İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Gaziantep Erdemoğlu Baklavaları Bayilik Başvurusu ve Şartları

Gaziantep Erdemoğlu Baklavaları bayilik başvurusunda bulunacak olan kişiler tüm Türkiye üzerinden başvuruda bulunabilirler. Bayilik başvurusunda bulunmak isteyen kişiler Gaziantep Erdemoğlu Baklavaları yetkili ana firmasına girerek, bayilik talebinde bulunabilir ve bayilik şartlarını görüşebilirler. Yurt içinde ve yurt dışında baklava satışı yapan firma 1967 yılından beri başta Türkiye olmak üzere dünya çapında hizmet vermiştir. Erdemoğlu Baklavaları Türkiye üzerinde yaklaşık 15 şube ile hizmet vermektedir. Gaziantep Erdemoğlu Baklavaları şube bayilik talebi özellikleri ise şu şekildedir;

 • Gaziantep Erdemoğlu Baklavalarından bayilik alacak olan kişiler şerbetli tatlı, Antep baklavası ve Antep fıstığı satışı yapacaktır.
 • Erdemoğlu Baklavaları firmasında mevcut çalışan sayısı 25’tir.
 • Türkiye’de kurulan firmanın şu anda mevcut 15 şubesi bulunmaktadır, bu şubelerden 12’si bayilik şubeleridir ve son bir yıl içerisinde 7 şube açılmıştır.
 • Firma 2020 yılından itibaren 50 adet bayilik açmayı hedeflemektedir.
 • Bayilik alacak olan kişilerin seçecekleri dükkanların en az 20 metrekare olması ve düz ayak olması gerekmektedir, alınacak olan dükkanın içerisinde en az bir adet lavabo olması da istenen mağaza şartları arasındadır.
 • Bayilik ile görüşme yapacak olan kişiler önce telefon ile ön bilgi alabilmektedir, şartların uygun olması durumunda ön görüşme ve yer seçimi yapılmaktadır, sözleşmenin imzalanması durumunda ise kurulum ile mağaza teslim edilmektedir.

Faroz Süt Ürünleri ile ilgili bilgileri de inceleyebilirsiniz.

Gaziantep Erdemoğlu Baklavaları Bayilik Yatırım Bilgileri Nelerdir?

Firma üzerinden bayilik alacak olan kişiler sadece Gaziantep baklavası imalatı ve satışı yapabilmektedir. Erdemoğlu Baklavalarının yatırımcıda aradığı ilk şart ise bu işi sürekli olarak yapabilecek durumda olmasıdır, kişinin enerjisi, bilgisi ve durumunda göre bayilik verilmektedir. Yatırım için finansal olanağa sahip olan kişilere bayilik verilmektedir, yatırımcılık hakkında daha önce deneyimi olan kişiler ön planda tutulmaktadır. Gaziantep Erdemoğlu Baklavaları şube bayilik yatırım bilgileri ise şu şekildedir;

 • Erdemoğlu Baklavaları üzerinden bayilik alacak olan kişiler tüm Türkiye üzerinden bayilik talebinde bulunabilirler.
 • Bayilik alacak olan kişilerin minimum şube açılış maliyeti 50.000 Türk Lirasıdır.
 • Bayilik alacak olan kişilerin ellerinde tutması gereken minimum nakit para ise 50.000 Türk Lirasıdır.
 • Bayilik alacak olan kişilerin işletme için ayırması gereken sermaye tutarı ise 65.000 Türk Lirasıdır.
 • Bayilik alan kişilerin şube kurulum süreleri ise 15 gündür.

Gaziantep Erdemoğlu Baklavaları Bayilik Kazanç Tablosu

Gaziantep Erdemoğlu Baklavaları üzerinden bayilik alacak olan kişilerin daha öncesinde gıda, işletme ve benzeri sektörde tecrübesi olması gerekmektedir. Finansal durumu elverişli olan kişilere bayilik verilmektedir. Bayilik almak isteyen kişilerin sürekli olarak işin başında durması ve birebir müşteri ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Gaziantep Erdemoğlu Baklavaları şube bayilik kazanç tablosu ise şu şekildedir;

 • Bayilik alacak olan kişilerin ilk yıl elde edecekleri ortalama kar marjı %40 ile %50 arasındadır.
 • Bayilik alacak olan kişilerin yatırımlarının ortalama geri dönme süresi ise 3 ay ile 6 ay arasındadır.
 • Bayilik alacak olan kişilere ücretsiz personel desteği ve eğitimi verilmektedir.
 • Bayilik alacak olan kişilere, açacakları şube için reklam ve magnet desteği verilmektedir.
 • Bayilik alacak olan kişiye firma tarafından işletme ve mağaza düzeni öğretilmektedir.
 • Bayilik alacak olan kişiye yer seçimi desteği ve bölge koruması verilmektedir.

Evinesa Home bayilik bilgilerine yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Erdemoğlu Baklavaları Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Gaziantep Erdemoğlu Baklavaları bayilik talebi birebir olarak Emir Kalem’e yapılmaktadır. Gaziantep Erdemoğlu Baklavaları bayilik görüşmeleri Gaziantep üzerinde bulunan ana şube tarafından yapılmaktadır . Kişiler ön bilgilendirme ve ön randevu almak için 0531 780 36 74 numaralı telefonu arayarak ön randevu talebinde bulunabilirler. Birebir gidip adres üzerinden görüşme yapmak isteyen kişiler Gaziantep üzerinde bulunan Çukur Mahallesi, Suburcu Caddesi, Numara 13’e giderek başvuruda bulunabilirler.

Bir önceki yazımız olan Franklin Coffee and Burger House Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı