Krediler

Esnafa Özel Sonbahar Kredisi Fibapratik’ten

Esnafın yanında olan ve en pratik kredi imkanları sunan Fibapratik sonbahar kredisi kampanyası sunuyor. Maksimum 70.000 TL için geçerli olan bu sonbahar kredisi kampanyasına isterseniz cepten, isterseniz web üzerinden istediğiniz ürün için kullanabilirsiniz.

Sonbahar Kredisi Başvuru Aşamaları

Fibapratik’ten sonbahar kredisi almak için cep telefonunuzdan birer boşluk bırakarak ESNAF yazın, T.C. Kimlik Numaranızı yazarak 3422’ye gönderin. Daha sonra en yakın Fibabanka Şubesine giderek gerekli olan tüm evrakları teslim ederek pratik kredinizi kullanmaya başlayın.

Kredi Detayları

Ticari taksitli kredi olarak; Maksimum 70.00 TL tutar, 3 ay asgari vade, 36 ay azami vade imkanları ile sahip olabilirsiniz.

Sonbahar Kredisine Kimler Başvurabilir?

Fibapratik Sonbahar Kredisi Kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler yararlanabilmek için; cirosu 2 milyon TL ve altında olan 23-65 yaş aralığına sahip olan şahıs firmaları yada gerçek kişiler 36 ay vadeye kadar maksimum 70.000 TL sonbahar kredisini kullanabilirler.

Sonbahar Esnaf Kredisi İçin Gerekli Belgeler

  • Kimlik belgesi, vergi levhası veya E-Vergi Levhası,
  • Adres beyanı ve imza beyannamesi,
  • Ticaret Sicil Gazetesi, ticaret ve sanayi oda belgesi, esnaf ve sanatkarlar oda kaydı belgesi ve faaliyet belgesi gerekmektedir.

İlginizi çekebilir: AktifBank N Kolay Kredi Başvuru Ve Şartlar

10.000 TL kredi tutarı için 12 aylık vadede ayda 928 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu krediye %1,61 faiz oranı, 105 TL vergiler dahil kredi tahsis ücreti, % 1,8612 aylık toplam faiz maliyet oranı ile yıllık 24,7687 TL toplam maliyet oranı eklenmektedir.

Esnafa özen Fibapratik kredi için kampanyanın son geçerlilik tarihi 30 Kasım 2017 olarak duyurulmuştur. Başvurulan tüm krediler için Fibabanka A.Ş. ön onay verdiği tüm kredi başvurularını dilerse yeniden değerlendirip krediyi kullandırıp kullandırmama hakkını saklı tutmaktadır. Kredi kullandırma fiyat belirleme koşullarından Fibabanka A.Ş. sorumlu olmaktadır. Cep bankacılığı ile kredi başvurusu yapmak isteyenler için gönderecekleri 1 SMS ücretlendirmesi kişilerin kendi faturalarına yansımaktadır. Yani müşteriye aittir. Ayrıca Fibabanka A.Ş düzenlemiş olduğu kampanya koşullarını saklı tutma hakkına sahiptir. Esnafın her zaman yanında olan Fibabanka’nın bu kampanyasına sahip olmak için veya diğer tüm kampanyalarını takip etmek için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Enpara Anında Hesapta Olan Kredi başlıklı makalemizde Anında Kredi, E-Kredi ve Enpara hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı