Evde Ek İş

Eskişehir Evde İş İmkanları, İlanları

Eskişehir’de evden ek iş yaparak fazladan para kazanmak mümkün. Öğrenci şehri olarak bilinen bu şehirde hem öğrencilere hem de çalışanlara yönelik evde iş ilanları açılmaktadır. Paketleme, katlama, süsleme gibi işler yaparak ayda 1000 liraya kadar para kazanmak mümkündür. Eskişehir evde iş imkanları, ilanları 2019-2020 döneminde de her gün açılmaya devam etmektedir. Bu ilanlara başvuracak kişilerin günde 3-4 saatini ayırması yeterlidir.

Eskişehir Günlük İş İlanları

Ek iş imkanları sayesinde ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Eskişehir evde iş imkanlarının en yoğun açıldığı şehirlerden biridir. Şehrin senelerden beri öğrencilere ev sahipliği yapması, öğrencilere yönelik iş alanlarının da açılmasına imkan tanımıştır. Evde özel ders vermek, anket doldurmak, makale yazmak gibi birçok iş ilanı açılmaktadır. Eskişehir’de günlük işler evden çalışarak da yapılmaktadır. Bu işleri yapmak için herhangi bir yeteneğe sahip olmak gerekli değildir. Ancak beceri odaklı işlerin de evden yapılması mümkündür.

Ayrıca Edirne iş fırsatlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Eskişehir İŞKUR İlanları

İŞKUR kadınların istihdam alanını genişletmek üzere evden ek iş kursları açmaktadır. Bu kursların süresi oldukça kısadır ve kurslar sonucunda sertifika almaya hak kazanılır. Kursların sonucunda sertifika sahibi olan kişilere mesaj yoluyla iş ilanları gönderilmektedir. Bu sayede kişiler iş aramayacak, işler ayağına gelecektir. İŞKUR evde iş ilanı açan kurumlardan olma özelliğini sürdürmektedir. Bu işler arasında şu ilanlara rastlamak mümkündür:

 • Evde nikah şekeri yapma,
 • Evde davetiye katlama,
 • Evde sabun yapımı,
 • Evde tel toka kutulama,
 • Ütü yapma,
 • Cetvel seti hazırlama,
 • Kulak çöpü paketleme,
 • Bitki çayı paketleme

Bu tarz iş ilanlarına çeşitli internet sitelerinde ve gazete ilanlarında rastlamak mümkündür.

Eskişehir Emekli İş İlanları

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler arasında çeşitli insan grupları yer almaktadır. Bu gruplardan en sık iş arayan kesim ise emeklilerdir. Emeklilere özel evde ek iş ilanları açılmaktadır. Bu sayede emekli maaşına ek olarak gelir elde etmek mümkün olacaktır. Evde ek iş yapmak isteyen emeklilerin yeteneklerine göre evde iş ilanlarına başvurması mümkündür. Eskişehir evde ek iş ilanları emekliler için açıldığında, kişilerin eski iş tecrübelerini ve çalışmalarını paylaşmaları istenebilir. Her ne kadar bu tip işler için yetenek ve tecrübe gerekmese de, bu özelliklere sahip kişilerin işe girmesi daha kolay olmaktadır.

Eskişehir Paketleme İş İlanları

Paketleme işlerini evde çalışan kişilere verme fikri, birçok firma tarafından kabul görmektedir. Paketleme işleri için evde çalışan kişileri seçen firmalar, bu sayede kendi işçilerine bu işi yaptırmak zorunda kalmaz. Hem evden çalışan kişi için hem de işveren için karlı olan bu uygulama, özellikle paketleme sektöründe terci edilmektedir. Paketleme iş alanında ürüne göre iş ilanları değişiklik göstermektedir. Eskişehir evde iş imkanları arasında yer alan paketleme sektöründe, şu ilanlara rastlamak mümkündür:

 • Evde bitki çayı paketleme,
 • Evde tel toka paketleme,
 • Evde kulak çöpü paketleme,
 • Evde sabun paketleme,
 • Evde takı paketleme

Tüm bu işler için her gün ilanlar açılmaktadır. Eskişehir sanayi kentlerine yakın olduğu için evde paketleme ek iş ilanlarına da sıkça rastlanılmaktadır.

Eskişehir Fabrika İş İlanları

Evde ek iş ilanları fabrikalar ve firmalar tarafından açılmaktadır. Fabrikaların görevlendirdiği işler için bizzat başvuruda bulunmak mümkündür. Bunun dışında bazı fabrikaların ilan açtığı da görülmektedir. Bu fabrikalar genellikle tekstil ve gıda sektöründe yer almaktadır. Paketleme ve süsleme gibi işler için ürünleri evde iş yapacak kişilere göndermektedir. Eve ek iş gönderen fabrikalar ilanlarını iş bulma sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında yayınlamaktadır. Bu ilanlar takip edilmeli ve aranan şartlara uyuluyorsa başvuru yapılmalıdır. Bu işlemlerden sonra fabrikalar iş isteyen kişilere geri dönüş yaparak evde ek iş imkanı sunacaktır.

Eskişehir Evde Ek İş Veren Firmalar

Bazı büyük firmaların basit işleri yapması için evde ek iş imkanı sunduğu görülmektedir. Bu ilanlara başvuruda bulunacak kişilerin herhangi bir yeteneğe ya da tecrübeye sahip olması zorunlu değildir. Ancak bazı durumların işe kabulde daha etkili olduğu bilinmektedir. Bu durumlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Evde iş yapmaya müsait alanların bulunması.
 • Evde ek iş yapacak kişinin yardımcı bir ekip bulundurması.
 • Evde ek iş yapacak kişinin verilen siparişleri eksiksiz ve zamanında teslim etmesi.
 • Yapılan işe dair tecrübelerin bulunması.

Tüm bu kriterler firmaların evde ek iş yapacak kişileri seçmesinde etkili olmaktadır. Eskişehir’de eve ek iş firmaları her geçen gün sayısını artırmaktadır.

Düzce iş imkanları yazımızdadır.

Eskişehir Organize Sanayi İş İlanları

Eskişehir’de yer alan Organize Sanayi Bölgesinde birçok iş ilanı açılmaktadır. Burada yer alan atölyeler ve firmalar, evde ek iş yapılması için imkanlar tanımaktadır. Özellikle paketleme, katlama ve süsleme gibi işleri evde çalışma yapan kişilere vermektedir. Eskişehir evden çalışma işleri açısından gelişmiş bir bölgedir ve bu durumu sanayi kentlerine yakın olmasına borçludur. Evde birkaç saatini ayırarak ek gelir elde etmek isteyen kişilerin, sanayi bölgelerindeki firmalardan iş kazanması mümkündür. Eskişehir evde iş ilanlarını açan birçok firma, sanayi bölgesinde de varlığını sürdürmektedir. Bu ilanlara başvuru için bizzat bu bölgelere gidilebileceği gibi, firmaların açtığı ilanlara da başvuru yapmak mümkündür. İnternette bu tip ilanlara başvuru yapmak ya da telefonla ulaşmak üzere birçok imkan vardır.

Bir önceki yazımız olan Erzurum Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı