BankalarKrediler

En Uygun Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kredi almadan önce banka araştırmalarını önceden yapmak oldukça önemlidir. Özelikle son zamanlar neredeyse tüm bankalar müşterilerine en iyi platformu sağlayabilmek için kredi limitlerinde yüksek oranlarda artış sağladı.Örneğin bir ihtiyaç kredisi çekmek isteyen biri 50.000 TL karşılığında parayı rahatlıkla alabilmektedir. Kredi sistemleri değişken olduğundan kredi paketleri ve sistemleri özel tüketici ve bireysel tüketiciye göre hesaplanarak verilir.
Faizlerin yüksek olması nedeni ile kredi çekmek istemeyen kişiler en uygun bankaya müracaat etmekte ve ilk sordukları soru faizlerin ne kadar işlendiğidir.Acil nakite ihtiyacı olan kişilere sunulan fırsatlarda miktar 25.000 ve 30.000 arasında değişiyor.Bu miktar sayesinde kullanıcılar masraf ve giderlerini daha planlı sağlıyor hatta bankanın onlara sağlamış olduğu kampanyalarda da sınırsız bir şekilde yararlanma hakkını elde ediyorlar.Peki,Türkiye de en çok uygun kredi veren bankalar hangileri sizler için bir derleme yaptık.

En Uygun Kredi Alacağınız 2 Büyük Banka

ICBC Turkey : Hesaplı kredi olarak bilinen ve müşterilerine 48 ay vade seçeneği sunan ICBC Turkey; esnek ödeme koşulları sağlıyor. Ayrıca,başvuru sahibinin ve kefil olan kişinin kimlik belgeleri istenerek uygun koşullarda bireysel,ticari ve ya kurumsal ve diğer kredi paketleri ile uygun koşullarda müşteriye sunuluyor. Alışveriş ve kredi faiz oranı ;1.84% olarak belirlenir.Ayrıca gelir belgesi olarak istenen diğer belgeler,serbest mesleği olanlara vergi levhası,ticaret sicil gazetesi ve kira kontratı fotokopisi istenir.
Kredi limiti en yüksek 50.000 ‘dir. Ödeme vadeleri 48 aya bölünerek hesaplanır.Kredi faiz oranı %1,40 ve 1,84 arasında alışveriş sistemine göre değişim sağlar. Ortalama aylık kredi miktarını ele alırsak ,1,445,1505 arası bir tutar çıkar. Faizleri ile birlikte geri ödeme sistemi size toplamada 74.000 bulur.

Halkbank ihtiyaç kredisi hesaplama sisteminde ise

Kredi Tutarı 50.000 TL olarak belirlenir. 48 ay taksitlendirme sistemine tabi tutulur. Her ay nakit olarak ödenmesi gereken miktar, 1506-1510 TL arasında değişkenlikler gösterir. Aynı şekilde faizi 1,45 ve 1,80 arasında olduğunda toplamda geri ödeme miktarı, 74.000 olur. Toplam ara masraflarını ele aldığımızda ise çıkan masraf 255 TL tutarındadır. Bu iki banka hem uygun kredi hem de faizi az kullanan bankalar listesinde yerini alır.

Bir önceki yazımız olan Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları başlıklı makalemizde Banka Vade ve Faiz oranları ve Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bu, böbrek satmak isteyen herkese açık bir ilan, böbrek nakli ihtiyacı olan hastalarımız var, bu nedenle böbrek satmakla ilgileniyorsanız, lütfen iowalutheranhospital@gmail.com adresindeki e-posta adresimizden bizimle iletişime geçin.
    Ayrıca +1 515 882 1607 numaralı telefondan whatsapp’ı arayabilir veya bize yazabilirsiniz.

    NOT: Güvenliğiniz garanti altındadır ve hastamız, onları kurtarmak için böbrek bağışı yapmayı kabul eden herkese büyük miktarda para ödemeyi kabul etmiştir. Sizden haber almayı umuyoruz, böylece bir hayat kurtarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı