GenelPara Kazanma Fikirleri

Horoz Lojistik Personel Alımı Başvurusu

Horoz Lojistik firmasında çalışmak isteyenler için iş başvuruları internet üzerinden gerçekleştirilir. Horoz Lojistik açık olan pozisyonları ile ilgili ilanları kariyer sitelerinde yayınlar.

Horoz Lojistik İş Başvurusu Şartları

Horoz Lojistik’te çalışmak isteyen adaylardan şartlar istenir. Bu şartlar aşağıda şu şekilde yer alır:

 • Başvuruda bulunacak erkek adaylardan askerliğini bitirmiş olma şartı istenir.
 • Horoz Lojistik iş başvurusunda bulunacaklar en az üniversite ya da dengi okullardan mezun olmalıdır.
 • Bununla birlikte başvuran adayların yabancı dil bilgisi olması durumda tercih edilme sebebi olur.
 • Firmaya başvuru yapmadan önce adaylardan iş anlamında tecrübe şartı istenir. Daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış olanlar firma tarafından tercih sebebidir.
 • Horoz Lojistik, çalışanlarının diğer iş arkadaşları ile uyum içerisinde olmasını ister. Bu sebepten dolayı grup çalışmasına yatkın ve diğer insanlarla uyumlu çalışabilen özellikteki insanlar iş başvurusu yapmalıdır.
 • İş başvurusunda bulunacak kadın ve erkek adaylar için dış görünüşüne önem verme şartı da şirket tarafından istenir.

HB Waffle bayilik başvurusu bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Horoz Lojistik İş Müracaatı

Horoz Lojistik iş başvuruları internet üzerinden gerçekleştirilir. Vatandaşlar açık olan pozisyonlara “www.kariyer.net” üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilir. Bununla birlikte burada yer alan ilanları da inceleyebilirler. Site üzerinde başvurulacak pozisyon için aranan özellikler de kariyer net üzerinde yer alır. İlana başvuruda bulunmak için belirli tarihler bulunur. Bu tarihlerden sonra ilan kapanır ve başvuruda bulunulmaz.

Horoz Lojistik Web Yazılım Uzmanı İş İlanı

Horoz Lojistik web tasarım alanına aşağıda yer alan özellikteki kişileri aramaktadır. Bu özellikler şu şekildedir.

 • Bilgisayar mühendisliği ya da yazılım ile ilgili bölümlerden mezun olma şartı aranır.
 • Başvuruda bulunan adaylardan yazılım programı yazma istenir.
 • İş ilanı müracaatından önce benzer pozisyonda minimum olarak 3 sene çalışılması gerekir.
 • İş ilanı hem kadın hem de erkek adaylar için açıktır. İlana başvuracak erkek adaylar askerliğini tamamlamış olmalıdır.
 • Başvurular için İstanbul’da yaşanılmalıdır.

Yukarıda yer alan özellikleri taşıyan adaylar online bir şekilde iş başvurusunda bulunabilir. İş yazılım şirketinde yazılım işleri ile ilgilidir. Çalımalar ofis ortamında yapılır.

Horoz Lojistik Engelli İş İlanı

Horoz Lojistik’in engelli personel iş ilanına başvuruda bulunmak isteyenlerin minimum olarak %40 engelinin bulunması gerekir.  Bununla birlikte başvuruda bulunacak adaylar en az lise mezunu olmalıdır.  İş ortamı ofis içerisinde yer aldığı için bilgisayar seviyesinin ve Office programlarının bilgisinin iyi olma şartı aranır.  Adaylar kendilerine verilen sorumlulukları ciddi bir şekilde yerine getirmelidir. Bununla birlikte iş disiplini olan ve grup çalışmasına yatkın olan adaylar başvuruda bulunmalıdır.

Horoz Lojistik Çalışanlarından Ne Bekler?

Horoz Lojistik şirketi çalışanlarından talep ettiği beklentiler vardır. Bunlardan bir tanesi iş sorumluluğudur. Özellikle mesailere geç kalınmaması ve zamanında çıkılması çalışma disiplini açısından şirketin beklentileri içerisinde yer alır. Bununla birlikte verilen sorumlulukları layıkıyla yerine getirme de beklentiler içerisindedir. Horoz Lojistik çalışanlarına karşı kendini sorumlu hisseder.

Şirket olarak çalışanlarının mutlu ve huzurlu bir ortamda çalışmaları için gerekli motivasyonu sağlar. Bu sebepten dolayı şirketler içerisinde herhangi bir huzursuzluk kabul edilmez. Grup içerisinde sevgi ve saygı çerçevesinde uyumlu bir şekilde çalışacak adaylar başvuruda bulunmalıdır. Bunların yanı sıra şirketin motive edici etkinlikleri de olur. Zaman zaman çalışanları iş anlamında hırslandırmak için aktiviteler yer alır. Bu aktiviteler çalışanların işlerini güzel ve sıkılmadan yapmaları için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Horoz Lojistik Satış Danışmanı İş İlanı

Horoz Lojistik satış temsilcisi departmanında iş ilanı açmaktadır. Bu ilan İstanbul’da ikametgâh edenler içindir. Şirket başvuruda bulunacak adaylardan öncelikli olarak satış konusunda yetenekli olmalarını ister. Bununla birlikte dış görünüşüne önem veren ve insan ilişkileri oldukça fazla olan adaylar başvuruda bulunmalıdır.

Sorunlara analitik bir şekilde yaklaşan ve bu şekilde çözümler üretebilen başvuruda istenen şartlar arasında yer alır.  Satış danışmanı iş ilanında adaylardan askerliğini tamamlamış ve adli sicil kaydının olmaması şartı da istenir.

Hatay Döner bayilik bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Horoz Lojistik Deniz Operasyon Uzmanı İş İlanı

Horoz Lojistik denizcilik sektöründe de çalışmalar sürdürür. Bu çalışmalar için iş ilanları ile personel arayışındadır. Firmada bu alanda çalışmak isteyen adaylar en az üniversite diplomasına sahip olmalıdır. Diğer bir ifade ile belirtmek gerekirse, lise mezunu adaylar başvuruda bulunamaz.  Bununla birlikte şirket çalışanları İzmir’de görev yapmaktadır. Bu sebepten dolayı başvuruda bulunacak adayların da İzmir’de yaşamaları gerekir.  Bununla birlikte adaylardan İngilizce bilgisi de istenir. İyi derecede okuma ve yazma olması gerekir. Hem yurt içinden hem de yurt dışından müşterilerle ve ortaklarla iletişim kurabilmek adına çalışanların da iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmaları gerekir.

Bunun yanı sıra ikinci yabancı dil bilme de adayları öne çıkaran faktörlerdendir.  Lojistik firmasında yapılacak işler ticaret ve taşımacılık alanındadır. Yerli ve yabancı müşterilerle iletişim halinde olunarak lojistik işleri yapılır. Adaylar işe başlamadan önce benzer bir işte çalışmış olmalıdır. Daha önceden deneyim sahibi olmayanlar ilana başvuruda bulunmamalıdır.  İş ilanı kendini özellikle yurtdışında geliştirmek isteyenler için büyük bir olanak teşkil eder. Bu sebepten dolayı yabancı dil bilgisine ve iş tecrübesine güvenen adaylar Horoz Lojistik iş ilanına online bir şekilde başvurabilir.

Bir önceki yazımız olan HB Waffle Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı