Evde Ek İş

Hakkâri Evde İş İmkanları, İlanları

Hakkari’de ek iş imkanı veren firmaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Hakkari ilinde yaşayan kişilerin ek gelir elde etmek amacıyla çeşitli işlerde çalışması mümkündür. Bunun için oldukça basit işler yapılması yeterlidir. Günde 3-4 saat çalışarak evde ek iş yapmak imkanı vardır. Hakkâri evde iş imkanları, ilanları 2019-2020 yılında da bu şehirde ilgiyle karşılanmıştır. Evde davetiye katlamak, ütü yapmak, çerez paketlemek gibi birçok işe başvurarak ek iş sahibi olunabilmektedir.

Ayrıca Gümüşhane iş imkanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkari’de En Yeni İş İlanları

Hakkari’de yaşayan kişilerin evde iş yapmak üzere ilanlara başvurması mümkündür. Bu ilanlarda iş alanları oldukça çeşitlidir. Kişilerin ilgi ve yeteneklerine göre başvuruda bulunması daha faydalı olacaktır. Özellikle daha önceden bu tip işlerde tecrübe edinmiş kişilerin şansı daha yüksektir. Hakkari evde iş imkanlarını takip etmek isteyen kişilerin sürekli olarak ilan takibinde bulunması gerekmektedir. Bu ilanlar genellikle internet sitelerinde, bloglarda, sosyal medyada, gazetede ve radyoda yayınlanmaktadır. İlanları takip ederek En yeni evde iş imkanlarını ilk duymak mümkün olacaktır.

Hakkari İŞKUR İş İlanları

Ev hanımlarına yeni istihdam alanı açmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla İŞKUR çeşitli kurslar açmıştır. Bu kurslar sayesinde kişiler kolayca evde yapılan işleri öğrenmekte ve sonucunda da sertifika kazanmaktadır. Bu sertifika sonucunda kişilere İŞKUR tarafından mesaj gönderilmektedir. Bu sayede evde iş yapmak isteyen kişiler iş arayışında bulunmadan kolayca iş sahibi olabilmektedir. İŞKUR evde iş imkanları sağlayan kurumlardan biri olarak, Hakkari’de ve çevre illerde de hizmet vermektedir.

Yüksekova Evde İş İlanları

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde yaşayan kişilerin evde çalışarak iş sahibi olması mümkündür. Bu kişiler günde 3-4 saatini ayırarak ayda 1000 liraya kadar para kazanabilmektedir. Yüksekova evde iş imkanı ilanı açan firmalar, evde çalışacak kişilerden basit işler talep etmektedir. Bu işler şu şekilde sıralanabilir:

 • Evde davetiye katlama,
 • Bitki çayı poşetleme,
 • Sabun yapma,
 • Ütü yapma,
 • Evde nikah şekeri yapma,
 • Tel toka paketleme,
 • Raptiye kutulama,
 • Kulak çöpü paketleme,
 • Kağıt poşet paketleme,
 • Tespih yapma

Bu işlerden yeteneğe göre tercihte bulunacak olan kişiler, evde iş imkanına sahip olacaktır.

Hakkari’de Evde İş İmkanı

Evde iş imkanı sektörü her geçen gün büyümektedir. Bu iş ilanları herkesin yapabileceği basit ve seri işlemlerden oluşmaktadır. İş imkanları arasında paketleme, süsleme, katlama gibi birçok işten söz etmek mümkündür. Bu işlere başvuran kişiler de değişiklik göstermektedir. Evde ek iş ilanlarına başvuranlar şu şekilde sıralanır:

 • Emekliler
 • Ev hanımları
 • Çalışanlar
 • Yeni evliler
 • Öğrenciler

Tüm bu gruplardan insanlar evde ek iş ilanlarına bakmaktadır. Evde iş yapmaya müsait olan kişilerin Hakkari evde iş ilanlarına başvurması mümkündür.

Hakkari Evde Nikah Şekeri Yapımı

Bazı evde iş ilanları firmalar tarafından değil kişiler tarafından da verilmektedir. Bu iş ilanlarının en yaygını nikah şekeri yapımıdır. Evlenecek çiftlerin evde nikah şekeri yapan kişilere iş vermesi mümkündür. Bu sayede nikah için gerekli olan ancak bolca zaman alacak bir işlem kolayca aradan çıkmış olur. Nikah şeker yapımı Hakkari ilinde de tercih edilen evde iş imkanlarındandır. Evde nikah şekeri yapmak isteyen kişilere gerekli malzemeler işverenler tarafından sağlanmaktadır. Bazen de para önden verilir ve işçinin hem malzemeleri alması hem de nikah şekerlerini yapması istenir. Bu durum işten işe değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak tüm ödemeler adet başına hesaplanmaktadır. Evde nikah şekeri yapmak isteyen kişilerin önceden tecrübe sahibi olması ve bu konuda bir ekibi olması da iş için tercih sebebidir.

Giresun iş fırsatlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Hakkari Evde Tespih Yapımı

Hakkari’de yaşayan kişilerin evden ek iş yaparak para kazandığı işlerden biri de tespih yapımıdır. Tespih yaparak para kazanmak isteyen kişiler hem firmalarla anlaşabilir hem de kendi yaptığı ürünleri bireysel olarak satabilir. Firmalarla çalışan kişilerin para garantisi bulunmaktadır. Ancak bireysel yapılan işlerde de kazanılan para artmaktadır. Kişi kendi şartlarına göre tercihte bulunabilir. Evde tespih yapım işi Hakkari’de sık görülen bir durumdur. Özellikle yörenin kültürün ve simgelerini yansıtan el işleri yapmak turistik açıdan da önem taşımaktadır. Yöreye ait taşların ve ağaçların kullanılması yapılan tespihlere değer katmaktadır.

Hakkari Evde İş İmkanı Veren Firmalar

Hakkari evde iş imkanı bulunan şehirlerden biridir. Bu tip işler arayan kişilerin ilanı veren firmalara başvurması daha mantıklı olacaktır. Bu ilanlara ulaşmak için genellikle internet başvuruları yapılmaktadır. Ayrıca telefonla başvuru da mümkündür. Bazı kişiler ise firmalara giderek bizzat başvuruda bulunmaktadır. Hakkari evde iş imkanları açısından zengin bir şehirdir. Özellikle yöresel ürünlerin pazarlanması için paketleme ve süsleme işlemleri yapılmaktadır. Firmaların talimatları doğrultusunda özellikle kına paketleme gibi yöresel ürün işlemleri de yapılmaktadır. Bu sayede şehre gelen turistlere de ürünler pazarlanmaktadır. Firmalar genellikle Türkiye’de herkesçe bilinen büyük şirketle olma özelliğini sürdürmektedir. Bu yüzden verilen işler tüm Türkiye’de pazarlanacaktır. Evde ek iş imkanı veren firmalar başvuran kişilerde şu özellikleri değerlendirmektedir:

 • İşi eksiksiz yapma,
 • İşi zamanında teslim etme,
 • İşi yapacak bir grup kişinin olması,
 • Evde bu işi yapmaya uygun bir ortamın olması,
 • İşi yapacak kişinin tecrübesinin bulunması

Tüm bu özellikler evde ek iş imkanı arayan kişilerin ön plana çıkması için etkili olacaktır. Eve iş veren Hakkari firmaları bu gibi özelliklere dikkat etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Gümüşhane Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı