Krediler

Enpara Anında Hesapta Olan Kredi

Aniden plan dışı gelişen olaylardan dolayı nakit ihtiyacı olan kişiler ellerindeki kredi kartları ile ihtiyaçlarını karşılayamıyor sen banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan Enpara anında hesapta olan kredi imkanından faydalanabilirler.  Bu kampanya ile aylık %1,42’den  başlayan faiz oranları ile 48 aya varan vade seçenekli kredi anında hesabınızda.

İlginizi çekebilir: En Kolay Kredi Veren Bankalar

Anında Hesapta Olan Kredi Detayları

Enpara üzerinden kullanacağınız bu kredi aylık eşit taksitler halinde ödenen bir ihtiyaç kredisidir. Bu krediye en az 1.000 TL en fazla ise 50.000 TL olarak kullanabilirsiniz. kullanılacak kredi için minimum vade sayısı 1 maksimum vade sayısı ise 48 olarak belirlenmiştir. Enpara masrafsız bankacılık sloganıyla açıldığından dolayı hiçbir masraf ücreti de komisyon talep etmiyor. Kredi için örnek hesaplama tablosu ise şu şekildedir;

  • 10.000 TL kredi 12 ay vade seçeneğinden faydalanarak kullanmak isteyen kişiler aylık %1,49 faiz oranı üzerinden 933,33 TL taksitler halinde geri ödeme yapabilirler.
  • 10.000 TL kredi 24 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyen kişiler ise aylık %1,48 faiz oranı ile 515,39 TL taksit ödemesi gerçekleştirebilirler.
  • Yine 10.000 TL’ye 36 ay vade ile kullanmak isteyen kişiler bu sefer aylık %1,46 faiz oranı ile hesaplanan 376,87 TL taksit miktarını ödeyerek kredilerini kullanabilirler.
  • Son olarak ise 10.000 TL krediye 48 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyenler için Enpara aylık %1,42 faiz oranı vererek 306,70 TL taksit ödemesi hesaplıyor.

Göz atabilirsiniz: Enpara eft saatleri

Hesaplanan bu oranlar kredi kullanmak isteyen kişinin kredi skoruna göre değişebileceği için en sağlıklı rakamları internet bankacılığı üzerinden hesaplayabilirsiniz. Yapılan başvuru sonucunda krediler genellikle birkaç dakika içerisinde sonuçlandırıldı gibi en geç ise 8 iş saat içerisinde değerlendirerek ödeme planınız internette de cep şubesine yansıtılır. Kullandığınız kredinizi istediğiniz zaman vadesinden önce toplu bir şekilde ödeyerek kapatabilirsiniz yada toplu bir ara ödeme yapabilirsiniz. Yapacağınız bu toplu ödemelerden dolayı Enpara faiz sizi indiriminden faydalandırır. Taksit Ödeme günü geldiği zaman herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan Enpara üzerindeki vadesiz TL hesabınızda yeterli bakiye bulunması durumunda taksit ödemeleri bu hesaptan otomatik olarak gerçekleştirilir.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Anında Kredi Başvuru ve Şartları başlıklı makalemizde Anında Kredi, E-Kredi ve İş Bankası hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı