İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Esaslı Et Ürünleri Bayilik Başvurusu ve Şartları

Esaslı Et Ürünleri bayilik başvuruları için şarküteri sektöründe daha önce çalışmış olmak ve bu iş sahasını, müşteri nabzını biliyor olmak önem arz etmektedir. Fakat daha önce şarküteri sektöründe çalışmayıp gıda sektörünü tanıyan yatırımcıların başvuruları da alınabilmektedir.

Esaslı Et Ürünleri bayilik açmak isteyenler için sunulan şartlardan birisi de belirlenen bayilik mekanlarında +4 derece ile -18 derece aralığında ısı koruması yapabilen soğuk hava deposunun bulunmasıdır.

108 adet bayiliği bulunan markanın yeni verecek olduğu bayilikler için belirlediği bölgeler bulunmakta ve bu bölgeler dahilinde ekonomik şartları sağlayan yatırımcılar için işlemler başlatılabilmektedir.

Ayrıca Ender Baklava bayilik bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Esaslı Et Ürünleri Bayiliklerinde Hangi Ürünler Bulunmaktadır?

Esaslı Et bayilik ürünleri, firmanın uzun yıllardır hizmet verdikleri şarküteri sektörü içerisindeki gıdalar olmaktadır. Fakat her bayilikte aynı ürünlerin bulunma zorunluluğu olmamaktadır. Bölge ihtiyacına göre gerekli ürünlerin temin edildiği bilinmektedir.

Esaslı Et Ürünleri markasının satışını yapmakta olan bayiliklerde şu ürünlere rastlamak mümkün olmaktadır:

 • Sucuk, Sosis, Salam
 • Dondurulmuş Ürünler
 • Döner
 • Jambon
 • Füme
 • Kavurma
 • Ciğer Pate
 • Çöp Şiş
 • Pizza Ürünleri
 • Izgara Ürünleri
 • Dondurulmuş Yemeklik Et
 • Döner
 • Pizza
 • Ekmek Arası
 • Mantı ve İçli Köfte

Bu ürünlerin satışları, farlı alanlarda değişkenlik göstermektedir. Örneğin Esaslı Büfe olarak adlandırılan bölüm içerisinde pişmiş ürünlerin satışına öncelik verilmektedir. Esaslı Döner, Esaslı Lezzet olarak bilinen bölümlerde ise perakende satışın yanı sıra pişmiş ürünlerin satıldığı restoran konseptinde ürünlerin yer aldığı bölüm olarak bilinmektedir.

Esaslı Et Ürünleri bayilik açmak isteyenlerin bu alanların hangisinde satış yapmak istediklerine karar vermeleri gerekmektedir. Bu karar süreci, başvuruların yapılma sürecinde gerçekleştirilmektedir.

Esaslı Grup Sektörleri Nelerdir?

Esaslı Grup iş ortakları, markanın ortaya çıkmasına kaynaklık eden ve gelişme sürecinde ortaklık eden kişiler olarak bilinmektedir. Şevket Sabancı ve ailesi tarafından kurulan firma, 2000 yıllarında kurulmuş olup 20 yıldır artan kalitesiyle çalışmaya devam etmektedir.

Esaslı Et ürünlerinin yanı sıra aynı firma bünyesinde hizmet sunmakta olan diğer alanlar da; havacılık, perakende satış, sağlık, gıda, gayrimenkul, lojistik olarak belirlenmektedir. Bu sektörler birbiri ile iş birliği halinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurumsal olarak çalışmaya devam eden firma, başvuru süreçlerinde de kurumsal adımlar atmaktadır. Web sitesi üzerinden ve farklı iletişim kanallarından öncelikli olarak detaylı bilgilendirme alınmakta ve kurum misyonuna uygun olarak hareket edilmektedir.

Firmanın insan kaynakları birimi tarafından iş anlaşmaları yapılmakta, başvuruların son adımına kadar firma yetkilileri il görüşme sağlanmamaktadır. İnsan kaynakları biriminde bayilik süreçlerine ilişkin özel bir birim açılmış olması sebebiyle süreçleri detaylı olarak takip edilebilmektedir.

Esaslı Et Ürünleri Bayilik Başvuruları Nasıl Yapılır?

Esaslı Et Ürünleri bayilik başvuruları hem telefon üzerinden hem de web sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Web sitesi üzerinden işlem yapmak isteyenler, www.esasligrup.com.tr üzerinden bayilik ön başvuruları yapılabilmektedir.

İnternet üzerinden başvuruyu tercih etmeyenler için 0242 258 18 85 numaralı hat aranarak ön görüşmeler sağlanabilmektedir. Bu görüşmelerin olumlu olması sonucunda ilgili birimler tarafından resmi görüşmelerin yapılması üzerine yatırımcılar davet edilmektedir.

Olumlu görüşmelerin ikinci kısmı olarak belirlenen resmi süreçlerde bayilikler ve yatırımcılar üzerinden imza işlemleri başlatılmaktadır. Ön protokol imzaları ile başlayan süreç, noter onaylı işlemler ile sonlandırılmaktadır.

Esaslı Et Ürünleri bayilik işlemlerine yönelik resmi süreçler ile birlikte bayiliklerin kurulumları kısa süre içerisinde gerçekleştirilmekte ve ilgili girişimcilere teslim edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ender Baklava Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı