Evde Ek İş

Iğdır Evde İş İmkanları, İlanları

Iğdır’da evlere ek iş fırsatı veren firmalar genellikle tekstil alanında çalışmaktadır. Pamuk denilince akla ilk Adana gelse de, değişen iklim ve ekonomi şartlarında Iğdır pamuk üretiminde önemli bir yere sahip olmuştur. Iğdır Evde İş İmkanları, İlanları 2019-2020 yıllarında da paketleme, süsleme, katlama gibi birçok alanda açılmaktadır. Bu ilanlara başvuracak kişilerin belirli özelliklere sahip olması gerekli değildir. Bu tip işlerin herkesin yapabileceği basit işler olarak adlandırılır.

Bingöl iş imkanlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Iğdır’da Yeni İş İlanları

Iğdır da yeni iş ilanları karşısında her gün değişerek ilan açılan şehirlerden biridir. Iğdır evde iş imkanları arasında oldukça çeşitli ilanlara rastlamak mümkündür. Bu ilanlar genellikle paketleme, süsleme, katlama, kutulama gibi işlerden oluşmaktadır. Iğdır’da açılan ilanlar arasında hem yöresel ürünlere hem de genel ürünlere rastlamak mümkündür. Bu tip işleri yörede faaliyet gösteren firmalar vermektedir. Firmalar kendi işçilerine yaptırmak istemediği işleri evden çalışan kişilere verir. Bu sayede hem firmalar zaman kazanır hem de işçiler kar eder. Iğdır’da evde yeni iş imkanlarına her geçen gün halkın ilgisi artmaktadır.

Iğdır’da İş İlanları Tekstil

Pamuk üreticiliğinin artmasıyla birlikte, Iğdır’a birçok tekstil fabrikası açılmıştır. Tekstil fabrikaları bazı işleri evden çalışan kişilere vermektedir. Bu işler ürünleri katlama, poşetleme gibi adımlardan oluşmaktadır. Tekstil alanında en sık yapılan iş iplik toplama işidir. Bu iş birçok şehirde evden çalışanlara verilmektedir. Ancak özellikle tekstil fabrikalarının yoğun olduğu bölgelerde hemen hemen sadece bu işler verilmektedir. Iğdır bu şehirlerden biri olmak üzere adım adım ilerlemektedir. Iğdır tekstil fabrikaları evlerde çalışan işçilere kıyafet poşetleme, kazak süsleme gibi pek çok tekstil işi vermektedir.

Iğdır’da Evden Paketleme İşi

Iğdır’da yaşayan kişilerin evde birkaç saat çalışarak ev ekonomisine katkıda bulunması mümkündür. Bu tip işler yapılması basit işler olduğu için birçok kişi tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir. Özellikle paketleme işlemleri herhangi bir kriter aranmadan herkese verilen evde iş imkanlarındadır. Iğdır paketleme ilanları arasında şu işlere rastlamak mümkündür:

 • Evde davetiye paketleme,
 • Sabun paketleme,
 • Kulak çöpü paketleme,
 • Kürdan paketleme,
 • Kalem paketleme,
 • Kağıt paketleme,
 • Toka paketleme

Bu tip işler sayesinde birçok kişi ek gelir kazanmaktadır.

Iğdır İş İlanları 2019

Iğdır’da çalışmak isteyen kişilerin 2019 yılında açılan ilanlarda bol bol evde ek iş imkanlarıyla karşılaşmaktadır. Bu iş ilanlarına hemen hemen herkesin başvurması mümkündür. Bu tip işler yapması kolay, seri ve beceri istemeyen işlerdir. İş ilanlarına başvuran kişiler de bu yüzden değişiklik göstermektedir. İş alanlarına başvuran kişiler şöyle gruplanır:

 • Emekliler,
 • Öğrenciler,
 • Ev hanımları,
 • Çalışanlar ve ek işe ihtiyaç duyanlar,
 • Yeni evli çiftler

Görüldüğü üzere Iğdır’da evde ek iş ilanlarına başvuran kişiler çeşitlilik göstermektedir. Günde 3-4 saat çalışmayla birlikte ayda 1000 liradan fazla para kazanmak mümkündür. Bu yüzden her geçen gün bu tip ilanlara başvuranların sayısı artmaktadır. Iğdır’da iş ilanları evde açıldığında da genellikle tekstil üzerine yoğunlaşmaktadır. Ayrıca narenciye ürünlerinin paketlenmesi ve ambalajlanması gibi işler de bulunmaktadır. Iğdır aslında bu tip ürünler elde edilebilecek bir coğrafyada değildir. Ama şehirde mikro iklim etkisi yaşandığı için bu tip ürünleri yetiştirme fırsatı doğmuştur.

Düzce evde ek iş fırsatına da bakabilirsiniz.

Iğdır’da Evde Ek İş Başvurusu

İş ilanlarına başvuran kişilerin bir sürü özellik sıralaması gerekmektedir. Herkesin iş aradığı bir ortamda öne çıkmak için dolu özgeçmişler yayınlanmaktadır. Ancak Iğdır evde iş ilanlarında bu tip bir çabaya gerek yoktur. Yapılacak işlemler genellikle basit ve seri işlerden olduğu için, hemen hemen herkesin yapması mümkündür. Ancak yine de bazı durumların başvuruda belirtilmesi, işin kazanılmasında etkili olabilmektedir. Bu durumlar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Evde çalışan kişinin tecrübeye sahip olması,
 • Evde çalışan kişinin yardım edecek bir ekibi olması,
 • Ürünlerin eksiksiz teslim edilmesi,
 • Ürünlerin zamanında teslim edilmesi,
 • Bu iş için özel ilgi ve yeteneğe sahip olmak

Bu tip kriterler evde ek iş başvurusunda etkili olmaktadır. Başvurular internet üzerinden yapılmaktadır. Ancak bazen telefon numaralarını arayarak da iletişime geçmek mümkündür. Bu görüşmelerde formlarda kişinin kendini öne çıkaracak durumları belirtmesi işi almasında etkili olacaktır.

Iğdır Ev Hanımlarına İş İmkanı

Özellikle son yıllarda kadının istihdam alanının genişletilmesi için çabalar başlamıştır. Bu çabalar hem firmalar hem de kurumlar tarafından sergilenmektedir. Özellikle bazı işlerin yapılma şartları ev hanımları için daha rahat olmaktadır. Bu işlerden en yaygın olanı evde ek iş imkanlarıdır. Evden ek iş yapacak kişilerin büyük bir çoğunluğunu ev hanımları oluşturmaktadır. Emekli kadınların da arasında yer aldığı bu gruptaki kişiler, Iğdır evde iş imkanlarından faydalanmak için başvuruda bulunabilir. Bazı işler için özellikle firma ya da fabrikalara gitmek gerekmektedir. Bazı işler için ise kargo ile gönderim yapılmaktadır. 2 tür çalışmada da işlerin evden yürütülmesi beklenmektedir. Ev hanımlarına evden ek iş imkanı veren firmalar, ürünleri yapmaya yönelik her türkü ekipmanı kişilere teslim edecektir. Bu ürünleri yaparken kullanılan malzemeler kişi tarafından alınmışsa, bu malzemelerin ücretleri de maaşa eklenecektir. Her firmanın kendine özgü çalışma tarzı bulunmaktadır. Ancak genel olarak firmalar tüm malzemeleri kendisi vererek çalışma sağlamaktadır. Bu sayede işçilere verilen ücret sadece adet başına verilen emeğe göre hesaplanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Hatay Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

12 Yorum

 1. Ben evde paketleme işi yaparak,eve katkıda bulunmak istiyorum.4 çocuk annesiyim,ev hanımıyım

 2. Iğdır/ merkez ‘de ikamet etmekteyim. Benimle birlikte çalışabilecek bir ekibim var, daha önce de paketleme işi yaptık . Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 3. Iğdır/ merkez ‘de ikamet etmekteyim. Benimle birlikte çalışabilecek bir ekibim var, daha önce de paketleme işi yaptık . Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Iğdır merkezde oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum 3 kişilik bir ekibiz bu ise çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız seviniriim

 4. Iğdır da yaşamaktayım çocuk gelişim mezunuyum bu işlerde çok çalıştım bir ekibim var önceliğim düzenli ve temiz çalışmak sonuna kadar sorumluluğunu yerine getirmek ulaşmanızı bekliyorum teşekkür ederim saygılar

 5. Igdir kazanci köyünde oturuyorum 2 kişiyiz paketleme isi yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Ben Igdirda yüzbaşılar köyünde oturuyorum ve evde paketleme işi yapmak istiyorum Merkeze gelip alabilirim işleri lütfen yardımcı olun TEŞEKKÜRLER

 7. Iğdırda oturuyorum ev hanımıyım 4 çocuk annesiyim.
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.
  Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı