Parafikir

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev hanımlarına kredi veren bankalar

Ev hanımlarına kredi veren bankalar arayışı olan müşterilerin en çok merak ettikleri konu sigortasız hangi bankadan kredi alabilirim olmuştur. Ev hanımlarına kredi veren bankalar genellikle iyi müşterilere gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi vermektedir. Ev hanımı olan ve bir geliri olmayan kişiler sadece ihtiyaç kredisi alabilirler. Araba almak için veya ev almak için kredi kullanacaklarsa bir gelir belgesi sunmalı ve sigortalarının yatmaları gerekmektedir. Ama para ihtiyaçları olduğunda da bankalardan politikalara uygun kredi başvuruları yapabilirler.

Kredi Başvuru Şartları Nedir?

 • Daha önce banka çalışması olması ve kredi başvurusu için 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.
 • Bankalarda idari takibi olmaması veya icralık duruma düşmemiş olması gerekir.
 • Yüksek miktarda kredi almak isterlerse kefil ve ipotek vermeleri gerekiyor.
 • Kredi notu en az 1100 ve üzerinde olması gerekiyor.
 • Ev hanımlarının güncel olarak kullandığı bir kredi kartı olması gerekiyor.
 • İkametgâh adresini belgelemesi gerekiyor.

Eğer bu şartlara uygun ev hanımıysanız bankalardan ihtiyacınız olduğunda kredi alabilirsiniz. Yalnız bir banka şubesine giderek ben ev hanımıyım kredi almak istiyorum derseniz bu olumsuz olacaktır. Bankalardan sadece gelir belgesi sunan müşteriler kredi başvurusu yapabilirler. Ev hanımları internet veya mesaj yoluyla başvuru yapıp kredi alıp almadığını önceden sorgulaması gerekmektedir.

Ev Hanımlarına KOSGEB Kredisi

İhtiyaç kredilerine geçmeden önce kendi işini kurmak isteyen ev hanımlarına KOSGEB destek kredileri vermektedir. Bu krediler devlet destekli olarak verilir ve hibe kredilerdir. 50 bin liraya kadar verilen bu krediler için başvuru adresi KOSGEB kurumlarıdır. Bu krediye başvuru yapacak olan ev hanımlarının bir projesi olması gerekiyor. Bu projeye göre de KOSGEB kurumlarından eğitim alması ve bu eğitimi başarılı bir şekilde bitirmesi gerekmektedir. Sertifikayı aldıktan sonra iş yerini açıp kurması ve iş planını kuruma onay vermesi durumunda hibe krediden yararlanabilirler. 50 bin lira hibe kredi alan kadın girişimcilere ayrıca 100 bin lira değerinde faizsiz kredilerde verilecektir.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Eğer acil para için kredi almak istiyorsanız bazı bankalara başvuru yapmanız gerekiyor. Bu bankalar şunlardır.

 • Denizbank SMS Kredi
 • Akbank Online Kredi
 • QNB Finansbank SMS Kredi
 • TEB ATM Kredisi
 • ING İnternet Kredisi
 • İş Bankası İş Cep Kredisi
 • Odeabank SMS Kredisi

Yukarıda verilen bankaların başvuru şekilleri yanlarında verilmiştir. Bu bankalara başvuru yaparken hepsine birden başvuru yapmayınız. Size önereceğimiz Denizbank’tır. Denizbank üzerinden mesaj atarak 55.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. 55 bin kredi başvurusu için mesaj kısmına KREDİM yazdıktan sonra bir boşluk tuşuna basıp TC Kimlik numaranızı yazarak 3280 SMS kredi hattına mesajınızı göndermelisiniz. Kredi başvurusu onay olursa bir limit söylenecektir. Bu limiti en yakın Denizbank şubesine giderek kullanabilirsiniz. Banka şubesine gittiğinizde eğer yüksek limit isterseniz banka sizden gelir belgesi isteyecektir. Bu yüzden ilk olarak uzaktan kredi başvurusu yapmamız gerekiyor. Diğer bankalarda da yukarıda verdiğimiz şekilde ev hanımı olanlar kredi başvurusunda bulunabilirler.

Bir önceki yazımız olan İnternetten Kolay Kredi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Karin Sabine dedi ki:

  Bir işletme kredisi, kişisel kredi, konut kredisi, araç kredisi, öğrenci kredisi, borç konsolidasyonu kredisi, teminatsız kredi, risk sermayesi vb. Mi arıyorsunuz, yoksa bir veya daha fazla nedenden dolayı bir banka veya finans kurumu tarafından bir krediniz reddedildi mi? Kredi çözümleriniz için doğru yerdesiniz! Özel bir borç vericiyim, şirketlere ve kişilere% 3 faiz oranı düşük ve uygun bir faizle borç veriyorum. O zaman bize e-posta ile ulaşın: sabinhelps@gmail.com

BİR YORUM YAZ