Krediler

En Kolay SMS Kredi Veren Bankalar

Makalenin İçerisinde Neler Var?

En kolay SMS kredi veren bankalar hangisidir? SMS kredi veren bankalar arayışınız varsa yazımızı okuduktan sonra size uygun bankadan anında başvuru yapabilir ve ne kadar kredi aldığınızı öğrenebilirsiniz. Bankalardan kredi başvurusu yapacak olan müşterilerimiz genel olarak kredi şartlarına uygun olduklarında hemen ne kadar kredi onaylandığını görmek isterler. Bu sisteme en güzel cevap mesajla kredi başvurusu yaparak gelmiştir. Bankalar kendilerine özel mesaj numaraları ile müşterilerine kredi başvurusu yaptırmaktadırlar. Bu başvuruları yaptıktan 5-10 dakika içinde mesaj attığınız cep telefonuna sonuç gelecektir. Eğer krediniz onaylanırsa bankanın kredi kullandırma yöntemleri ile nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz. Herkesin bu kredilerde onay alacağını söyleyemeyiz. Dilerseniz şimdi SMS kredi veren bankalar ve şartları hakkında sizlere bilgiler verelim.

Mesajla Kredi İçin Şartlar Nedir?

Cep telefonunuzdan mesaj yazarak anında bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu başvurular genel olarak ihtiyaç kredileri için geçerlidir. Kredi alabilmeniz için şu şartlara uygun olmanız gerekiyor.

  • Müşterinin Kredi Notu
  • Müşterinin Kredi Sicili
  • 18 Yaşından büyük olması
  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması
  • Bazı bankalar için belge belirliyor olması
  • İkametgah adresi güncel olması
  • Bankalarda bir icralık durumu olmaması
  • E-haciz gibi hesap hacizlerinin olmaması

Bu şartlara uygunsanız aşağıdaki bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank SMS Kredi

Bir kamu bankası olan Vakıfbank müşterilerine ne kadar kredi alabileceklerini bir SMS ile göstermektedir. Sizde Vakıfbank üzerinden yukarıdaki şartlara uygunsanız cep telefonunuzdan mesaj atarak başvuru yapabilirsiniz. Bunun için TC kimlik numaranızı 5724’e mesaj atmanız yeterlidir. 10 dakika içinde sorgulamanız yapılacak ve kredi onayı veya olumsuz haberi mesaj attığınız cep telefonuna gelecektir. Burada dikkat etmeniz gereken mesaj attığınız cep telefonu sizin olmasıdır. Başkasının telefonundan mesaj atarsanız ve o kişinin de o bankada hesabı varsa çakışabilir ve olacak olan krediniz red olabilir. Kredi başvurusu sonrası onay mesajı alırsanız en yakın banka şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi kullanabilmek için emekli veya en az 6 aydır aynı iş yerimde çalışıyor olmanız gerekmektedir.

İş Bankası SMS Kredi

Bir diğer hızlı onay veren bankalardan birisi İş Bankası’dır. Bu bankadan da mesaj atarak hemen ne kadar kredi alacağınızı öğrenebilirsiniz. Bu bankanın mesaj kısmı biraz uzundur. Bu yüzden dikkatli yazmanızı öneririz. Cep telefonu mesaj kısmına NAKİT yazdıktan sonra boşluk bırakın TC KİMLİK NUMARANIZI yazın yine boşluk bırakın KREDİ TUTARI yazın (25.000 TL’ye kadar) yine boşluk bırakın ve GELİRİNİZİ yazıp 4402’ye mesaj atın. Bu şekilde başvurunuz yapılacaktır. Gelen mesaj eğer onaylandı derse evraklarınız ile birlikte iş bankası şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

ÖRNEK MESAJ: NAKİT 23112332214 25000 4000

Finansbank SMS Kredi

QNB Finansbank üzerinden TC numaranızı yazıp sadece 5030’a gönderirseniz kredi başvurunuz yapılacaktır. 50 bin liraya kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu banka politikalara önem veren ve her müşteriye ayrı kredi faiz oranı uygulayan bir bankadır. Bu durumda krediniz onay alırsa kredi notunuz yüksek ise uygun faiz oranları ile işlem yapabilirsiniz. Finansbank üzerinden başvuru yapacaksanız kredi notunuzun en az 1300 ve üzerinde olması gerekiyor. Mesaj attıktan sonra onay gelirse banka şubesinden gelir belgesiz krediyi kullanabilirsiniz.

TEB SMS Kredi

TEB üzerinden de hızlı ve anında onay alabilirsiniz. Bunun için TCKN yazıp 4466’a mesaj atmanız yeterlidir. Krediniz detaylı ve hızlı bir şekilde incelendikten sonra size sonuç bildirilecektir. Kredi sonucu genellikle aynı gün içinde geliyor. TEB sms kredi başvurusu yapacak olan müşteriler en fazla 15.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli olarak başvuru yapabilirler. Daha fazla kredi taleplerinizi banka şubelerinden evraklarla yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnternetten Kolay Kredi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı