İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Evinesa Home Başvurusu ve Şartları

Dönerci Nezir Usta bayilik başvuruları için elde bulundurulması gerekilen tutarın ortalama 100.000 TL tutarında olduğu bilinmektedir. Bu sermaye tutarının bedelinde oluşan değişiklikler ise hem konuma hem de mağaza büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir.

Evinesa Home bayilik açarken bilinmesi gereken önemli konulardan biri de açılacak olan mağazanın ölçüsüdür. En az 80 metre kare olma şartı belirlenmektedir. Bu ölçünün altındaki mekanlar, bayilik için verilmemektedir.

Ev tekstili ve mutfak eşyaları sektöründe önemli isimlerden birisi olan Evinesa Home bayilik kurulumları, firma tarafından belirlenen kişiler tarafından yapılmaktadır. Hem iç dekorasyonu hem de dış tadilat işlemleri anlaşmalı uzmanlar eşliğinde tamamlanmaktadır.

Ayrıca Esaslı Et Ürünleri bayilik bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Evinesa Home Bayilik Destekleri Nelerdir?

Evinesa Home bayiliklerine sunulan destekler, sunulan desteklerin başında giriş bedelinin olmaması gelmektedir. Giriş sürecinde marka ismine yönelik herhangi bir bedel alınmamakta ve buna ek olarak şu hizmetler sunulmaktadır:

  • Yeni açılan bayilerin kaliteli bir biçimde işletilmesi için mevcut personellerin tecrübelenmesi amaçlanmaktadır. Bu süreçte tecrübeli personellerin de görevlendirilmesi ile süreç yüksek kar marjları ile karşılık bulmaktadır.
  • Eğitim desteği içeriklerinde, hem yeni işletmecilerin hem de personellerin tecrübe kazanması amaçlanmaktadır. Bu sebeple teorik ve pratik içerikler sunan eğitimler verilmektedir.
  • Proje desteği ile yeni başlayacak olan girişimcilerin hazır bulundurdukları projeler desteklenmektedir. Buna ek olarak proje üretimi konusunda yetersiz kalan girişimcilere de proje tasarlama konusunda destek olunmaktadır.
  • Pazarlama desteği ile girişimcilerin ürün satış süreçleri kolaylaştırılmakta ve pazarlama işlemlerinin doğru bir biçimde yapılmasına yönelik stratejiler sunulmaktadır.
  • Reklam süreçlerinde de bayiliklere ortak destekler verilmektedir. Bayi yetkililerinin tercihine bağlı kalmaksızın her bayilik için ortak bir reklam projesi yayınlanmaktadır.
  • El kitabı desteği ile bayiliklere, süreç içerisinde yaşanacak problemlere yönelik kitapçıklar dağıtılmaktadır. Eğitim sürecinde pratik olarak verilen bilgilere bu kitapçıklardan ulaşmak mümkün olmaktadır.

Evinesa Home bayilik başvurusu yapmak isteyenler için yeni ya da tecrübeli olma gibi bir ayrım bulunmamaktadır. Bu sahada daha önce bulunmayan kişilere de gerekli eğitimler verilerek tecrübe kazandırılmaktadır.

Evinesa Home Bayilik Açma Maliyetleri Nelerdir?

Evinesa Home bayilik açma maliyetleri, metre kare başına aylık 300 TL olacak şekilde hesaplanmaktadır. Bu sebeple büyük olan mağazaların kurulum maliyetleri diğerlerinden daha yüksek olmaktadır.

Metre kare başına yapılan kurulumlar ve açılış bedeli ile başlangıç sürecinde belirlenen minimum tutar, 60.000 TL olarak belirlenmektedir. Büyük mağazalarda bu tutar 100.000 Tl ve üzerine çıkabilmektedir.

Şubelere verilen destekler içerisinde reklam desteği de maliyet tutarı olarak belirlenmektedir. Bu bedel, ortak olarak belirlenmekte olup ortalama 3.000 TL tutarında olduğu paylaşılmaktadır.

Bayiliklerden franchise bedeli alınmaması sebebiyle aylık cironun %6’sı olacak şekilde kar payı bedeli alınmaktadır. Bu bedel, bayiliklerin kazanç durumlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Ender Baklava bayilik bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Evinesa Home Bayilik Başvuruları Nasıl Yapılır?

Evine Home bayilik başvuruları, yapılırken öncelikle telefon görüşmesi ile gerekli şartların görüşülmesi ve uygunluk durumunun tespit edilmesi gerekmektedir. Bursa merkezli olan şubenin 0532 790 90 41 olarak belirlenen numarası şube başvurularına özel olarak tahsis edilmiştir.

Telefon görüşmelerinde şartların kabul edilmesi halinde ön görüşmenin yapılması üzerine randevu tarihi belirlenmektedir. Bu görüşme içerisinde yatırımcının projesinden bahsetmesi ve neden bu işi istediğine yönelik ikna edici paylaşımlarda bulunması beklenmektedir.

Evinesa Home bayilik başvurularında ön görüşmelerin olumlu ilerlemesi halinde sözleşmelerin hazırlanması ile resmi süreçler başlatılmaktadır. Resmileşen süreçler ile birlikte on iki gün içerisinde bayiliklerin kurulumu tamamlanarak satış süreçlerine başlanabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Esaslı Et Ürünleri Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı