Evde Ek İş

Giresun Evde İş İmkanları, İlanları

Giresun evden çalışma ilanları açılan şehirlerdendir. Evde paketleme işleri yapmak ya da süsleme yapmak gibi birçok işle para kazanılması mümkündür. Bu tip işler çalışanların 3-4 saatini almaktadır. Bu sayede birçok kişi kendi işine ek olarak bu imkanları değerlendirmektedir. Ayda 1000 liraya kadar gelir elde etme imkanı veren bu işler, Giresun ilinde de bulunmaktadır. Giresun evde iş imkanları, ilanları 2019-2020 yıllarında da yoğun ilgiyle karşılanmıştır.

Giresun’da Kadınlara Evde İş

Giresunlu kadınların evden çalışarak ev ekonomisine katkı sağlaması mümkündür. Bunun için Giresin evde iş imkanlarını değerlendirmesi gerekir. Giresun’da evden yapılan işler genellikle paketleme, süsleme, katlama gibi işlerdir. Bu tip işleri yapmak için herhangi bir yeteneğe sahip olmaya gerek yoktur. Ancak bu işleri daha çok kadınlar tercih etmektedir. Özellikle ev hanımlarına evden çalışma imkanı veren işlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Evden yapılmak üzere kadınlara verilen işlerin bazıları beceri istemekle birlikte genel olarak basit işlerdir.

Eskişehir evde iş imkanlarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Giresun Evde İş İlanları İŞKUR

İŞKUR, evde ek iş yapmak isteyen kişiler için özel kurslar açmaya başladı. Genellikle ev hanımlarına yönelik olan bu kursların sonucunda, katılımcılar sertifika almaya hak kazanmaktadır. Sertifika sahibi katılımcılara İŞKUR mesaj ile bilgilendirme yapmaktadır. Bu sayede evden iş yapmak isteyen kişiler herhangi bir arayışa girmeden iş sahibi olabilmektedir. İŞKUR evden iş imkanı sağlamak için çeşitli firma ve fabrikalarla anlaşma sağlamıştır. Bu sayede iş ilanları sertifika sahiplerine doğrudan yönlendirilmektedir. Evden çalışarak para kazanmak isteyen kişiler bu kurslara başvurarak iş bulma ihtimalini artırabilirler.

Giresun Evde Paketleme İşi

Giresun’da yaşayan kişilerin evde yapabileceği birçok iş imkanı bulunmaktadır. Bu işler sayesinde ek gelir elde eden kişiler, günde sadece birkaç saatini harcamaktadır. Evde çalışılarak yapılabilen iş ilanlarının en yaygını paketleme işidir. Paketleme işinde ürünlere göre şu şekilde sıralama yapmak mümkündür:

 • Kına paketleme,
 • Sabun paketleme,
 • Kulak çöpü paketleme,
 • Tel toka paketleme,
 • Raptiye paketleme,
 • Tükenmez paketleme,
 • Havlu paketleme

Bu tip işleri yapmak herhangi bir beceri istememektedir. Bu yüzden işlere başvuran kişiler çeşitli gruptan insanlardır. Giresun ilinde genellikle ev hanımları başvuru yapsa da, çalışan kişilerin de Giresun evden paketleme işleri ne başvurduğu görülmektedir.

Giresun Evde Süsleme İşleri

Evde yapılan işler arasında en sık ilan açılan iş alanlarından biri de süslemedir. Süsleme yapılan ürünler firmalara teslim edilir. Genellikle bu tip işlerde ödemeler adet üzerine yapılmaktadır. Giresun evde iş imkanlarından faydalanmak isteyen kişilerin, süsleme işi yaparak para kazanması mümkündür. Süsleme işleri şöyledir:

 • Buzdolabı mıknatısı süsleme,
 • Bebek süsleme,
 • Kazak süsleme,
 • Taş süsleme,
 • Sepet süsleme

Süsleme işleri için renkli kalemlere ve diğer süsleme malzemelere ihtiyaç vardır. Tüm bu malzemeler firmalar tarafından temin edilmektedir. İşleri yapmak için gereken malzemeler kargoya verilir ve işçiye ulaştırılır. Bazen de işçinin bu eşyaları işverenden bizzat alması gerekir. Giresun evden süsleme işi ilanlarına başvuran kişiler ek gelir elde edebilirler.

Giresun Evde Katlama İşi

Evde ek iş yapmak isteyen kişilerin katlama işi de yapması mümkündür. Oldukça basit olan bu işlem firmalar tarafından evde hizmet veren işçilere yaptırılmaktadır. Katlama işi yapmak isteyen kişilere katlanacak ürünler teslim edilir. Bu ürünler bazen kargoyla gönderilir bazen de işçiler tarafından bizzat teslim alınır. Giresun’da katlama işi yaptıran firmalar en çok kağıt poşet katlama işi vermektedir. Birçok marka tanıtımını en iyi karton poşetler sayesinde yapmaktadır. Bu poşetler tüketiciler tarafından sürekli kullanılır ve poşeti gören herkes markayı tanımış olur. Ancak karton poşetin mağazalarda katlı şekilde muhafaza edilmesi gerekir. Karton poşetlerin katlanması için evde ek iş yapan kişilere iş verilmektedir. Bu işlem oldukça kolaydır. İş sayesinde hem evde çalışanlar hem de işverenler kar etmektedir.

Ayrıca Erzurum iş ilanlarına da bakabilirsiniz.

Giresun’da Evde İş İlanı Veren Firmalar

Giresun’da evlere ek iş imkanı veren firmalara ulaşmak için internetteki ilanlar takip edilebilir. Ayrıca gazetelerde ve radyolarda rastlanılan numaraların da aranması mümkündür. Giresun’da evlere ek iş veren firmalar yörede bulunan fabrikalardır. Ayrıca büyük firmalarda Giresun’da evde ek iş ilanları açmaktadır. Bu firmalara ulaşmak için sürekli yenilenen ilanlara bakılabilir. İletişim numaraları aranarak iş başvurusunda bulunulabilir. İş başvurusunda bulunan kişilerin bazı özelliklerinden bahsetmesi şansını artıracaktır. Bu özellikler şu şekildedir:

 • Evde takım çalışması yapmak,
 • Evde uygun ortama sahip olmak,
 • Tecrübeye sahip olmak

Tüm bu özellikler iş başvurusunda bulunan kişilerin işe kabulünde şansını artırmaktadır.

Giresun’da Fındık Paketleme İşi Yapmak

Karadeniz’de bulunan Giresun ilinde fındık bolca yetişmektedir. Fındık gibi yöresel ürünlerin paketlenmesinde de evde çalışan kişiler tercih edilmektedir. Giresun evde iş imkanı denildiğinde ilk akla gelen sektör fındıktır. Fındıkların poşetlenmesi ve paketlenmesi gibi birçok iş adımının evde çalışanlara yaptırılması yaygın bir durumdur. Evde fındık paketleme Giresunluların sıkça yaptığı işlemlerdendir. Bu işlerin profesyonelliğe dökülmesi ve ek gelir elde edilmesi de mümkündür. Giresun’da evde ek iş yapmak isteyen kişilere paketlemeye dair her türlü malzeme verilmektedir. Bu malzemelerle paketleme işi yapan kişiler ücret alırken paket adedine göre para kazanmaktadır. Bu işi yapan kişiler ürünleri eksiksiz ve zamanında teslim ederse işe devam etmeleri daha olası olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Gaziantep Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı