Krediler

Halkbank Aynı Gün Kredi Almanın Yolu

İhtiyaç anında bankalardan aynı gün içerisinde kredi almak oldukça zor bir hale gelebiliyor. Ancak Halk Bankası kredi ile aynı gün içerisinde kredinizi kullanabiliyor ve nakit ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz.  SMS göndererek, bireysel internet şubesine kullanarak, diyalog hattını arayarak yada mobil bankacılık kullanılarak Halk Bankası’ndan 48 aya varan vade oranları ile anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Halkbank Hızlı Kredi Başvuru ve Detayları

Şubeye gitmeye gerek kalmadan gerekli olan nakit ihtiyacını karşılanması için SMS yolu ile kredi başvurusunda öncelikle ‘’KREDİ’’ yazıp bir boşluk bırakarak, T.C kimlik  no, gelir bilgisi ve talep edilen nakit miktarını yazarak 3452’ye göndermeniz yeterli oluyor. Diğer yandan ise mobil bankacılık yada internet bankacılığı kullanılarak 7 gün 24 saat boyunca hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kullanmak isteyeceğiniz kredi için örnek hesaplama tablosu şu şekildedir;

  • 10.000 TL kredi 48 ay vade ile kullanmak isteyenler için aylık %1,25 faiz oranı üzerinden yapılan hesaplamalar ile taksit tutarı 293,75 TL olarak belirleniyor. bu kredi için hesaplanan Kredi tahsis ücreti ise 52,5 TL’dir.
  • 25 bin lira kredi kullanmak isteyen kişiler Vadi olarak 48 ayı tercih etmeleri halinde aylık faiz oranı %1,25 üzerinden taksit miktarı 734,37 TL olarak hesaplanıyor. Bu kredi için ise Kredi tahsis ücreti 131,25 TL’dir.

İlginizi çekebilir: En Uygun Kredi Veren Bankalar

Göz atabilirsiniz: Aktifbank ihtiyaç kredisi internetten anında kredi

Verilen bu rakamlarda sigorta ücreti dahil olmadığından dolayı 10.000 TL 48 ay vadeli kullanılacak bir kredi için 35 yaşında erkek ve sağlıklı bir bireyde sigorta primi 31,14 TL olarak talep ediliyor. Halkbank hızlı kredi için minimum kredi miktarı 1.000 TL ve maksimum kredi miktarı ise 25.000 TL olarak belirleniyor.

Başvuru Sırasında Bilinmesi Gerekenler

Kredi başvurusu sırasında isterseniz kredi taksitlerinizi otomatik ödeme talimatı ile vadesiz TL hesabınızdan günü geldiğinde ödeyebilirsiniz. Diğer yandan Kredi kullanımı sırasında hayat sigortası yaptırarak olası bir vefat durumunda kredinin tamamen kapanmasını sağlayabilirsiniz. bunun yanı sıra isterseniz banka şubelerinden ara ödeme yapabilir ve kredinin tamamını vadesi dolmadan kapatabilirsiniz. kullanılacak kredi için kredi skoru düşük olanlar farklı bir faiz oranı ile karşılaşabilirler bu konuda daha detaylı bilgi alabilmek için 444 0 400 Halkbank Diyalog müşteri temsilcileri ile görüşülebilir.

 

Bir önceki yazımız olan Burgan Bank Dijital Kredi Başvuru ve Şartları başlıklı makalemizde Anında Kredi, Burgan Bank ve E-Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı