Krediler

Garanti Bankası’ndan Apple Ürünlerine Özel Kredi

Apple marka teknoloji ürünleri satın almak isteyenler için Garanti Bankası mağaza içerisinde kredi imkanı sunuyor. Bu imkan sadece Lydia, Troy, Pupa ve Gürgençler mağazalarında yapılacak olan alışverişler için geçerli oluyor.

Garanti Apple Kredisi

Sadece Apple marka ürünlerde geçerli olan Garanti Bankası ihtiyaç kredisi mağaza içerisinde banka yetkilisi stantları üzerinden kolaylıkla kullanılabiliyor. kullanılacak kredi miktarı en az satın alınacak olan ürün tutarı kadar olması şart koşuluyor. Diğer yandan ise kullanılacak kredi miktarı en fazla 15.000 TL ve 3 ay ile 48 ay arası vade seçenekleri ile sunuluyor.

İlginizi çekebilir: Garanti Bankasından Dijital Kredi İmkanı

Krediyi kullanmak için Garanti Cep, Garanti İnternet Bankacılığı yada Garanti One üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak promosyon kodu kullanmak istiyorum butonuna tıklamanız gerekiyor. Butona tıkladıktan sonra gelen ekrana büyük harfler kullanarak ‘’APPLE’’ yazmanız yeterli oluyor. Örnek kredi hesaplaması ise şu şekildedir;

  • 3.000 TL kredi kullanmak isteyen kişiler aylık %1,59 faiz oranı üzerinden 12 ay vade seçeneğinde 282,08 TL taksit ödemesi yapıyorlar.
  • 5.000 TL krediyi 24 ay vade ile kullanmak isteyenler 261,61 TL taksit ödemesi,
  • 10.000 TL krediyi 24 ay vade ile kullanmak isteyenler 523,22 TL taksit ödemesi
  • 12.000 TL krediyi 48 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyenler ise 383,93 TL taksit ödemesi yapıyorlar.

Göz atabilirsiniz: Garanti Bankası Hazır Hesap

Tüm kredi seçeneklerine sabit aylık %1,59 faiz oranı veriliyor. Diğer ihtiyaç kredilerine göre daha düşük faiz oranı ve anında kredi çıkma fırsatı sunan bu kredi ayrıca sigorta, gelir belgesi yada kredi tahsis ücreti talep etmiyor. Bu şekilde kullanılacak kredide müşteri için onaylanan kredi miktarı satın alınacak ürün için yeterli olmadığı durumda alışveriş işlemi gerçekleştirilemiyor.

Kredi Onay Durumu

Garanti Bankası’nın Apple ürünlerine özel olarak sunduğu bu krediden faydalanmak için kredi notunun çok düşük olmamasında fayda bulunuyor. Eğer mağaza içerisinde kredi sorgulaması yaptırıp krediyi kullanmıyorsanız bu durumda kredi skorunuz olumsuz etkilenecektir. Bundan dolayı kredi sorgusu yapmadan önce alışveriş konusunda kesin bir karara varmanız faydalı olacaktır. Diğer yandan satın alınacak ürün için bir miktarını nakit karşılayıp diğer kalan kısmını kredi çekerek ödemek isteyenler de krediden faydalanamazlar. Kullanılacak kredi en az ürün tutarı kadar olması gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Denizbank’tan Yüzde 1,04 Faizle İhtiyaç Kredisi başlıklı makalemizde Denizbank hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı