Evde Ek İş

Evde Örgü işi Yaparak Para Kazanma

Evde Örgü işi Yaparak Para Kazanma

Dünyanın en hamarat insanları ev kadınlarıdır. Eğer sizlerde örgü işlerinden anlıyor ve elleriniz de örgü işlemeye yatkın ise evde örgü işi yaparak çok güzel paralar kazanmanız en büyük olasılıktır. Bu konuda daha önce fikriniz olmayabilir ancak sizlerde binlerce ev kadını gibi yüzlerce firmadan biri ile anlaşarak para kazanmak adına ilk adımınızı atabilirsiniz. Evde örgü işi yaparak nasıl para kazanacağınızı bilmiyor olabilirsiniz fakat burada edineceğiniz bilgiler sayesinde çalışma hayatında yerinizi almış olmanıza sevinebilirsiniz. Öncelikle neler yapmanız gerektiğini paylaştığımız bilgileri dikkatlice kavramalı ve aşama aşama uygulamaya sokmalısınız.

Örgü yapma işi önemli derecede el becerisi gerektiren bir iştir. Bu sebeple el becerinizin olup olmadığını, el beceriniz varsa standart bir örgü işini ne kadar sürede yaptığınızı saptamalı ve kendinize olan güveni pekiştirmelisiniz. Örgü işi yapıp para kazanmanın bir gelir ve uğraş olduğunu unutmamalı ve bu iş için günün belli saatini mutlaka bu işe ayırmalısınız.

Günümüzde yer alan kadınlarımızın birçoğu artık el işi yapmadığından dolayı evde dantel ve örgü işi yapan kadınlarımızın sayısında bir hayli fazla azalış gözlemlenmektedir. Malumunuz ekonomide azalan şeylere talep arttığından kadınların yapmış olduğu örgü işlerine de talep büyüktür. Bu sebeple sizlerde çeşitli el ile yapılan örgü işlerini (iğne oyası, havlu kenarı, dantel…) bu örgüleri satın alan firmalar ile anlaşarak satabilirsiniz. Bu firmalar direkt elden alım yaptığı gibi İnternet üzerinden sipariş oluştur, anlaş ve paketle sistemi ile de çalışmaktadır. Göz nuru el emeği örgü işlerinizi çeşitli çeyiz mağazalarında veya da tuhafiyelerde satışa sunmanız da mümkündür.

Evde örgü işi yaparak para kazanmak isteyen kadınlar için bu meslek büyük gelirler sağlamakta ve ev bütçesine ciddi miktarlarda katkı sağlamaktadır.

Not : Sitemiz fikir vermek amaçlıdır , iş vermek amaçlı değildir.

Bir önceki yazımız olan Evde terlik paketleme işi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı