Evde Bileklik işi Yaparak Para Kazanma

Evde Bileklik işi Yaparak Para Kazanma

Evde Bileklik İşi  Yaparak Para Kazanmak

İnsanlar para sıkıntısı çekmemek veya birikim yapmak için yetenek ve el becerilerine uygun ek iş fırsatları arayışına girmektedir. Özellikle ev hanımların boş zamanlarının değerlendirmek için yapabildikleri birçok ek iş bulmaktadır. Bunun için Google arama motorunda kısa bir araştırma yaparak evde yapabileceği bir ek iş bulabilmektedirler. Bu şekilde de daha hızlı bir şekilde daha çok kazanç elde edebilmektedir. Ede yapabileceğiniz ek iş fırsatlarından bir tanesi de evde bileklik yaparak para kazanma fırsatı bulmaktadır.   El becerisine uygun bileklik yapıp kendisi satabileceği bileklik satan firmalar ile iletişime geçerek iş alabilmektedir.

Firmalar Aracılığıyla Bileklik Yapımı

Günümüzde birçok firma evlere bileklik işi vermektedir. Bulunduğunun yere yakın firmaları internetten bulup, görüşme yaparak bileklik yapma işi alabilirsiniz. Bu firmalar bileklik yapmak için gereken tüm malzemeleri tedarik edip, istedikleri bileklik modellerini belirtmektedirler. İstenen modeldeki bileklikleri yapmak için size süre verip, istenilen adetteki bileklikleri bu süre zarfında istemektedirler. Bu firmalar evlere bileklik yapma işi verirken şunlara dikkat etmektedirler

 • Her zaman işi zamanında teslim edecek kişileri tercih etmektedirler
 • Bileklik yapmaya yeteneği olanlar ile iş yapmak isterler
 • El becerileri kadar hayal dünyası geniş olanların daha farklı modeller yapabileceğine inanmaktadırlar.
 • Sürekli çalışacak kişileri tercih etmektedirler.

Kişisel Evde Bileklik Yapma İşi

Evde bileklik yapma el becerisi olanlar kendileri malzeme alıp, bileklik yaparak da para kazanabilmektedirler.  Evde bileklik yapımı işi oldukça kolay ve keyifli bir iştir.   Burada önemli olan yapılan bileklerin belli bir kesime hitap eden moda trendi olan bilekliklere üretebilmektir. İhtiyaç duyulan malzeme belirli yerden uygun fiyatlar alınacağı gibi internet üzerinden satış yapan alışveriş sitelerinden uygun fiyatlı E- ticaret sitelerinden de kolaylıkla tedarik edilebilmektedir.   Bileklik yapımı işinin nasıl olacağı ile ilgili İnternet üzerinden yayınlanan videoları izleyip, destek alınabilir. El becerileri ile hazırlanan bileklikler bijuteri ve takı malzemeleri satan mağazalar aracılığı ile satılabileceği gibi İnstagram, Facebook gibi sosyal aracılığıyla da satılabilir.  Bileklik yaparken ne kadar değişik tarzda ve modelde bileklik yapılırsa,  talep kadar fazla olabilmektedir.

Evde bileklik işi ne kadar kazandırır

Farklı şekillerdeki modeller sayesinde gelirimiz de farklılık gösterecektir. Tanesi 1 liradan da bileklik yapılmaktadır, tanesi 10 lirayı bulan bileklikler de yapılmaktadır. Dolayısıya yaptığınız tasarımla doğrudan orantılıdır. Bu da müşterilerin beğenisini ile paralel gelir fırsatı vermektedir. 10 liralık bilekliklerden günde 20 adet yapsanız günde 200 tl kazanmanız münkün. Yani ne kadar farklı göz alıcı ilginç ve beğenilecek bileklik tasarımları yaparsanız satışı da buna paralel artacaktır. Ne kadar çok bileklik satışı gerçekleştirirseniz sizin yaptığınız tasarımları da o kadar talep artacaktır.

 

 • Not: Aşağıdan yorum yaparak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Beğendiyseniz paylaşabilirsiniz Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Sonraki yazı »

Yorumlar (22)

YORUM YAZ
 1. Avatar Yıldız 21 Temmuz 2018, 01:04 diyorki:

  Merhaba ben yıldız evde bileklik işi yaparım tecrübeli yim bana ulaşırsanız sevinirim

 2. Avatar merve çayırlı 30 Temmuz 2018, 17:50 diyorki:

  merhaba üniversite öğrencisiyim . işe ihtiyacım var. Mersinde yaşıyorum.evde her iş imkanını sağlayabilirim .

 3. Avatar AYDAN 1 Eylül 2018, 14:26 diyorki:

  MERHABA TAKI YAPIMI KONUSUNDA TECRÜBEM VAR DETAYLI BİLGİ İÇİN BANA ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM

 4. Avatar Melek Beşler 29 Eylül 2018, 01:22 diyorki:

  Acil işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz ne iş olsa yaparım 🙏 İstanbul Pendik te oturuyorum iki yapacagız acil dönüş bekliyorum

 5. Avatar Melek Beşler 29 Eylül 2018, 01:23 diyorki:

  Merhaba acil iş arıyorum evde yapmak için yardımcı olur musunuz lütfen bu işe çok ihtiyacım var 🙏 İstanbul Pendik

 6. Avatar bircan avluk 12 Kasım 2018, 15:37 diyorki:

  Adana seyhanda oturuyorum 3 kişiyiz evde bileklik yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Avatar Hülya 24 Kasım 2018, 11:48 diyorki:

  Merhabalar,ben ev hanımıyım. Elim yatkındır. Ben de bu işi yapmak istiyorum .Bana dönüş olursa sevinirim.

 8. Avatar Feyzanur 2 Aralık 2018, 23:51 diyorki:

  Samsun merkezde yaşıyorum. Ve paketleme işi arıyorum bunun için 6 ,7 kişiyiz bize yardımcı olursanız sevinirim,

 9. Avatar Leyla 3 Aralık 2018, 23:25 diyorki:

  Merhabalar. Takı tasarım işiyle uğraşıyorum. İnstagram ve Facebook sayfamdan sipariş üzerine satışa yapıyorum. Aile bütçesine daha iyi katkıda bulunmak için evde bileklik işi yapmak istiyorum. İstanbul Esenkent te oturuyorum. Dönüş yaparsanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

 10. Avatar Ertan Aydın 22 Aralık 2018, 21:48 diyorki:

  Selamun aleyküm engelli biriyim ewde eşimle beraber paketleme işi yapmak istiyoruz 3 çocuğum war ikisi engelli kızım işitme oğlum kas hastası diğer oğlum sağlıklı çok şükür bende ayaklarımdan engelliyim ayakta fazla duramıyorum ALLAH rızası için bize yardımcı olun ewde paket işi yaparak para kazanmak istiyorum nolur ALLAH rızası için geri dönüş yapın.herşey için şimdiden teşekkür ederim hayırlı,nurlu akşamlar.

 11. Avatar özcan özkılıc 30 Aralık 2018, 15:16 diyorki:

  mersin erdemlide oturuyorum evde bileklik yapmak için yeteneğim olduğunu düşünüyorum bana ulaşabilirsiniz

 12. Avatar Ceylan 3 Ocak 2019, 17:32 diyorki:

  Merhaba evde ek is yapmak istiyorum her tur paketleme işi olur hızlı ve pratiğimdir. Izmirde yaşıyorum. Dönüşünüzü rica ederim.

 13. Avatar filiz 22 Şubat 2019, 16:08 diyorki:

  uzun süre kapalıçarşıda çalıştım bileklikyapmayı seviyorum ve evde bileklik işi yapmak istiyorum. bana ulaşırsanız birlikte çalışmak isterim

 14. Avatar Cemre bir senlikoglu 22 Mart 2019, 14:09 diyorki:

  Bileklikte çok büyük bir yeteneğim var tecrubemde var hem ben yapıp internete paylaşıyorum günde 11 12 15 kişiden sipariş alıyorum ben sizin is ilaninizi çok iyi bir şekilde yaparim