Parafikir

Fibabanka Esnaf ve Kobi Kredisi

Fibabanka Esnaf ve Kobi Kredisi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Esnaf ve KOBİ’ler için düzenlenen kazançlarını daha bereketli olsun diye destekleyen Fibabanka günlük sadece 41 TL ödeme koşulu ile 41 kere maşallah kredisi adı altında kredi imkanı sunuyor.

Kimler Krediye Başvurabiliyor?

  • Ticari işletmesi bulunan 23-65 yaş aralığındaki gerçek kişi tacirler
  • Cirosu 5 milyon TL’nin altında olması şartıyla maksimum 70.000 TL ve 36 vadeye kadar esnaf ve KOBİ kredisi kampanyasından yararlanabilirler.

Nasıl Kredisi Başvurusu Yapılabilir?

41 kere maşallah kredisine başvurmak için Fibabanka bankamatiklerinden ‘‘hemen başvur’’ butonu aracılığı ile yada SMS aracılığı ile veya size en yakın Fibabanka şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

SMS aracılığı ile başvurmak için; ESNAF yazın, boşluk bırakın T.C. Kimlik Numarasını yazarak 3422’ye gönderin. Bu aşamadan sonra eğer krediniz olumlu olarak değerlendirilirse size en yakın Fibabanka şubesine giderek bankanın sizden istemiş olduğu evrakları teslim ederek kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ürün Detayları

  • Taksitli Ticari Kredi için azami 70.000 TL kredi için asgari vade 3 ay azami vade süresi ise 36 aydır.
  • 24.000 TL kredi tutarı için 24 ay vade %1,63 faiz oranı aylık 524,14 TL kredi tutarı (günlük 40,93 TL) 105 TL Kredi tahsis ücreti (vergiler dahil) aylık toplamda %1.80 maliyet oranı ve yıllık toplam faiz maliyet oranı %19,56 imkanları ile müşterilerini bekliyor.

Gerekli Evraklar

Kredi başvurusu için gerekli evraklar; kimlik belgesi, adres beyanı, imza beyannamesi, vergi levhası ya da E-Vergi Levhası, Ticaret Sicil Gazetesi, Ticaret ve Sanayi Oda Belgesi, Esnaf ve Sanatkârlar Oda Kaydı veya Faaliyet Belgelerinin teslim edilmesi gerekiyor.

Fibabanka tarafından sağlanan ”41 Kere Maşallah” kredisi için kampanyanın son katılım tarihi 31 Mart 2018 olarak belirlenmiş bulunuyor. Fibabanka A.Ş. tarafından ön onay alan kredi başvurularını tekrar değerlendirme ve krediyi kullandırma yada kullandırmama hakkını saklı tutuyor. Bu bağlamda kredi kullandırma ve fiyatlandırma koşullarından Fibabanka A.Ş. sorumlu bulunuyor. Bir SMS bedeli karşılığındaki gönderim ücreti başvuru yapan müşteriye aittir. Fibabanka A.Ş. dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Burgan Bank Konut Kredisi başlıklı makalemizde Burgan Bank hakkında bilgiler verilmektedir.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ