Genel

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2018

Gerekli olan finansman için bankalardan kredi çekmek isteyenler bir dizi işlem ile uğraşmak zorunda kalabilirler. Ancak bazı bankalar herhangi bir işlem yapmadan anında kredi çıkmasını sağlayabiliyorlar. Bu bankaların başında CEPTETEB, Aktif Bank N Kolay Kredi, Enpara, Akbank Direkt, İNG Bank E- Kredi geliyor. Bu 4 banka herhangi bir belge vermenize gerek kalmadan 20.000 TL’ye kadar kredi verebiliyorlar.

2018 Yılı Kolay Kredi Şartları

Kolay kredi veren bankaların 2017 yılına göre büyük oranda bir değişiklik yapmadığı kredi başvuru kuralları sadece kredi üst limitinin değişmesiyle müşterilere daha fazla imkanlar sunarak düzenlendi. Yapılan düzenlemeler ile bazı bankalar 25.000 TL’ye kadar kredi verebiliyor. Verilen krediler için detaylar şu şekildedir;

  • Enpara üzerinden kredi kullanmak isteyenlerden evrak ve kefil talep edilmiyor. Sadece mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yapılması yeterli oluyor. Toplamda 20.000 TL’ye kadar krediyi 48 vade seçeneğiyle kullanabiliyorsunuz.
  • Akbank Direkt mobil uygulaması ile hem kredi notunuzu ücretsiz bir şekilde öğrenebiliyor hem de anında kredi başvurusu yaparak birkaç dakika içerisinde onaylanması durumunda 20.000 TL’ye kadar çekebileceğiniz kredinizi vadesiz TL hesabınıza aktarabilirsiniz. Üstelik herhangi bir evrak ve kefil talep edilmiyor.
  • CEPTETEB uygulaması anında kredi veren mobil uygulamaların ilk örneği olarak hayatımıza girdi. Bu bağlamda diğer bankaların verdiği tüm imkanlar aslında TEB bankasının hazırladığı mobil uygulama kredisinden alınıyor. Uygulama üzerinden başvuru yapılarak kredi şartlarını belirtmek kredi notunun da yeterli olması durumunda onaylanması birkaç dakika içerisinde belli oluyor.

Detaylı bilgi: TEB’den 3 Ay Ertelemeli Kredin Çok Kampanyası

  • Aktif Bank N Kolay Kredi hiçbir evrak talep etmeden bankanın müşterisi olmanız durumunda internet bankacılığı yada mobil uygulama üzerinden başvurmanız halinde 20 bin TL’ye kadar kredi veriyor.

Göz atın: Aktifbank ihtiyaç kredisi internetten anında kredi

Tüm bunların dışında İNG Bank E- Kredi de diğer krediler gibi bir kaç dakika da kredi çıkmasını sağlayabiliyor. Ancak değerlendirme sonucu istediğinden kredinin onaylanması belirli şartlara dayanabilir ve bundan dolayı onaylanması 1 gün sürebilir. Tüm bankalar vereceği kredi için kefil sistemini kaldırdı ancak gelirinizi hesap açılışı sırasında belirtmeniz gerekiyor. Kullanılacak olan krediler de belirtilen gelir belgeleri kapsamında değerlendiriliyor. Diğer yandan kredi notu düşük olan kişilere verilen kredi miktarı düştüğü gibi faiz oranı da yükseliyor.

Detaylar: ING Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bir önceki yazımız olan Kara Listeden Ne Zaman ve Nasıl Çıkılır başlıklı makalemizde kara liste hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı