Banka Dışı FinansBanka Kartları

Enpara eft saatleri

QNB Finansbank tarafında 2012 yılında başlatılan Enpara, fiziksel bankacılığı devreden çıkartıp, sadece dijital kanallar ile ( internet, mobil, telefon ) hizmet veren yeni nesil bankacılık sistemini başlatmıştır. Özellikle genç nesil tarafından yoğun ilgi ile karşılaşan Enpara, birçok kesim tarafından yaygın olarak kullanılmaya başlandı. En çok merak edilen sorulardan biri olan Enpara eft saatleri konusuna değinmeden önce, Enpara eft işlemi hakkında kısa bilgi vermek isteriz. Aşağıda tüm detayları bulabileceğiniz bir Enpara rehberi hazırladık. Bu rehber içerisinde Enpara eft saatleri dâhil, tüm bilgileri bulabileceksiniz.Enpara rehberine başlıyoruz.

Enpara EFT hakkında

Enpara hizmetinin ortaya çıkmasıyla beraber, internet bankacılığına yep yeni bir boyut kazandırıldı. Yapılan tüm havale ve eft işlemlerinin ücretlerinin tamamen ücretsiz olduğu Enpara, hızlı müşteri desteği ile de göz doldurmaktadır. En çok merak edilen konulardan olan Enpara eft saatleri de aşağıda bilginize sunulmuştur.

Göz atabilirsiniz: Enpara Anında Hesapta Olan Kredi

Enpara nedir?

Enpara, Finansbank’ın dijital bankacılık sistemidir. Her hangi fiziksel bir banka şubesi bulunmamaktadır. Hesap açılımı, kredi kartı başvuruları, para transferleri ve diğer tüm işlemler dijital kanallar aracılığı ile yapılmaktadır. Enpara’yı diğer bankalardan ayıran en önemli özellik budur.

Enpara EFT ücretleri

Enpara ’da tüm işlemler ücretsiz olduğu gibi, EFT ücretleri de ücretsizdir. Diğer bankalardaki hesaplara hiçbir ücret ödemeden eft yapabilirsiniz. İnternet şubesi, mobil bankacılık veya telefon bankacılığı kanalı ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara eft saatleri

Birçok bankada olduğu gibi, Enpara eft saatleri de aynıdır. Saat 17.15’e kadar eft yapabilmektesiniz. Haftanın 5 günü – hata sonu hariç – 00.00 / 17.15 arası Eft işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu işlem için her hangi bir ücret ödenmemektedir. Ayrıca bu saatler dışında, ileri tarihli eft talimatı da verebilirsiniz.

Enpara Eft Sorgulama

Yapmış olduğunuz eft işlemlerini Enpara Mobil, Enpara internet şubesi ve Enpara telefon bankacılığı ile sorgulayabilirsiniz. EFT işlemleri kısmından geçmişe dönük tüm işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Geçmiş eft işlemleri sorgulamak için, Enpara eft saatleri dışındaki işlemlerin olması gerekmektedir.

Enpara Eft İptali

Yapılan EFT iptalini iptal edebilmeniz için, eft işleminin henüz gerçekleşmemiş olması gerekir. İleri tarihli eft işlemlerinizi iptal edebilirsiniz. İşlem gerçekleşmiş olan eft ler için, müşteri hizmetlerini arayıp, gerekirse yazılı olarak başvurmanız gerekebilir.

İlginizi çekebilir: Enpara’dan Aidat Veren Kredi Kartı

Enpara işlem limitleri

Enpara günlük eft limiti 100.000 liradır. Farklı bankalara yüz bin liradan fazla eft yapamazsınız. Ayrıca cep telefonu numaralarına para transferi işlemleri günlük 2 adet ve toplam 500 TL, haftalık 4 adet ve toplam 1.000 TL, aylık 6 adet ve toplam 1.500 TL olarak sınırlandırılmıştır. ATM günlük para çekme limiti 7.500 liradır. ATM para yatırma limiti 19.000 liradır. Döviz- altın alım alt limiti 10 dolar olup, üst limit 100.000 dolar olarak belirlenmiştir.

Bir önceki yazımız olan Cardfinans kartını internete açma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı