hayli ilerlemiş olarak kabul edilmektedir. Bankanın ATM sayısı giderek artmaktadır. Üstelik kurulumu yapılan makinelerin gelişmiş olmasına dikkat edilmektedir. Bu sayede ING Bank ATM bankacılık işlemleri üzerinden geniş bir alanda hizmet alımları gerçekleştirilebilmektedir. Bireyler para yatırıp çekme temelinde başlayan sistemleri günümüze; IBAN sorgulama, hesap bilgilerini öğrenme, yatırım yapma, para transferi gerçekleştirme ya da fatura ödeme gibi alanlarda da kullanabilmektedir. Yine ING Bank ATM’leri aracı haline getirilerek temel kredi başvuruları da gerçekleştirilebilmektedir. Böylelikle bankacılık işlemlerinin tamamlanması için gerekli olan süreler minimize edilmiş hale gelmektedir. ING Bank bankacılık hizmetlerinde internet üzerinden ya da mobil cihazlar üzerinden işlem kabul eden bir banka olmak özelliği de taşımaktadır. Katılımcılar kendilerine en uygun gelen sistemi tercih ederek işlemlerini güvenli bir şekilde tamamlayabilmektedir.

ING Bank İletişim

ING Bankası gerçekleştirdiği işlemlerde teknolojiden yararlanmayı çok sevmektedir. Bu sayede aynı anda birden fazla müşteriye hizmet sunumları yapılması mümkün olmaktadır. Üstelik yine sayılacak olan iletişim sistemleri sayesine müşteriler ING Bankası erişimlerini kısa süre içerisinde ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. ING Bank iletişim olanakları denince akıllara öncelikli olarak telefon numaraları gelmektedir. Banka, bu şekilde de müşteri hizmet sunumları gerçekleştirmektedir. ancak son zamanlarda daha çok kullanılan online bir sistem bulunmaktadır. ING Bankası ile iletişim kurmak isteyen müşterilerin ilk adımda bankanın resmi internet sitesine giriş yapmaları gerekmektedir. Açılan sayfanın en alt kısmına inildiğinde bu alanda farklı menü başlıklarının olduğu görülecektir. Menü başlıklarında yer alan ING Bank iletişim ya da şikâyet alanının tıklanması bir sonraki adımdır. Böylelikle ana ekranların sağ kısmında küçük bir panel açılmaktadır. Açıklan bu panel akıllı bankacılık robotu olarak isimlendirilmektedir. Kullanıcılar ING Bank iletişimlerinde istedikleri konuyu robotun yazı bölümüne girerek göndermelidir. ING Bank yetkilileri iletişim taleplerine anında geri dönüş yaparak çözüm önerilerini müşterilerine ulaştırmaktadır.

ING Bank Müşteri Hizmetleri

ING Bank, müşterileri için farklı erişim olanakları tanımlayabilen bir bankadır. Bu sayede katılımcılar gerek ihtiyaçları doğrultusunda gerek kullanabildikleri sistemler doğrultusunda bankadan destek sunumu alabilmektedir. ING Bank müşteri hizmetleri kapsamına giren yenilikçi sistemlerin kullanım oranlarının giderek arttığı görülmektedir. Katılımcıların büyük bir bölümü aynı sıkıntılar yüzünden yetkililerle görüşmek istemektedir. ING Bank yoğun şekilde çalışan uluslararası bir banka olduğu için ise iletişimler her daim anında gerçekleşememektedir. Ya da katılımcıların sorunlarını net bir şekilde ifade edememeleri yüzünden işlemler uzamaktadır. Yaşanan sorunların kısa yoldan çözümü için ING Bank müşteri hizmetleri kendilerine gelen en sık soruları açık bir şekilde internet sitesinden yanıtlamıştır. Böylece temel sıkıntılar yüzünden ING Bank iletişim kurmak isteyen katılımcıların sayılarında bir düşüş meydana gelmiştir. ING Bank müşteri hizmetlerine bağlanmak ihtiyacı olan katılımcılar için verilen tek bir numara bulunmaktadır. Katılımcılar 0 850 222 0 600 numaralı hattı kullanarak ING Bank iletişimi kurup bireysel müşteri temsilcileri ile görüşebilmektedir.

ING Bank Kredi Seçenekleri

ING Bank krediler konusunda avantajları ile sıklıkla tercih edilmektedir. Banka özellikle ihtiyaç kredilerinde oldukça iyi faiz oranları verebilmektedir. ING Bank faiz oranlarının ortalama rakamları sayesinde katılımcılar geri ödemeler konusunda bütçelerini zorlayarak sıkıntı yaşamamaktadır. Üstelik ING Bank faiz oranları konusunda devrim niteliğinde bir yeniliği kullanmaktadır. Bilindiği üzere ülkemizdeki bankaların neredeyse tamamında temel faiz oranları herkes için geçerli kılınmaktadır. ING Bank kredi talebinde bulunan müşterileri için bireysel olarak faiz oranları belirlemektedir. Böylelikle her gelire ya da ödeme gücüne uygun kredi sistemlerinden yarar sağlanması mümkündür. ING Bank kredi konusunda başvuru olanaklarında da bir hayli kolaylık sağlamaktadır. Böylece kredi başvurularını kısa sürede tamamlayan katılımcılar ING Bank faiz mağduriyeti yaşamadan nakit ihtiyaçlarını giderebilmektedir.

ING Bank Tel

ING Bank tekelde vermeye çalıştığı hizmet sunumları sayesinde müşterilerinin kafa karışıklığı yaşamalarının önüne geçmektedir. Bu bağlamda yakın geçmişte ING Bank iletişim sistemlerinin düzenlendiği de bilinmektedir. Bilindiği üzere ING Bank bireysel olarak da kurumsal olarak da kullanılabilmektedir. Banka, müşteri hizmetleri için belirlemiş olduğu telefon numaralarında hızlı işlem garantisi için sadece bu ayrımı yapmıştır. Bireysel olarak gerçekleştirilmek istenen işlemler için ING Bank telefon numaralarından olan 0 850 222 0 600 numaralı hat kullanılmalıdır. Hattın 7/24 açık olduğunun altı çizilmektedir. Kurumsal işlemlerin tamamlanabilmesi ya da kafalarda takılı kalan sorunların giderilmesi için kullanımda olan ING Bank telefon numarası ise 0 850 222 0 464 şeklindedir. ING Bank telefon numaralarının kullanımında telefon bankacılığı için gerekli olan şifrelerin bilinmesi gerekmektedir. Şifrelerin bilinmemesi ya da unutulması halinde internet üzerinden gösteren talimatlarda yenisinin edinilmesi mümkündür.

ING Bank Kredi Hesaplama

ING Bank kredi hesaplama sistemi internet üzerinden sunumu yapılan ve müşterilere büyük kolaylık sağlayan alanlardan biri olarak kabul görmektedir. Bankanın internet üzerinden kredi hesaplama sistemi sunması sayesinde şubelere gitmek zorunda kalmadan ön bilgilendirmeler net bir şekilde elde edilebilmektedir. Nakde sıkışan olan müşteriler ING Bank kredi hesaplama aratma yaptıklarında kredi başvuru ekranları göreceklerdir. Bu ekran temel müşteri bilgilerini istemektedir. Katılımcılar bilgileri girmelerinden sonra banka kısa bir araştırma süresi istemektedir. Ancak işlemlerin net veriler vermesi için devam tuşuna basılmasından sonra ekranlara gelen soruların da doğru şekilde yanıtlanması çok önemlidir. Bu şekilde katılımcıların kredi notları başta olmak üzere gelir seviyeleri gibi bilgileri edinilmiş olmaktadır. ING Bank kredi hesaplama ne kadarlık bir krediyi ne kadar faizle alınabileceğinin anlaşılmasında yardımcı rol oynamaktadır. Üstelik işlemler neticesinde kredi çekip çekmemek müşterilerin kararına bırakılmaktadır. Bunların yanı sıra krediler hakkında ek bilgi edinimi için şubeye gitmek imkânı yoksa ING Bank iletişim kanallarının kullanımı da katılımcılara verilen avantajlardan biri olarak öne çıkmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan ICBC Konut Kredisi - Hızlı Onay başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı