Krediler

Fibabanka Anında Kredi Başvuru ve Şartları

Fibabanka tarafından müşterilerine acil nakit ihtiyaçları olduğu zaman anında kullanabilecekleri online kredi %1,29 faiz oranı ile 20.000 TL’ye kadar hazır bulunduruluyor. Üstelik şubeye gitmeden yada kefil gerektirmeden hafta sonu dahi olsa bu krediyi kullanabiliyorsunuz.

Fibabanka Anında Kredi Detayları

İnternet bankacılığı kullanılarak yapılacak olan başvuruda kredi onayı alındıktan sonra ister anında istedi 7 gün içerisinde kredisi kullanarak aylık taksit ödeme günlerini seçebilirsiniz. Kredi başvurusunu en az 1000 TL ve en fazla 20 bin TL tutarları arası için yapabiliyorsunuz. Kullanılacak olan kredi için banka tarafından herhangi bir belge talep edilmediğinden dolayı sadece banka üzerinden hesabınızın olması yeterli oluyor. Örnek ödeme tablosu ise şu şekildedir;

  • 5.000 TL kredi 36 ay vade ile kullanmak isteyen kişiler için aylık %1,29 faiz oranı ile yapılan hesaplama sonucunda kredi taksit miktarı 182,21 TL olarak belirleniyor. Bu kredi için sigorta prim ücreti 156,76 TL olarak banka tarafından talep ediliyor.
  • 5.000 TL kredi 48 ay vade ile kullanmak isteyen kişiler yine %1,29 faiz oranından faydalanarak aylık 148,38 TL’yi taksitler halinde kredi geri ödemesi yapabiliyorlar. Bu kredi için sigorta prim tutarı ise 199,81 TL’dir.

Belirtilen sigorta masrafları 45 yaşında sağlıklı bir erkek bir aya göre hesaplandığı için olası bir kronik hastalığa sahip olanlar ya da yaş bakımından ileri olanlar farklı bir sigorta primi ile karşılaşabilirler. Üstelik verilen rakamlar kredi skoru iyi olan kişiler için hesaplandı bundan dolayı kredi skoru düşük olan kişilere farklı bir faiz oranı ile karşılaşabilirler.

Göz atabilirsiniz: Fibabanka Eğitim Kredisi

Anında Kredi Avantajları Nelerdir?

İnternet bankacılığı kullanılarak faydalanacak kredi hem şubede verilen faiz oranından daha düşük olduğu için hem de şubeye gitmeye gerek bırakmadığı için hem zamandan hem de paradan kazanç sağlıyor. Üstelik banka herhangi biri kefil ya da belge talep etmiyoruz sadece banka üzerinden hesabınızın olması yeterlidir. Kredinizin onaylanması durumunda 7 gün içerisinde krediyi kullanmazsanız başvurunuz iptal edilerek yeniden başvuru yapmanız zorunlu kılınıyor. Kredi kullanmak için bankaların mesai saati beklenmeden hafta sonu dahi başvuruda bulana biliyor ve vadesiz TL hesabınıza onaylanan kredi anında aktarabiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan TEB Pratik Kredi Başvuru ve Detayları başlıklı makalemizde Anında Kredi, E-Kredi ve Online Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı