Evde Ek İş

Erzincan Evde İş İmkanları, İlanları

Erzincan evden çalışma ilanları açılan ve gelişmekte olan şehirlerden biridir. Özellikle altın madenleri açılması, tarımın ve hayvancılığın gelişmesi ile son zamanlarda daha da hızlı gelişmeye başlamaktadır. Ülkede bulunan üniversite şehirde öğrenci popülasyonunun artmasına da sebebiyet vermektedir. Erzincan evde iş imkanları, ilanları 2019-2020 yılında da yayınlanmaya devam edecektir. Bu iş ilanlarına birçok şehirden insanların başvurması mümkündür. Günde birkaç saat çalışmayla ek gelir elde etmek isteyen herkesin bu ilanlara başvuruda bulunması faydalı olacaktır.

Erzincan Evde Ek İş

Erzincan ilinde yaşayan kişilerin evde ek iş yaparak hem ülke ekonomisine hem de ev ekonomisine katkı sağlaması mümkündür. Erzincan evde iş imkanlarının her gün arttığı şehirlerden biridir. Evde ek iş imkanlarının şu şekilde sıralanması mümkündür:

 • Davetiye katlama,
 • Nikah şekeri hazırlama,
 • Ütü yapma,
 • İplik toplama,
 • Kazak işleme,
 • Tel toka paketleme,
 • Bitki çayı paketleme,
 • Sabun yapma,
 • Cetvel seti paketleme

Tüm bu işlemlerin yapılması basit işlemlerdir ve herhangi bir beceri gerektirmez. Günde 3-4 saat ayrılarak bu işlemlerin tamamlanması mümkündür. Erzincan evden iş yapmak isteyen kişilerin kolayca iş bulduğu şehirlerden biridir.

Ayrıca Aydın evde iş fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Erzincan İş İlanları Kadınlar

Evde ek iş ilanlarına başvuran kişiler arasında hem kadınlar hem de erkekler bulunmaktadır. Bu tip işlemler özel bir yetenek gerektirmediği için herkesi yapması mümkündür. Bu yüzden şu kişiler evde ek iş yapabilir:

 • Emekliler
 • Çalışanlar
 • Öğrenciler
 • Ev hanımları

Tüm bu kişilerin evden ek iş yaparak para kazanması mümkündür. Ev hanımlarına evde ek iş imkanı çeşitli kurumlar tarafından da desteklenmektedir.

İŞKUR Erzincan Evde Ek İş

Özellikle kadının istihdam alanının genişletilmesi düşüncesiyle birlikte, birçok ilanda kadınlara yönelik işlerin artırıldığı görülmektedir. İŞKUR Erzincan’da düzenlediği kurslarla evden ek iş yapılmasına imkan vermektedir. Evden ek iş ilanlarına herkesin koşulsuz şartsız katılması mümkündür. Ancak bu kurslara katılan ve sertifika almaya hak kazanan kişilerin evden ek iş yapması çok daha kolaydır. Bunun sebebi İŞKUR’un kurumlarla anlaşması ve açılan iş ilanlarını hemen sertifikalı kişilere göndermesinden dolayıdır. İŞKUR evden ek iş imkanını Erzincan şehrinde de sürdürmektedir.

Erzincan Gazetesi İş İlanları

Evde ek iş imkanlarının öğrenilmesinde birçok kanal etkili olabilir. Radyo, televizyon, gazete, internet gibi birçok kanal aracılığıyla evde ek iş imkanları hakkında haber sahibi olunabilir. Evde ek iş ilanları yapılması oldukça basit işlerden oluştuğu için ilanlar herkese açık şekilde yayınlanmaktadır. Evde ek iş ilanlarına konu olan işler, Erzincan yöresine özgü paketleme işlerinde yoğunlaşmaktadır. Erzincan evde iş imkanları şöyledir:

 • Bitki çayı paketleme
 • Yöresel ürün paketlerinin oluşturulması
 • Tespih yapma
 • Sabun yapma

Bu gibi işlemlerde kullanılan ürünler yöreden yöreye değişiklik göstermektedir. Bu ürünler de Erzincan yöresine özel olarak hazırlanacak ve paketlenecektir. Erzincan gazetesinde evde ek iş ilanı görüldüğünde akla bu tip işler gelmelidir.

Erzincan Ek İş Veren Fabrikalar

Erzincan’da ek iş veren kurumlar firmalar yada fabrikalardır. Fabrikalardan iş almak isteyen Erzincanlıların fabrikaya bizzat başvuruda bulunması gerekebilir. Bunun yanı sıra bazen de fabrikalar kendi ilanlarını açmaktadır. Bu ilanlara başvurarak da evde ek iş yapılması mümkündür. Erzincan fabrikalar evde ek iş ilanı verdiğinde vatandaşlarının başvuruda bulunduğu şehirlerden biridir. Özellikle ekonomik kaygılarla bu tip işler yapılmaktadır. Fabrikalar da bu durumu gözeterek, fabrika içerisinde işçilerine yaptırmak istemediği işlemleri evde çalışan işçilere yaptırmaktadır. Bu işlemler genellikle paketleme, katlama ve süsleme işlemleridir. Evde ek iş imkanı sayesinde çalışan kişiler günde birkaç saatini ayırarak ev ekonomisine katkıda bulunabilirler.

Balıkesir evde ek iş imkanı için yazımızı okuyabilirsiniz.

Erzincan Ek İş Veren Firmalar

Erzincan’da evden ek iş veren firmalar, genellikle büyük ve ülke çapında hizmet veren firmalardır. Bu firmalar hem Elazığ için hem de Elazığ çevresindeki şehirler için gönderilmek üzere ürünler hazırlarlar. Genellikle işçilere verilen işlerde, işlemlerin son bulduğu ve kullanılmaya hazır hale geldiği görülmektedir. Ürünün hazırlanması ve işlenmesi gibi aşamalar daha önceden yapılır ve sonrasında evden çalışan kişiye teslimde bulunulur. Evde ek iş veren firmalar iplik toplama, karton poşet katlama gibi işlemleri için evden çalışan kişileri tercih etmektedir. Erzincan evden ek iş veren ve vatandaşlarının da bu ilanlara başvurduğu büyük şehirlerden biridir. Hem Doğu Anadolu hem Güneydoğu Anadolu hem de Karadeniz’e yakın olmasıyla birlikte birçok kültürü içine almıştır. Bu sayede civar illerdeki geçim türlerinden etkilenerek evde ek iş imkanları doğacaktır.

Evde Ek İş İçin Gerekli Kriterler

Evde ek iş yapmak isteyen kişilerin genel olarak bir kritere sahip olması gerekli değildir. Ancak Erzincan evde iş imkanlarından yararlanmak isteyen kişiler bazı özelliklere sahip olduğu takdirde daha kolay iş sahibi olabilir. Bu özellikler şu şekildedir:

 • Beraber çalışacak bir ekibe sahip olmak,
 • Önceden iş tecrübesinin olması,
 • Evde çalışmaya uygun bir ortamın bulunması
 • Çalışma saatlerinde esnekliğe izin vermek
 • Ürünlerin teslimini zamanında ve eksiksiz olarak yapmak

Tüm bu özellikler kişinin işe alınmasında ve işe devam etmesinde etkili olacaktır. Yukarıda belirtilen kriterlerin iş başvurusunda bulunurken tanıtım kısmına yazılması iyi olacaktır. İşe alınmak çok daha kolay gerçekleşecektir. Evde ek iş için gerekenler bu şekilde sıralanabilir. Bundan başka herhangi bir yeteneğe sahip olmak da özellikler arasında yer alabilir.

Bir önceki yazımız olan Elazığ Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı