Banka Kartları

Enpara’dan Aidat Veren Kredi Kartı

Enpara yine tüm bankacılık sistemlerini alt üst ederek ilgi toplayacak büyük bir yeniliğe imza attı. müşteri vereceklerdi kartı için müşterilerinden aidat talep etmeyen Enpara kredi kartı üstelik bununla kalmayıp müşterilerine kredi kartına kullandığı süre boyunca aidat ödüyor.

Aidat Nasıl Alınır? Şartları Nelerdir?

Aidat kart alabilmek için 31 Aralık 2018 tarihine kadar Enpara kredi kartına sahip olmanız Enpara müşterisi olmanız gerekiyor. Ancak aidat özelliğinden faydalanabilmek için banka birtakım şartlar koşuyor.  Bu şartların başında kredi kartını aldıktan sonra kullandığınız her yıl için toplamda en az 6 ekstre döneminde minimum 10 TL ve üzeri işlemin yapılması gerekiyor. Bu şekilde kullanım sonrasında Enpara kart kullanıcısına yıllık 100 TL kredi kart aidatı ödüyor. Bu şartları karşılamanız halinde 6. ekstre döneminin bittiği tarihte ekstra dönemini takip eden ayın 7. gününde kredi kartı aidatının Enpara vadesiz TL hesabınıza yatırılıyor. Enpara aidat kart detayları ise şu şekildedir:

  • Kampanya kredi kartını aldıktan sonra iki yıl boyunca devam eder ve 2 yıl sonra kampanya biter.
  • Kampanya kapsamında belirtilen tüm koşulların yerine getirilmesi durumunda Enpara aidat kart size yıllık 100 TL olmak üzere toplamda 200 TL ödeme yapar.
  • Eğer belirtilen tüm koşulları sağladıktan sonra kart aidatı almaya hak kazansanız dahi gecikmiş kredi kartı borcunuzun bulunması durumunda borç ödeme ne kadar Kart aidatınız vadesiz TL hesabınıza yatırılmıyor. Gecikmiş borcun bir ay içerisinde ödenmesi halinde ise ödenecek aidat vadesiz TL hesabına aktarılıyor.

İlginizi çekebilir: Enpara Anında Kredi

Kredi kartını aldıktan sonra iptal edip yeni bir kredi kartına başvurmak kampanyanın başlangıç şifresini değiştirmeye için daima kampanyayı ilk dahil olduğunuz gün başlangıç günü olarak kabul ediliyor.

Kimler Enpara Aidat Kart Alabilir?

31 Aralık 2018 tarihinden sonra alınan kredi kartları bu kapsam dahilinde bulunmaz. Eğer ekstre dönemlerini değiştirmeniz gerekiyorsa yapılacak hesaplamada yeni ekstre dönemi değerlendirilir. Bu kredi kartı ile diğer bankaların kartları ile yapabileceğiniz tüm işlemleri yapabilmeniz mümkün oluyor. Diğer tüm bankaların kredi kartlarından farklı bir şekilde müşterilerine sunulan Enpara aidat kart fiziksel bir banka olmanın avantajlarını müşterilerine yansıtıyor. Diğer tüm  kartların aidat ücreti hiçbir şekilde alınmayacağı gibi yeni alacağınız bu kart ile aidat kazanabilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: Enpara Cebe Havale (Cepbank) Yapma

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Adios Kredi Kartı başlıklı makalemizde Yapı Kredi Bankası hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı