İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Ender Baklava Bayilik Başvurusu ve Şartları

Ender Baklava bayilik başvuruları için yatırım yapmak isteyenlerin yatırım için gerekli görülen sermaye tutarını ellerinde bulundurmaları gerekmektedir. Bu durum, bayiliğin iyi bir biçimde yürütülmesi için en temel kriter olarak belirlenmektedir

Ender Baklava bayilik açmak isteyenlerden beklenen nitelikler ise; överi ile kendi işinin başında durarak çalışmak, iş birliğine yatkın bir iş seyrinde bulunmak ve alanda tecrübeli kişiler arasında yer almak olarak belirlenmektedir.

Bayilik açılış süreçlerinde her türlü ekipman ve ürün desteği firma yetkilileri tarafından temin edilmektedir. Bu ürünlerin temin edilmesinin akabinde aylık olarak ödenmesi üzerine fatura sistemi ile çalışılmaktadır.

Ender Baklava Bayileri için Sağlanan Destekler Nelerdir?

Ender Baklava bayilik destekleri, hem markanın gelişmesine hem de bayiliklerin kalitesini arttırmaya yönelik olmaktadır. Bu sebeple sunulan destekler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Personel desteği, hem mevcut personellerin yetiştirilmesi hem de tecrübeli personeller ile kaliteli başlangıçlar yapmak üzere sağlanmaktadır.
  • Ürün ve ekipman temini ile bu sektörde ihtiyaç duyulan marka ürünleri bayiliklere temin edilmekte ve bu süreçte sağlanan lojistik desteği ile ürün bedelinin dışında bir ödeme yapılmamaktadır.
  • Konum desteğiyle sunulan çalışmalar, yapılan AR-GE çalışma destekleri ile uygun olan bölgelerde mağaza açılmasına yönelik destek sunmaya yöneliktir. Müşterilerin en çok tercih ettikleri bölgeler bu destek hizmetler bünyesinde belirlenmektedir.
  • Pazarlama ve eğitim desteği ile süreç içerisinde işletmecinin ihtiyaç duyduğu pek çok satış desteği sağlanabilmektedir.

Ender baklava bayilik açmak isteyenler için sunulan destekler aylık olarak belirlenmektedir. Hangi ay ne destek alınıyorsa buna yönelik bir fatura çıkarılarak işletmecinin harcama yaptığı alanlar ve temin edilen ürünler belirlenmektedir.

Bayiliklere verilen destekler yalnızca yeni girişimcilerin alana yönelik bilgi almasına ve tecrübelenmesine ilişkin değil aynı zamanda alanda tecrübeli olan işletmecilerin de eksik kaldığı noktaları tamamlamak üzere sunulmaktadır.

Ayrıca Emin Yarka Tavukçuluk bayiliği ile ilgili bilgileri inceleyebilirsiniz.

Ender Baklava Bayilik Maliyetleri Nasıldır?

Ender Baklava bayiliği almak için oluşan maliyetler, genel standartlar ile belirlenmemektedir. Farklı faktörler üzerinde değerlendirmeler yapılarak bayiliklere doğrudan bilgilendirme başvuru sürecinde yapılmaktadır.

Bayilik maliyetlerinin başında ürün ve ekipman temini bulunmaktadır. Firma yetkilileri tarafından temin edilmesi zorunlu tutulan ürünler ve yatırımcıların talep ettiği ürünler üzerinden bir maliyet tutarı oluşturulmaktadır.

Bir diğer maliyet konusu ise konumu belirlenen bayiliğin kurulum süreçleridir. Buradaki tutar da hem bayiliğin metre karesi üzerinden hem de bayiliğin açılacağı bölgenin işlerliği açısından farklılaşmaktadır.

Maliyet tutarları içerisinde belirtilen herhangi bir reklam bedeli bulunmamasına rağmen, genel olarak alınacak olan bir tutar da bulunmaktadır. Fakat bunun bilgisini almak için başvuru yapılacak telefon hattı ile görüşme sağlanması gerekmektedir.

Ender Baklava Başvuruları Nasıl Yapılır?

Ender Baklava bayilik başvuruları yapılırken 0224 329 77 71 numaralı hat aranarak gerekli şartların öğrenilmesi gerekmektedir. Bayilikler için özel olarak verilmekte olan bu hat üzerinden ön koşullar öğrenilmekte ve kabul edilmesi halinde ön başvuru yapılabilmektedir.

Telefon ile belirtilen koşulların kabul edilmesi halinde firma yetkilileri ile detaylı görüşme yapmak üzere randevu oluşturulmaktadır. Bu randevularda iş planları görüşülmekte ve buna ek olarak iş birliği içerisinde çalışılacak kişilerin tercihi yapılmaktadır.

Ender Baklava bayilik başvurusu yapmak isteyenler için yapılan görüşmeler tamamlanırken son adım protokol anlaşmalarının yapılma süreçleridir. Karşılıklı olarak anlaşmaların sağlandığının imza yoluyla resmileştirilmelidir.

Başvuru süreçlerinde resmi süreçlerin başlaması ile birlikte kurulum işlemleri de başlatılmaktadır. Bu kurulum işlemleri, firma tarafından takip edilmekte, iç ve dış dekorasyonlar da bu süreçte tamamlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Emin Yarka Tavukçuluk Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı